Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Vladanbg

  1. Vladanbg

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Zasto igramo u petak od 19h, a ne u standardnom terminu od 20:45h?
  2. Vladanbg

    Rukometni klub Partizan

    Saucesce porodici .
  3. Vladanbg

    JSL 2012/13

    Predivno vece na stadionu, da nije bilo najavljene kise bilo bi mozda i 30 soma. Odlican koncert grupe JNA, Mitar Grobarcina koji nakon dodele pehara trci celom duzinom istoka do Zabranjenih i nazad, moj ispunjen san da krocim na teren fudbalskog Hrama i na kraj svega najveci utisak veceri je...
  4. Vladanbg

    KKP - nostalgija, legende i stare slike

    E pa moguce, onda moja greska. Izvinjavam se. :)
  5. Vladanbg

    KKP - nostalgija, legende i stare slike

    Zli Gli za 3 :D Sarenac ili Denda je to stalno vikao kad bi ovaj sutirao trojku, ne secam se tacno posto sam imao 5 godina tada. :)
  6. Vladanbg

    ŽKK Partizan

    Slava joj. :(
  7. Vladanbg

    Rukometni klub Partizan

    Neko se potukao.
  8. Vladanbg

    FK ĐurGarden 2011/12

    Do sad sam redovno imao sezonsku za Jug, sad hocu da uzmem za Istok. Pa da li vazi popust i za Istok ili vazi samo za tribinu za koju imas sezonsku?
  9. Vladanbg

    Rukometni klub Partizan

    BRAVO CRNO BELI RUKOMETASI,SVAKA CAST!
  10. Vladanbg

    VК Partizan, PK Partizan

    BRAVO BRE CRNO BELI! SVAKA CAST MAJSTORI! :D
  11. Vladanbg

    VК Partizan, PK Partizan

    Sve cestitke nasim vaterpolistima,a ako Bog da da vec veceras postanemo prvaci evrope! Samo HRABRO!
  12. Vladanbg

    Rukometni klub Partizan

    Jedno pitanje za nekog ko vise prati rukomet. Sta je sa Butulijom,sto nije igrao juce? Jel on jos uvek kod nas?
  13. Vladanbg

    Izbor za tim decenije! Živela dinastija!

    Prva petorka Mekejleb Scepanovic Haus Velickovic Pekovic Druga petorka Vujanic Beric Kecman Lazme Krstic 11 i 12 igrac Tripkovic i Drobnjak
  14. Vladanbg

    Ima jedan tim... Najboljih 11 - FK PARTIZAN 2001-2010

    Kralj Emeghara,Krstajic,Mirkovic,Obradovic Duljaj,Ivic,Ilic,Tosic Cleo,Jovetic Steta samo sto nije bilo u ponudi Tomasa Zonse,bio je sasvim korektan igac.
  15. Vladanbg

    Zimski prelazni rok 2010/11 - Radio Mileva!

    Hvala ti na svemu majstore,sve najbolje u daljoj karijeri!
Top