Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Wanderer

  1. Wanderer

    7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

    Ako je neko u mogucnosti neka izdviji kao GIF onaj roling Radeta Zagorca. Pure poetry
  2. Wanderer

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Što bi rekao genijalni Zivko Nikolić:"Sudbina moj tata"
  3. Wanderer

    KK Partizan 2018/19

    Što se mene tiče, samo Jaramaz je potencijal (ne igrač, nego potencijal i to ako se ljetos otkine od rada) za Partizan. Svi ostali mogu da idu. Dugo sam mislio da će me Tripkovic i Tepic koštati života ali ih je Marinković potpuno "nadvisio" sa svojim bravurama. Odlazi druže iz Partizana...
  4. Wanderer

    KK Partizan 2018/19

    Nova pravila - Nikoli Jankoviću možeš da razbijes glavu, to je dozvoljeno - U FMP reketu nema silazne putanje (seronje sa Arene ne smiju da priznaju očigledno, pih) PS Navijajte nešta u picku materinu
  5. Wanderer

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Vijest se pojavila na Twitteru iz "provjerenih i povjerljivih izvora". Bez obzira sto zivimo u ovoj ludnici, mislim da je ipak nemoguce. Djeluje da je iz Ćokijeve kuhinje, da pokaže da je on svemoćan, eto baš on nije dao Vučiću mladjem da udje u klub, pare se slivaju u Partizan itd).
  6. Wanderer

    KK Partizan 2018/19

    Da li ima neki link koji ne "sjecka"
  7. Wanderer

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Direktor lige je Smrad Desmrad
  8. Wanderer

    KK Partizan 2018/19

    Ako je prije 25 godina na danasnji dan fudbalski derbi rijesio Petar Vasiljevic, danasnji ce da rijesi Nikola Jankovic slobodnim bacanjem u poslednjoj sekundi !!! Idemoooo!!!
  9. Wanderer

    KK Partizan 2018/19

    Svaka cast momcima :) Sudije su morale onaj kontakt Renfroa u poslednjem napadu da sviraju kao faul. Pih.
  10. Wanderer

    KK Partizan 2018/19

    Bilo kakav link za prenos?
  11. Wanderer

    Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

    Kad bi Zakaric imao sa kim da igra ....
  12. Wanderer

    Liga Evropa 2017/18

    "Zamračiće" sigurno i RTS i RTRS. Hvala svakako. Interesantno mi da SK 1 CG prenosi Zvezdu a da nas ne prenose. Nije mi jasno koja onda televizija ima pravo prenosa za Europa Ligu. Diskriminišu nas i u CG
  13. Wanderer

    Liga Evropa 2017/18

    Ko prenosi utakmicu u CG? Na SK 1 CG ne najavljuju. Oni su cigane prenosili
  14. Wanderer

    Kvalifikacije za Ligu Šampiona 2017/18

    Hvala svima za linkove Sad na pobjedu!!!
  15. Wanderer

    Kvalifikacije za Ligu Šampiona 2017/18

    Ako neko naleti na neki link za utakmicu sa You tube-a, prosledite. Ovaj moj kablovski operater u Crnoj Gori ce da "zamraci" RTS a nemam Arenu.
Top