Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Yugo55ax

  1. Liga Evrope 2013/14

    ne volim scepovica i njegov kvalitet fudbala...video sam sad sliku skidanje kap trake i scepin izraz na licu..mogu samo da kazem tom vodji nasih navijaca....idiote...kretenu..ko si ti...joj..majko moja...koji degen od coveka...zao mi scepe....
  2. Liga Evrope 2013/14

    to bi bilo to.....sad smo u rangu sa albancima..jos malo ni sa njima necemo moci da pikamo lopte......svi ozbiljni klubovi....zamene ili pojacanja vec obezbede za pripreme....prvo poluvreme gledao..drugo nisam..nisam mogao...nisam imao zivce za dalje.....nazalost moja prva ljubav..tone iz dana u...
  3. Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    ja plako od srece u sred kanade u svojoj kuci,,,urlao,plakao..komsije bile iznenadjene..zvali policiju,hitnu,vatrogasce..svi dosli..pola sata sam morao da objasnjavama...svoje ponasanje...hehe.....mitar...sine mitre....ovako da gines i za Partizanov dres....mitar....definitrivno igrac sa velikim...
  4. Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    AKO FIFI POTPISE ZA NAS,JEL IMA PRAVO DA IGRA U REVANSU PROTIV TUTE BUGARINA?
  5. Liga Evrope 2013/14

    ja cu sad malo da se igram sa sastavom za revans.....lukac,ivkovic-obrad-ivanov-volkov---sredina---djemba-gulan-grbic-ilic-melbasic----sin mitar (hehe).....presing na svaku loptu...trcanje,trcanje..disciplina,,nemacka disciplina.....zaboraviti napad po sredini...bokovi su lek....gadjati mitra u...
  6. Liga Evrope 2013/14

    da,,bre....ja sam tog malog ivkovica zaboravio..mozda bi bilo bolje sa njim u revansu na desnog beka....jedno pitanje..mozda je off...ali me zanima..ako taj fifi dodje..da li ima pravo odmah da igra za nas?
  7. Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    nazdravlje..ko ce sad da da gol...ovaj ode..imao skok igru ko savo...bio gol igrac...katastrofa.....nista cudno nije..sto decko kaze da zeli da ide....para je veca...malo ko od nas da je na njegovom mestu..uradili bi isto...srecno mitre...a za UO...zivim za dan..kad ce neko da popije po neki...
  8. Liga Evrope 2013/14

    uf breeeeeeee........treso sam se od nervoze....Bogu hvala uslisio je moje molitve Partizan ide dalje...ilicu...respekt do poda..mali jojic dobar...dobili smo novog igraca..mali ivkovic solidno odigrao...Stankovic..dosta pljuvanja po njemu...odigrao je dobro..volkov..naseo na provokaciju....i da...
  9. Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    dobrodoslica..majstoru fudbala..jos onaj iz gane i imamo tim za respekt...
  10. Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    klincu treba pozeleti srecu..onako ko covek..coveku..sad da li je glup i tup...u to necu da ulazim..ne volim nikog da ponizavam....nego Ivanov je bivsi..dakle ode..sta sad...??.....skripi u zadnjoj liniji....zadnji vezni...joj nama..ako se ne dovedu bar 3 kvalitetna igraca na tim pozicijama.
  11. Liga Evrope 2013/14

    odgledao zadnjih 25 min prvog p.......prvih 15 2 p...ja se onda lepo iskljucio sa prenosa...nisam mogao da vise gledam.....verujte polako gubim zanimanje..za prvu ljubav...nema stvarno vise smisla se nervirati....kad mi kazu lako ce mo.....oni su amateri...shmork,shirk...koja slucajnost....mi...
  12. Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    sredina i napad..jaci nego lane...zadnja linija..lele nama..jos kad ode ivanov...uffffffff......kao sto neko rece gore....jedan jak stoper ko zemlja...i jedan jak zadnji vezni...i bice veselo....
  13. Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    bice tesko dovesti kvalitetna pojacanja...ako UO da pare za pojacanja..onda njima ostaje manje u dzepu...sve u svemu Rasovic je krenuo dobro...treba Vuk da pripremi igrace na presing kroz celu utakmicu...treba da se radi na kondiciji....ako momci budu mogli da izdrze tempu u jednom ritmu kroz...
  14. Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    dobro dosao novi golmane....sto se tice Bozovica..on je dobar golman,,negde sam procitao da Bozovic ima problema sa vidom...i nije na istom nivou nocu kao po danu....info nije proveren,ali...pisalo se nesto o tome...
  15. JSL 2012/13

    braco i sestre..cestitam nam 6 uzastopnu titulu....mali jojic..zlatnu nogu ima....malog vec sad u istoriju da pisete....ovaj derbi je bio nesto....sto se nikad nece zaboraviti...ceo drzavni vrh je bio protiv nas..tako da....ova pobeda mi je jedna od najdrazi u zivotu protiv...
Top