Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Woodchuck - најновије активности

  • Woodchuck је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Da imamo upravu ovo govno ne bi sudilo danas uopste, da imamo navijace a ne cigansture na jugu sutra bi dobio kucnu posetu, svako...
  • Woodchuck је одговорио(ла) у теми Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!.
    Dzejlen Smit je doveden zbog....? Ciganijakos je ispunio bonus posle 2 minuta cetvrte cetvrtine a mi se igramo 2 na 2 basketice kao na...
  • Woodchuck је одговорио(ла) у теми Kup Radivoj Korać 2024.
    Apsolutno potpisujem sve osim jedne stvari. Nije poenta samo u dovodjenju odredjenih igraca, nego odredjenog tipa igraca. Mi cak i...
  • Woodchuck је одговорио(ла) у теми Kup Radivoj Korać 2024.
    Koliko puta treba da izgubimo utakmicu na isti nacin da bi se nesto promenilo u pripremi meca? Akcije iz tajmauta gde niko ne pipne...
  • Woodchuck је одговорио(ла) у теми Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!.
    Nije problem gubiti, problem je kada iste jebene greske pravimo. Ako nismo u stanju da izvedemo aut, ako nismo u stanju da imamo...
  • Woodchuck је одговорио(ла) у теми Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!.
    Sustinski mi smo utakmicu izgubili petorkom na pocetku cetvrte. Osim Avramovica koji i sam nije igrao dobru utakmicu igrala su nam 4...
  • Woodchuck је одговорио(ла) у теми Zimski prelazni rok 2023/2024.
    Ljudi, pljuvanje Duljaja i ekipe ako ne uzmu trofej je besmisleno kada se samo pogleda da zivimo u srbciganiji u kojoj nase navijace, (i...
  • Woodchuck је одговорио(ла) у теми Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!.
    Uzasno smo usli u mec, ali nekako sam od pocetka mislio da cemo da okrenemo i pobedimo, na poluvremenu pisem dobicemo 10 razlike, eto...
Top