Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од wsc1989

  1. wsc1989

    KK Partizan - transferi

    Добродошлица Бразилцу. Баш оно што је требало Жељковој машинерији за освајање Берлина.
  2. wsc1989

    KK Partizan 2018/19

    Штета... Нисмо одиграли добро. Превише смо им офанзивних скокова и других напада дозволили, а при томе промашивали слободна бацања и пружали им прилику за контре. Када се све сагледа по мени је уствари кључан онај период 29:21, када нисмо на прави начин искористили њихове очајне проценте шута...
  3. wsc1989

    KK Partizan 2018/19

    Баш ме обрадовала вијест да је Тринкијери практично завршен посао. Добили смо озбиљног стручњака који зна шта Партизан у европским оквирима, а истовремено зна каквог муља у АБА лиги има. Неопходно је да сви ми имамо стрпљења, не може ништа преко ноћи. Сигуран сам да ће екипа расти из меча у меч...
  4. wsc1989

    FK Partizan 2018/19

    У нашој историји имали смо прегршт изазова. Успона и падова. Нажалост и подјела. Из угла оних којима је једино важан проценат, црна овца у друштву. Увијек је систем оним најмлађим наметао црвено и бијело као некакву реалност, као некакав префикс у биографији, као идеју која се по аутоматизму...
  5. wsc1989

    Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

    Прије двомеча они су важили за фаворите. Лова у ЛЕ је увећена у односу на раније године. Исте се неће одрећи ни Турци. Стога, пред нама је најтеже гостовање ове јесени и ривал жељан да ућари што се ућарити може, након релативно лошег почетка сезоне. Показали смо у првом мечу да можемо бити...
  6. wsc1989

    Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

    Треба бити реалан. Њихов буџет је 9 пута већи од нашег. Лига бар три пута. Одиграли смо онолико колико су нам дозволили, можда се неки неће сложити, али је моје мишљење да је кључан детаљ утакмице уствари тај њихов гол минут након нашег. Исто тако не треба се оптерећивати теоријама шта би било...
  7. wsc1989

    FK Partizan 2018/19

    Тачно тако. Да има уз себе једног који ће гристи 90 минута, трчати на кољено и не штедјети главу, његов потенцијал би далеко конкретнији био по нашу средину и генерално игру. Велика је штета што једног таквог играча попут Евија, класичну радилицу, подређену тиму, нисмо у стању довести.
  8. wsc1989

    FK Partizan 2018/19

    Да се не лажемо много смо више очекивали од Здјелара. Наравно, треба сачекати и наставак сезоне, не доносити преурањене оцјене, али ово што је до сада одиграо овог љета не даје неки превелики оптимизам. Сејдуба дјелује знатно боље у односу на први дио прошле сезоне, а опет далеко од онога што...
  9. wsc1989

    KK Partizan 2018/19

    Неугодни противници на старту, али не сумњам да ћемо октобар 2018. дочекати спремније него октобар прошле године.
  10. wsc1989

    Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

    Задовољан сам виђеним. Може се рећи да смо рутински одрадили Рудар и да ниједног тренутка пролазак није био упитан. Резултатски савршено одрађен посао. Шест датих, нула примљених. Пружена прилика новајлијама да се покажу, неки и докажу. Оно што је још битније, заобишле су повреде. Уједно меч...
  11. wsc1989

    Rukometni klub Partizan

    http://www.rkpartizan.rs/odrzan-zreb-za-celendz-kup-partizan-na-startu-sprema-kofere-za-finsku-ili-moldaviju/
  12. wsc1989

    KKP - nostalgija, legende i stare slike

    Само да кажем да су садржаји на овој теми право богатство. Значај једног форума се огледа и у архивској грађи. И кроз ове фотографије, текстове, видео материјал се заправо види колико је кошаркашки клуб Партизан велики. Као што и Владушић каже "Кошарка, то је Партизан". С уживањем сам...
  13. wsc1989

    Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

    Иако је често оспораван био, желим му све најбоље у наставку каријере. Било је добрих партија и оних мање добрих, али све у свему дечко је крајње коректан био према навијачима.
  14. wsc1989

    Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

    Сложио бих се са претходним коментаром да није нимало безначајно то што ћемо у 2. колу бити домаћини у првој утакмици. Што се тиче предстојећег реванша са Рударом, највећи дио посла одрађен је у првој утакмици, али сутра не смије бити опуштања и мор а се максимално озбиљно одрадити посао и са...
Top