Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од VukPP94

  1. VukPP94

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Možda sam lud i uvidjam,al gledam ovo kao da nam Real cele godine radi o glavi, sudjenja u gostima, pa sad Baskonija,uglavnom sami smo krivi,borili smo se protiv svih,pomoć i sreća ove godine svakako nije bila na našoj strani...
  2. VukPP94

    Kup Radivoj Korać 2024

    Vidim da ovde pojedinci nasedaju na ciganske provokatore novinare i budale,koji uvek pljuju samo one najbolje u našim redovima,Panter je na udaru ciganskih portala i nazovi stručnjaka 20 dana,o Željku i da ne pričam,naš najveći problem nije Panter koji se kida ceo meč,i prevodi loptu dodaje...
  3. VukPP94

    Zimski prelazni rok 2023/2024

    Ništa se ne brinite sad će Dača Pantić ponovo u startnih 11 a Natho na zadnjeg veznog ,Saničanin na štopera i uzimamo titulu :mad:
  4. VukPP94

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Nekad kao da ne znam koji su nam prioriteti u ovoj sezoni,da budemo u top 8 ili da budemo prvi u ABA,ovo se već često dešava da imamo veliki minus pa se posle vraćamo kad udju najbolji igrači.Kako igramo Aba deluje da su nam prioriteti pobede u Euroligi a u domaćem takmičenju razigravamo...
  5. VukPP94

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Neka mi neko napiše da grešim da nisam fer ali da od našeg igrača vidim ono glumatanje hvatanje za glavu,skakanje na sudiju udaranje na kvarno to ne mogu da shvatim,za mene Milutinov vise nije naš.
  6. VukPP94

    KK Partizan - transferi

    Za jedno 5 6 godina ako Bog da da Željko vodi Partizan,pa da njegovo mesto dodje Novica,do tada neka se uči i bude negde trener.
  7. VukPP94

    KK Partizan - transferi

    Koliko vidim ovde samo možemo USA košarkaše dovesti jer pretnje kod njih ne prolaze svi oni dobro znaju da USA državljanina ne sme niko da pipne tako da Udbaske fore kod njih ne prolaze kao u slučaju ovog sa poremećenim indetitetom...
  8. VukPP94

    KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Što bi Dule jednom rekao sad može da nas uhvati za koleno...:clap:clap
  9. VukPP94

    FK Partizan 2022/23.

    Bilo bi sjajno kad bi igrači odbili da igraju ovaj meč...
  10. VukPP94

    FK Partizan 2022/23.

    Imam utisak da ovi naši bivši igrači (legende) misle da ako prihvate ponudu kluba u teskim vremenima čine veliku stvar za navijače, klub itd..A u stvari nesvesno produžavaju agoniju i po pravilu uvek ispadnu krivi,toliko krivi da se nikad više ne vrate....
  11. VukPP94

    KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Mislim da bi Duleta danas videli bar 2 puta na centru terena,ovako sudjenje...Bojim se da ni Željko više ne zna šta se dešava.
  12. VukPP94

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    A to je sve zato što nemamo ni jednu titulu dugi niz godina.Podrška timu,vidimo se u areni !!!
  13. VukPP94

    KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Ponovo ne pravimo faul...
  14. VukPP94

    FK Partizan 2021/22.

    Što bi rekao Lola,velika sreća na strani Spartaka trebalo je da bude 9:0
  15. VukPP94

    FK Partizan 2021/22.

    Stanojević je naterao navijače da polako bojažljivo verujemo u titulu,to je dovoljno,sad je to polako i olako shvaćeno a setite se propascemo bicemo drugi ili treći naredne 4 godine,eto takvi smo bili optimisti,a sad se kao misli na neku budućnost,a titulu eto osvojićemo..Stvarno nema dalje...
Top