Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Vuk23 - најновије активности

  • Vuk23
    Vuk23 је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Vidi, boli me dupe za Pantića. Ja sam pričao još 2012 da se treba boriti protiv Vučića kad nam je preuzeo prvo tribinu i drži je i dan...
  • Vuk23
    Vuk23 је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Pa kad te nateraju da se sagneš zna se šta je sledeće. A i sledeće će doći na red, kad nemaš muda.
  • Vuk23
    Vuk23 је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Pa da dođem, da se ja nerviram. A oni da se ljube i da ih zabole kurac. Pa oni imaju više mogućnosti da nešto pokušaju i da se pobune...
  • Vuk23
    Vuk23 је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Tako su se lepo i prijateljski izpozdravljali sa sudijama i ciganima. Lepo na terenu ismijali i drugarski odigrali ko prijatelji na...
  • Vuk23
    Vuk23 је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Evo prilike. Tražite odlaganje zbog kiše.
  • Vuk23
    Vuk23 reacted to Ilyasova's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Aaaa majicama cemo bas da ih potresemo, i psiha i ciganski savez. Daj bre ne blamirajte se, je*ale vas majice, da mi oproste pristalice...
  • Vuk23
    Vuk23 је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Pošto nismo više klub. Sigurno nismo klub navijača Partizana. Nego smo klub pod kontrolom cigana. Onda posle svega, možemo očekivati...
  • Vuk23
    Vuk23 је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Jadno. Sve je jadno u klubu, naterani, a izraziće kao neki protest, kurčevi da izvinite. Svi postavljeni od Vučića i nemoćni kao i mi...
  • Vuk23
    Vuk23 је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Apsolutno sam da se se neizlazi na derbi u kupu. Naravno da će uprava biti ucenjenja. A koja je moć igrača da odbiju da igraju? Nisam...
  • Vuk23
    Vuk23 је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Kako ih Duljaj namešta. Bravo SNS. Nema Kanutea, nema Kalulua, nema Natha. Za Saldanju očekivano, ne verujem da može i da igra. Mada i...
  • Vuk23
    Vuk23 reacted to JasminaT's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Ja mislim da Duljaj treba da bude smenjen. On je ipak najveći problem i razlog što nećemo uzeti titulu, pri tom je i postavljen od...
  • Vuk23
    Vuk23 је одговорио(ла) у теми Uprava i marketing.
    Vučić postavlja upravu. Vučić vodi tribinu. Tribina podržava trenera. Vučić hvali trenera. Sve je jasno.
  • Vuk23
    “Nepromišljeno”
  • Vuk23
    Vuk23 је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Nije samo neprijatno, nego užasno sramotno. A svašta sramotno smo već videli od njega.
  • Vuk23
    Vuk23 је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Ima li obraza za ostavku? Pitanje je.
Top