Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од XEPOJ

  1. XEPOJ

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Dobro je zivi smo, rudarski iskopana pobeda. Amerikanci odlicni, a konacno da i Smajli daje znake zivota.
  2. XEPOJ

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    To Tuljane odma si nabacio kez od uva do uva. Duvaj ga Oskare i ostali simptizeri istog.
  3. XEPOJ

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Toliki mi se vise strah uvukao od sami nas, tako da ne smem vise nista ni da ocekujem od veceras ipak se nadam pobedi, kakvoj takvoj. Duvaj ga Oskare.
  4. XEPOJ

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Moj dobri Zeljko, nek ti je dragi Bog na pomoci. Valja imati zivce za ovo. Sa ovakvim bolom u preponama pojedinih igraca, blate ime najveceg trenera kog je Evropa ima, a i nase takodje.
  5. XEPOJ

    KK Partizan - uprava i marketing

    Jel bilo obracanje firera ili sam nesto pogresio da je to danas u 20 casova.
  6. XEPOJ

    Kup Radivoj Korać 2024

    Nema protiv musavaca nebitnih tekmi. Nadam se da cemo veceras odigrati muski i nedovicki polomiti pickicu i pokazati od cega su i da ce ovo biti samo uvertira za baba ligu. Samo muski i do pobede. Volim Partizan!
  7. XEPOJ

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Promasili smo sa pojacanjima a i starosedioci nisu ni blede senke od prosle godine, sa izuzetkom Nanelija. Panter i Zek koji su alfa i omega ove ekipe manje vise u kanalu cele sezone. Smajli i Avram takodje mnogo vise minus nego plus faze. Kad se pogleda realno kako igramo, dobro jos i stojima...
  8. XEPOJ

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ekipa je u kurcu, a i mi sa njom.
  9. XEPOJ

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Jel nas Bodiroga gleda veceras?
  10. XEPOJ

    KK Partizan - KK Žalgiris igrač utakmice

    Protiv Zeka, niko nema leka. Kad igra Zek igra i Partizan. On je pokretacka snaga ovog tima. Dozier i Kaminski odlicni, takodje.
  11. XEPOJ

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Nek misle sta hocej, samo nek se malo trgnu i da krenu da ulaze u meceve sa vecom zeljom i energijom.
  12. XEPOJ

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ja neverujem da iko sumnja u Zeljka i sistem. Mene licno boli ulazak u utakmice bez energije i muda. To je do svakog po na osob, nema to veze sa Zeljkom i Partizanom.
  13. XEPOJ

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Ne treba niko da dodje na tekmu, pa nek se zapitaju gde smo i sto nas nema. Mozda sledecu krenu od prvog minuta da igraju i pokazu od cega su. Cast izuzetcima. Ali svaka tekma i ulazak u istu, kao da ce se protivnici sami pobediti, prelazi sve granice.
  14. XEPOJ

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Cijeli dan u kurcu i pokusavam da ne mislim na jucasnju tekmu. Tako da izjegavam i ljude i internet. Poraz ko poraz, bilo ih i bice. Jedino nikako nemogu da shvatim kako svaku tekmu protiv nas udju i isprebijaju nas i nadskacu svaki jebeni put, a mi nikakakva reakcija. Meni samo smeta sto se...
  15. XEPOJ

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Stoka bolesna, sta drugo reci. Ima da ih Ponitka otkine veceras kad dobije inspiraciju u vidu Poljske zastave.
Top