Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од ZatucaniZapadnjak

  1. ZatucaniZapadnjak

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Bogu hvala da Najdžel i Milutinov ne štede sebe nikada protiv nas. I treba. Ne kao FMP 1 i FMP 2 gde se ishod unapred zna sto godina i i napred i nazad ili svi "njihovi" bivši igrači koji ljube grb na sred terena i redovno šutiraju 3-12. Dokle god budemo kukali kao pičke na to što neko igra jako...
  2. ZatucaniZapadnjak

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Dobra, muška utakmica. Onaj prvi koš je odredio tempo igre i videlo se da će biti dobro. Teško mnogo u četvrtak.. pozdraviti #28 protivnika kako valja. Govnar.
  3. ZatucaniZapadnjak

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Lepa pobeda, rutinska. Hvala Zeku na tome što je igrao protiv Barselone uprkos porodičnim problemima. Nekad zaboravljamo da su momci otuđeni od familije i da je veliki pritisak oko njih stalno i treba se ceniti taj pristup koji apsolutno nije bio neophodan i verujem da niko ne bi prigovorio da...
  4. ZatucaniZapadnjak

    FK Partizan 2023/24

    Oladite malo od Baždara ljudi aman...
  5. ZatucaniZapadnjak

    FK Partizan 2023/24

    Ovusu tri puta fauliran i nijednom nije sviran faul. Takijev prodor očigledan svakome u riltajmu a pogotovo nama na istoku. Prečke, stative.. jbg.. Samo.. HOĆE LI MI NEKO OBJASNITI DOKLE VIŠE IMA DA CELA ODBRANA KONSTANTNO IDE NA GOL-LINIJU KAD JE LOPTA NA BOKU?? Pratim ovaj klub skoro dvadeset...
  6. ZatucaniZapadnjak

    FK Partizan 2023/24

    Šta reći o Kentu.. čoveku koji je na 70 metara udaljenosti od onog fantomskog gola Boaćija rekao da je "čist kao suza". Nek jede govna.
  7. ZatucaniZapadnjak

    FK Partizan 2023/24

    Igor je dobio samo jedan bod u prva dva derbija a zaslužio je mnogo više. Sad nije zaslužio ništa i dobio je X. Takav je fudbal. Za Acu znamo da je majstor na golu ali Kalulu je veliki šmeker. Van pozicije, često van rotacije ali čovek se nikad ne žali i doprinosi golovima i asistencijama +...
  8. ZatucaniZapadnjak

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Dva lica u dva poluvremena. Mnogo mi se dopada što smo počeli sa presingom zonskim i sa time da Kaminski skoro kao Jokić sa visokog posta razigrava i uručuje loptu bekovima i na tome treba insistirati. Anđušić ponovo sjajan, ostaje nada da će se tako i Smailagić probuditi. Bez arogancije i...
  9. ZatucaniZapadnjak

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ko ih jebe, neće se oni nikada priključiti borbi, imali su do sada 101 priliku za to. Daj da u našim redovima očistimo određen broj ljudi koji podržava pičkoustog, pa ćemo onda lako. EDIT: 27. kolo protiv Efesa, cela utakmica: https://ok.ru/video/6813156051463
  10. ZatucaniZapadnjak

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Da pohvalim i Anđušića. Mnogo dobra utakmica večeras, odbio je svaki njihov nalet trojkom ili asistencijom. Meč po meč...
  11. ZatucaniZapadnjak

    FK Partizan 2023/24

    Od Zagorca i Jojića nismo ništa naučili, opet kao stoka pojedini skaču na jednog igrača za svaku malu sitnicu. Baždar je treći špic tima, prvi start njegov ja mislim u ovoj sezoni - danas je ušao u šanse, gol nije dao tako što mu je neko namestio zicer na tri metra već ga je dao tako što je...
  12. ZatucaniZapadnjak

    FK Partizan 2023/24

  13. ZatucaniZapadnjak

    FK Partizan 2023/24

    Samo nek se tribina goni u kurac, nek budu principijelni pa da nastave bojkot sada. Igor je nenormalan čovek u onom najboljem smislu reči ali nek pripazi na zdravlje i nek samo ne odustaje od kursa ispravnosti, poštenja i hrabrosti. U organizovanim klubovima ne radi trener 16 poslova ili juri...
  14. ZatucaniZapadnjak

    FK Partizan 2023/24

    Ako ne možeš da ispoštuješ ugovor do kraja, ne potpisuj ga. Više nije ni do sprdanja sa ovom dvojicom. Podržavam Severinu, samo mi je žao što se ovo nije rešilo pre Javora dok je prelazni rok bio aktivan i dalje ako je rok bio 1. februar, mogli smo eventualno tad da reagujemo. U deficitu smo i...
  15. ZatucaniZapadnjak

    FK Partizan 2023/24

    Da pohvalim Filipovića, dosta dobar danas i to me mnogo raduje. O Takiju je suvišno više i pisati, doktor igre. Jezivo je na kakvim mi terenima moramo da se mučimo ali imamo fajtersku ekipu i to se vraća rezultatima. Sad ciganska filijala broj ___
Top