Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од VremeNijeIsteklo

  1. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Obe protiv Virtusa sto smo pukli cu tesko da prezalim, jer su se bas nudili obe utakmice. Ne moze se pola utakmice igrati dobro, a drugu polovinu ne postojati na terenu i prezivljavati samo zato sto i ovi drugi igraju k'o kurac. Ako to ne eliminisemo odmah, od ove utskmice, u velikom smo...
  2. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Sve, sve, ali tri slobodna Evansu za onaj faul bas ne mogu da svarim :) Ali ajde, nebitno. Mnogo smo bili pogubljeni u ovoj utakmici. U stvari, u poslednje vreme smo cesto nekako brzopleti u napadu, sa traljavim pasovima i dosta nepotrebno izgubljenih lopti. Hocu reci da definitivno nismo u...
  3. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ako krenemo koncentrisano od starta, mozemo mi to i da dobijemo. Jedino ako krenemo sta slicno onome kako smo protiv Makabija, onda nas zaista hoce pregaziti 20 razlike. Ali najverovatnije ce to biti neki egal, sa naravno malo vecom sansom da oni dobiju, najvise zbog domaceg terena.
  4. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Ja od njega nisam ocekivao 20 poena nikad, ali sam ocekivao nekoga ko ce da kida odbranu, i da ce cesto da isporuci recimo 5-5-5 partije (poeni, skokovi, asistencije), jer je vise nego sposoban za to, da ce biti vrlo cesto bar po 20 minuta na terenu.
  5. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Jasno, samo se plasim da Ponitka nece uopste u ovoj sezoni pokazati bilo sta, iako sam od njega na startu mozda i najvise ocekivao, jer ni u jednoj utakmici do sad nije pokazao ono sto verujem da moze. Prvi se nadam da gresim, da se razumemo, samk nisam optimista tu. A hvala bogu da ne mogu svi...
  6. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Ja nisam pljuvao nikoga, samo sam rekao da sam zasad ocekivao vise od konkretno Ponitke i Frenka, a cini mi se da su i drugi komentari bili u slicnom stilu, mozda gresim. Ne vidim zasto je odvratno komentarisati da nesto trenutno nije na nivou koji nam je potreban, to su prosto cinjenice.
  7. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Jedino sto mene brine u nasoj ekipi je Ponitka. Od njega sam stvarno ocekivao dosta, ali ne vidimo nista za sada. Od Kaminskog sam doduse ocekivao da bude vazniji sraf do sada, ali mislim da ce on pruziti svoje. Za Ponitku, moram priznati, pocinjem da gubim nadu da ce ispuniti potencijal.
  8. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Bogme nije posle povrede, on je dve-tri utakmice pre povrede igrao fenomenalno, bas sam kukao ovde na forumu kad se povredio, jer bisam bio siguran da li moze tek tako da udje u slican ritam kad se vrati. Ocito moze. :)
  9. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Ne slazem se iz razloga sto je svaki sut bio rezonski. Pametno je odigrao jako u napadu, u odbrani je sve vreme bio na bas visokom nivo. Da je dve trojke vise pogodio ne bi se uopste postavljalo pitanje sto je toliko puta sutnuo.
  10. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    PJ i Kaminski Evrokup nivo? Svasta cu ja procitati za zivota...
  11. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Davno me ovoliko nije iznervirala utakmica. Imamo vise pogodjenih suteva, imamo vise skokova, Jaramaz jbno odigrao odlicno, sutirao bez greske iz igre, hvatao lopte, kidao odbranu, bukvalno stari dobre Jare i izgubimo - jer lose sutiramo za 3, jer lose sutiramo slobodna (sve nekarakteristicno za...
  12. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Sto se tice ABA, zasrali smo 99,99% bespovratno prvo mesto u regularnom delu, sad da li cemo biti drugi, treci, cetvrti, manje je vazno. Sto neko gore napisa, ima mozda nekih prednosti i u varijanti da igramo sa Zvezdom pre finala. Sto se tice EL, u dobroj smo poziciji vec sad, a za Kaminskog...
  13. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Tekmu nisam ispratio igrom slucaja i bogu dragim hvala zbog toga. Sto se tice povreda, ja ne znam dokle vise jbt. Danas nam bukvalno dosao jedan, otisla dva o_O
  14. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Kao sto i rekoh posle pobede protiv Valensije, potouno mi je ovo bilo ocekivano. Bili su bolji za klasu veceras, cestitam, i jebacemo ih nesto kasnije :) Ne znam samo cemu onaj sut Rodrigeza sa zemlje u Ponitkina muda, za to je zasluzio samarcinu. Tamo su najodvratniji seniori izgleda, ljigavost...
  15. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Kako gadna utakmica sve ti jebem. Kao da smo cedili svaki poen iz suve drenovine. Vodimo maltene celu utakmicu, ali osecaj kao da mogu da preokrenu svakog casa. Ovi biju ko blesavi jbt, na dva minuta do kraja cetvrte imali jedan faul o_O Ipak je presudio kvalitet na kraju, potukli smo se, i bili...
Top