Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Yaps79

  1. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Bacih pogled malo na ovosezonsku statistiku igrača. Lesor najbolji ofanzivni skakač i treći na listi najkorisnijih. Ledej je u vrhu, 9. Lesor koliko mi je prošle sezone delovao usiljeno,ove je racionalniji,bolji pregled igre,ako ne može do kraja,vrati,asistira,u svakoj utakmici energiju i...
  2. KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Mene Papetru podseća na Bodorogu sa pregledom igre i izborom rešenja. Milina ga je gledati kako se kreće sa lakoćom. Tristan bi mogao protiv lakših centara i da igra i na poziciji 5 i da ih izvlači spolja. Naneli je dobar. Trifunović nije konstantan i to je njegov glavni problem. Mora da sredi...
  3. KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Meni se Papetru baš baš dopao. Inteligentan igrač,čita situacije,prati sve na terenu. Reket nam tanji,al spoljna linija, iako nekomletna kida. Videćemo još,ovde je zalaganje i borbenost bila na novou i kakvom treba da bude. Samo još da se izbrusi do kraja.
Top