Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

vukMKD - најновије активности

  • vukMKD
    vukMKD reacted to Haris_Brkić's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Prodaja karata ide očajno.. Mi smo najveci kurac od navijača na svetu!
  • vukMKD
    vukMKD reacted to Goran Tomić's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Nervozan sam ovih dana, besan, tužan, deprimiran, umoran, bolan...i tako redom... Da ne navodim baš sve zašto, ali bar nešto ću...
  • vukMKD
    vukMKD reacted to Goginhosa's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    ja sam davno rekao da za mene vise legendi nema. Ko god ne stane u odbranu Partizana od nasih bivsih igraca, nek mi se napusi kurca eto.
  • vukMKD
    vukMKD reacted to lavex's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Mi nemamo nikakvo pravo da tražimo od igrača da urade bilo šta. Oni su već pokazali i uradili mnogi više od svih ostalih. Naravno da...
  • vukMKD
    vukMKD reacted to Zalosna Sova's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    https://www.b92.net/sport/fudbal/srpski-fudbal/15938/rade-bogdanovic-o-derbiju-sudija-je-pokvaren-partizan-ostecen-bio-je-faul-u-90/vest...
  • vukMKD
    vukMKD reacted to Grob's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Vječiti derbi je pokazao svu bestidnost Crvene zvezde https://www.aktuelno.me/sport/vjeciti-derbi-je-pokazao-svu-bestidnost-crvene-zvezde/
  • vukMKD
    vukMKD reacted to Sony PFC's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Hoce li se nekada oglasiti javno zajedno (ili pojedinacno) nasi bivsi igraci, legende kluba? Sta je potrebno da bi to uradili? Jasno mi...
  • vukMKD
    Pravili su kalendar kao da cemo igrati pleyoff u Euroligi, da bi nam najviše zgusnuli raspored i otežali u ABA, ali smo ih zajebali i...
  • vukMKD
    Bravo Smit, Naneli i Poni. Mnogo je lakse kad imas plejmejkera. Aleksa/Panter/Kaminski leva smetala
  • vukMKD
    Interesantna statistika. Ponitka i Smit na +34, Panter -17, Avramovic -13. Ponitka 12 skokova. Mislim da je ovo rekord nekog igraca ove...
  • vukMKD
    vukMKD reacted to Haris_Brkić's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Ja im već pisao i na drustvenim mrezama i na mail...i nije prvi put.. Odmah da znaš, ništa od toga,bar što se Mitra tiče, sa Ducijem je...
  • vukMKD
    vukMKD reacted to RotoShack's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Mene je jedino sramota kad vidim da je Natho vise izneeviran svime ovim, spreman i na kaznu, nego mnogi nasi i igraci i navijaci. Ne...
  • vukMKD
    vukMKD reacted to Goginhosa's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Zaboravih i nesrecnog nadja da opljunem i njegove izjave. Sta kaze ”mi smo svi drugari”, jebali te ti tvoji takvi ciganski drugari u...
  • vukMKD
    vukMKD reacted to majonez's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Nemoj nikad vise da se pominje termin "dete Partizana" bas ti su iskazali najvecu bol u preponama.Vise je dao sebe Natko,DIARA,Moreira...
  • vukMKD
    vukMKD reacted to Enslaved's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    I treba, sta ce ovom govnetu od naroda kosovo ima prdcednika i njegovo lecenje kompleksa, dosta mu i to
Top