Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од zapad27

  1. zapad27

    Za Partizan sve, od Partizana ništa! | Donacije za KK Partizan

    Uplati na forum, da prebacimo 1,4 i izbijemo na prvo mesto neračunajući upravu:)
  2. zapad27

    KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Kurton vildoza postiže koš, prolazi pored naše kupe derući se, Tristan i Trifunović gledaju ustaje Madar- to su stvari gde se pokazuju karakter i razlika! Posle toga sledi briljantna Madarova partija, bukvalno prelama derbi. Cigani u usta vas jebem ona žvalava, kurtončine, poltrini i udbaši...
  3. zapad27

    Liga Konferencija 2022/23

    Ajde Partizan prođi večeras pa mi sutra priušti žreb za sledeće kolo u Evropi, jednu od omiljene tri stvari vezane za tebe, (uz osvajanje titule i pobede nad ciganima). Neka bude dupli uspeh večeras, i fudbal i košarka, da pocrkaju cigani mamu im u pičku jebem svima.
  4. zapad27

    Liga Konferencija 2022/23

    Što volim ovo uzbuđenje pred žreb više nego leba da jedem! Znam da ga i zavidni cigani gledaju mamu im raspalu jebem
  5. zapad27

    Liga konferencija 2021/22.

    I ako mi razum kaže fale pojačanja, kaže imamo ucenjenu upravu koja ima za cilj u što veći minus novčano da nas baci, kaže i imamo zlo na vrhu koje neće dozvoliti da se desi sezona sa Nikolićem, Leonardom, Đukom...ja se i dalje nadam grobarski onako da nešto možemo da uradimo i da će se neko...
  6. zapad27

    Liga konferencija 2021/22.

    Dobro smo i prošli koliko smo loši. Klub koji igra sa Miljkovićem, Uroševićem itd (bar još 5 igrača koji su nas včrs predstavljali) je klub za borbu između 7. i 10. mesta u našoj ligi. Nisu oni krivi, zna se ko je kriv, ucenjeni debeli(pa osušeni) slepac i podguzna režimska muva. Mada i oni su...
  7. zapad27

    Liga konferencija 2021/22.

    Bravo crno beli, bravo! Lazar odigrao vrhunsku partiju, Zdjelar takođe. Vraćanje posle oba gola, izjednačenje u '89, slavlje posle penala....hvala ti Partizane. Iskoristiti već u Portugalu ovo što su desetkovani, pa proći dalje. Iznad mene je bila porodica iz Trebinja, sa desne strane momci iz...
  8. zapad27

    FK Partizan 2021/22.

    Igrači Partizana protiv sebe nemaju samo celu državu (savez,medije, protivnike, protivničke navijače...) već imaju i grupu ljudi koja se predstavlja navijačima Partizana a svi znamo da će po zadatku službe ako treba i kamenovati crno bele bez obzira koliko dobro u tom trenutku igrali...
  9. zapad27

    FK Partizan 2019/20

    Bio sam na utakmici inđija vojvodina malopre, pa samo da prenesem reči jednog njihovog čoveka iz stručnog štaba koji nije znao da sam veliki grobar "guramo da se igra u jagodini jer nam odgovara po svemu, pre svega lošem terenu. Ako se bude igralo na nekom top mi nemamo šta da tražimo" Mada...
  10. zapad27

    FK Partizan 2019/20

    Igra nikakva, evidentno da nesto ne stima. Strucnost Milosevica je pokazana u Holandiji, ali to je vecina gurnula pod tepih (kao i tuzne kikseve u prvenstvu) jer je bilo lepih igara u Evropi i pobede u derbiju. Da imamo nekoliko za nase uslove odlicnih igraca u timu imamo ali mislim da je...
  11. zapad27

    Liga Evrope 2019/2020

    Artmedija, cedevita, az...
  12. zapad27

    FK Partizan 2019/20

    22. Novembar, radni dan, haos na putevima, šuri vetar kao lud, jakih 7 stepeni i Ivanjica za protivnika - HVALA TI CRNO BELA LJUBAVI!
  13. zapad27

    Liga Evrope 2019/2020

    Ako ima neki plan za okupljanje u Mancesteru javite braco u pp.
  14. zapad27

    Liga Evrope 2019/2020

    Posle jednog posta od prosle godine rekao sam da necu vise komentarisati ali u ovom slucaju moram jer sam ispao mlad majmun cim su izvucene grupe, pa ce mi trebati malo pomoci i informacija. Ludu grobarsku glavu je odmah uhvatilo ludilo i verovali ili ne kupio sam karte citavih 10 min nakon...
  15. zapad27

    Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

    Danas mi je istekao ban zbog vređanja ustaša u finalu SP. Pre svega da kažem vezano za temu- Repriza prošle godine, ali ja ću i dalje biti tu, sezonska kao i uvek kupljena još pre Rudara i nek nam Bog pomogne! Banovan sam jer sam rekao da ustaše i navijači ustaša puše kurac(ne hrvati, par ih...
Top