Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од zeko lopove

  1. FK Partizan 2019/20

    Nisam mogao da gledam utakmicu, ne mogu da komentarisem igru ali mi je toplo oko srca kada vidim da je naše dete dva puta zatreslo mrežu. Tako je mali!
  2. FK Partizan 2019/20

    Savo je bio zadovoljan igrom? Kojom igrom? Ovo je možda bio kvalitetan hrkljus, ali fudbal nije.
  3. FK Partizan 2019/20

    Gledam i gledam i stalno se pitam zašto gledam? I sada se pitam zašto?
  4. FK Partizan 2019/20

    PFC je postao kao seoska kafana. Dolazi ko kad hoće, odlazi ko kad hoće. Sve je na crtu. Više je sjedih nego mladih. Konobar bi da beži za nemačku ili englesku ali ne zna dal bi mogao raditi tamo. Izgleda da bi najradije objavio fajront već u 11pm ali mu gazda ne da, ne zato što misli da će biti...
  5. FK Partizan 2019/20

    Samo cu reci, šta ste vi radili u Katru, alal vam kurac! Očuvali osovinu ekipe, a povezani kao da se vide prvi i poslednji put. Nažalost, trenerski pečat. Stojković.... Ne znam dali to govori više o nama ili o njemu da je bio kapiten i zvezde i Partizana. Ipak to više govori o nama. Igrač koji...
  6. FK Partizan 2019/20

    Meni nije jasno kako mi ovde na forumu uvek dođemo do cigana kada se krene u analizu igara? Možemo li mi ostati fokusirani na tehničke aspekte igre i funkcionisanje kluba bez da ulazimo u teorije zavere i filozofiranje? Igrali su PFC protiv TSC. Ja tu ne vidim ni jedan razlog da se spominju...
  7. FK Partizan 2019/20

    Treba ljudi da budu srećni što se ovde ispisuju stranice nakon loših igara a ne da kritikuju. Onog dana kada ovde bude zavladala ravnodusnost i nestane kritike za igre ispod nivoa, možete da postavljate spomenik na grob nekada velikog kluba.
  8. FK Partizan 2019/20

    Čuj, oteta.... Kome trebaju neprijatelji pored ovakvih prijatelja, ili u prevedu: kad ti TSC otkine 4 boda, ko mora da te krade? Titula je izgubljena još jesenas. Niko ovde nije nadrkan zbog titule. Već zbog dva sata protracenog života.
  9. FK Partizan 2019/20

    Stvarno ružna utakmica. U rangu sa onim dvobojem protiv čuke prošle jeseni. Previse često nam se dešavaju ovakve utakmice. Ako je već trener apsolvirao da je titulu nemoguće osvojiti, zašto se ne fokusira na ono što može da postigne? Tj unapređenje igre? Previse je tu igrača kojima je ovo...
  10. KK Partizan 2019/2020

    Interesantno zapažanje... Na svim portalima i internet forumima krcato ciganima, njihovim dubokoumnim zapisima i objektivni ocenama. Odnos 5:1 prema Partizanovcima. Ali zato u Hali Čair?!?!...... "zašto ćutite!! Zašto ćutite!!!"
  11. KK Partizan 2019/2020

    Mozli! Ljubavi moja!...
  12. 7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

    Priznajem. Nisam imao muda da gledam ovo na tv. Svesno sam pratio samo rez. Pogotovo kad sam od starta video da smo loše ušli. Ali sada cu da uživam, očisti skedzual i uz lagano pivce. Stvarno bi bilo nepravda da smo izgubili oba teška gostovanja a u oba smo bili do kraja. Bravo momci!
  13. KK Partizan 2019/2020

    Par utisaka.... Prva četvrtina i 6 poena najvećih mladih nada srbske košarke. Makadu je dosta sličan mozliju. Za nijansu manje explozivan u odbrani ali za nijansu takođe raznovrsniji u napadu. Novica čestitam ti! Posebno mesto među legendama. Uz put školovao mladog Pecarskog u postu + 1.)))...
  14. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Hvala za bambije. Vreme je relativan pojam, kada ovi sjašu činiće se kao da je sve trajali 3 dana. Ja da gledam kako se konvertujemo u FMP 3??? Postedicu se tog 'užitka' , imam pametnija posla.
  15. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Male su šanse da će Ostoja da ne stane u odbranu ciganske, pardon "Srbske" košarke. Ima da naprave još jedan dugometrazni film, bićemo prvaci sveta 2. Ja iskreno cu da se odjavim sa ove teme i neću pogledati jednu jedinu utakmicu dokle god SNS bude vedro i oblaci u toj "državi". To će biti ta kap.
Top