Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Woodchuck

  1. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Dzejlen Smit je doveden zbog....? Ciganijakos je ispunio bonus posle 2 minuta cetvrte cetvrtine a mi se igramo 2 na 2 basketice kao na fizickom akcije kakve su igrali Pavkovic i Mitic u Zdravlju pre 25 godina, pa kako onda da pobedimo. I posle se krivi neki pojedinac zbog lose partije ili cisto...
  2. Kup Radivoj Korać 2024

    Apsolutno potpisujem sve osim jedne stvari. Nije poenta samo u dovodjenju odredjenih igraca, nego odredjenog tipa igraca. Mi cak i doselekcijom smo postigli jedno veliko nista jer smo doveli apsolutno isti tip igraca koje vec imamo. Ako igra ne funkcionise znaci da nam treba neko drugacijeg...
  3. Kup Radivoj Korać 2024

    Koliko puta treba da izgubimo utakmicu na isti nacin da bi se nesto promenilo u pripremi meca? Akcije iz tajmauta gde niko ne pipne loptu osim coveka kojem je izvedena, onakva 3 napada na -3 kada smo mogli da okrenemo, i naravno opet jebenu loptu iz auta nismo uspeli da izvedemo kada se lomilo...
  4. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Nije problem gubiti, problem je kada iste jebene greske pravimo. Ako nismo u stanju da izvedemo aut, ako nismo u stanju da imamo ogranizovanu akciju kada nam trebaju sigurni kosevi u Februaru o cemu mi pricamo. Ova ekipa ima potencijal, ali ako imas top 5 napad eurolige a medju 3 poslednje ekipe...
  5. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Sustinski mi smo utakmicu izgubili petorkom na pocetku cetvrte. Osim Avramovica koji i sam nije igrao dobru utakmicu igrala su nam 4 coveka koji nisu skupa 10 minuta skupila skupa u prve 3 cetvrtine. U pola minuta smo primili 4 poena i izgubili 2 lopte i tu se balon izduvao. Cak je posle Monako...
  6. Zimski prelazni rok 2023/2024

    Ljudi, pljuvanje Duljaja i ekipe ako ne uzmu trofej je besmisleno kada se samo pogleda da zivimo u srbciganiji u kojoj nase navijace, (i to ne cak navijace nego "simpatizere", obicni narod napadaju na sred ulice, a policija se pravi corava. Ono sto je bitno je da mi dovodimo igrace koji ce da...
  7. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Uzasno smo usli u mec, ali nekako sam od pocetka mislio da cemo da okrenemo i pobedimo, na poluvremenu pisem dobicemo 10 razlike, eto bacanje jedno da je ubaceno pogodio bih skroz :D Bruno je u potpunoj minus fazi i sva sreca da je danas Kaminski vise nego dobro odigrao da nadoknadi. Cim ne...
  8. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Nestalo nam je snage i sirine, protok stao u cetvrtoj, neke lopte kad smo se mogli vratiti izasle i to je to. Obicno posle poraza bude deprimirajuci utisak, ali zapravo je bilo i obecavajucih stvari. Obradovic je konacno u poslednje vreme video da je dosta bilo Kaminskog i njegovih minijatura...
  9. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Obicno ne volim da pisem posle poraza, ali ovaj je drugaciji iz par razloga. Kao sto sam posle Valensije napisao, duplo kolo opet protiv madridskih cigana palo i nije neocekivan poraz. Njihova taktika je bila prebij Pantera i lako cemo. Kod nas se osim Kabokola i Tristana (plus Balse, ali to je...
  10. FK Partizan 2023/24

    Jako sam se bojao pred ovaj mec jer smo mrtvi umorni, celi Decembar igramo na rezervi i prethodne meceve su sudije nam dale do znanja da igramo u srbciganiji. I ovaj sudija je isti kalup bio. Njima je u roku prvih 10 minuta oprosteno nekoliko cistih kartona, klizeci Hvanga, ono gazenje naseg...
  11. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Apsolutno najbolja partija ove sezone. U napadu je skripelo i drzao nas je tu Naneli, posle kad se prikljucio Ledej odlepili smo se. E onda je ponovo usao Kaminski i morali smo da se tresemo jer su se odmah pojavili isti problemi, slobodne trice, lose gradjenje skoka i na kraju sa onim 2+1 ih...
  12. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Taj Kaminski sa 30+ gresi vise nego Tristan sa 20, da smo sve igrace u proslosti posle prve greske klupirali svaku utakmicu ne bi nikad igraca napravili. Radije cu da godinu dana prave sranja on i Balsa nego igraci koji ce otici za godinu dana, oni ce makar napredovati. Eto Trifunovic nam gotovo...
  13. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Zato mu igra Kaminski redovno 25+ koji je vrhunski defanzivac kao 90ih u NBA, toliko dobar da mora da ga vadi u zavrsnici jer ne moze da odbrani nista, jebeni Vilbekin za glavu i po nizi mu udje telom u njega i polozi kao da ga i nema, kojem zivu loptu iz ruku uzmu na kraju trece pa umalo 2+1...
  14. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ovo da smo izgubili jako tesko bi bilo i ne bih ni imao zivaca da napisem ista svega mi, iako smo dobili zivaca mi je otislo za ceo Novembar. Kaminski covek ne zna ni sam sta radi na terenu, u odbrani prolaze pored njega ko pored cunja i lopte mu iz ruku uzimaju na skoku. Kabokolo ce nadam se mu...
  15. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Kaminski kad primi loptu zavrsava vecinu, ali mnogo puta mi ne mozemo da dobijemo pas taj jer nema ugla, ne zna covek da seal out napravi na iole fizicki jacu odbranu(kao sto je Lesor prosle sezone) Ako ti nije mrsko nadji neke stare utakmice sa pocetaka Andricevih, tragicno je lose bilo...
Top