Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Zemunelo

  1. Zemunelo

    Radio Mileva - leto 2012

    Oumaru je šut u guzove i ako stvarno ima šansi da ga dovedemo to ne bi smeli da ispustimo. Bio je u krizi ovu polusezonu ako se ne varam ali to je više zato jer su se oni kao ekipa raspali. U slučaju da on dođe onda Dijara stvarno nema mesta ni kao 3 špic. Nego koliko ima ugovora Apija? :D...
  2. Zemunelo

    FK ĐurGarden 2011/12

    Za sve će da se odluči kad stigne depeša iz ambasade. Ja sam i pre ovih izbora rekao da će biti 'žuto-plave' koalicije pa u skladu sa tim Bogićević bi trebalo da dođe. Ta priča Gargamele ne pije više vodu, svi dobro znaju da će depeša da odluči a ne njihovi kafanski dogovori.
  3. Zemunelo

    FK ĐurGarden 2011/12

    Ne može da bude cilj prezimljavanje u evropi, to nek cigani stave sebi takav cilj. DOMINACIJA je cilj! Evropa će doći sama po sebi ako radimo kvalitetno i posebno ako se pojačavamo pametno.
  4. Zemunelo

    FK ĐurGarden 2011/12

    Znači, znači, znači. A možda i ne znači :buhaha Šalu na stranu kako vam nije jasno da ljudi/čovek koji su pljunuli na Đuru i bili protiv njega ako ništa ćutanjem na poslednjoj radnoj skupštini i trener koji ga je odjebao zimus jer mu je bilo jasno šta rade Stanojeviću i ko je Đura a ko su...
  5. Zemunelo

    FK ĐurGarden 2011/12

    I ja se ne slažem sa tobom po pitanju Vermeza već sa ljudima koji tvrde da je to što je on uradio naš najveći uspeh u poslednjih koliko ono godina? Jeste uspeh ući u LŠ ali je još veći uspeh prezimeti u evropi. Priznajem namestilo mu se posebno Egaleo ali danas teško da bi smo neki Grčki klub...
  6. Zemunelo

    Superliga Srbije 2012.

    Ove sezone sam se odavno razočarao u KK i premalo ga gledam i ne znam šta mi bi da sad odgledam :confused Elem užasni smo ovo je jedan od najslabijih timova koji smo napravili, možda je onaj sa 3 amera bio najneozbiljniji ali ovaj je najlimitiraniji. Ipak na kraju svega najbolje je ono staro...
  7. Zemunelo

    Radio Mileva - leto 2012

    Zašto vi ljudi pretpostavljate da odlazi Miljkon ako je došao taj Pauljević? Prvo Miljkon će pre od njega igrati jer je ovaj tek došao a nijedan trener kad dođe u klub tek na početku nikad ne promeni prvotimce tako lako. Miljkon ima zacementirano mesto osim ako ga šipac ne uvalja slučajno...
  8. Zemunelo

    Radio Mileva - leto 2012

    Au bre Stinger nemoj da si naivan toliko, treba li crtati da su ga sigurno uvaljali za duplo više nego što su prijavili tj nezvanično prijavili onako stidljivo kroz natpise u medijima. Marković nije prodati za manje od 15m eura! To što Čelzi prijavljuje istinu kod nekih drugih transfera ne...
  9. Zemunelo

    FK ĐurGarden 2011/12

    Vermez je keva za sve trenere koje smo imali čak i Stanoja. Stanoje nije uspeo da se isprofiliše do kraja sa stilom koji gaji pa najviše zbog toga inače je po predanosti poslu on bio najveći fanatik. Elem Vermez je vrh kad treba igrati tvrd fudbal ali ja lično nikada nisam to voleo. Više sam...
  10. Zemunelo

    Radio Mileva - leto 2012

    Ajte ljudi niste se valjda stvarno iznenadili? I dodajte na tu cifru puta dva to je isti princip kao sa Savićem ali to niko neće ugledati te pare. Uostalom to što je pušteno u medije da je Pfc račun u blokadi nije slučajno već je pušteno zato da posle može da se pravda prodaja Markovića. E...
  11. Zemunelo

    Jelen Superliga 2011/12

    Taj Moreirin gol u 90' mi je i jedan od najdražih golova za "pobedu" u derbiju. Zašto "pobeda" kad je bilo nerešeno? Zato jer nam je to praktično donelo titulu :D Mislim da se skoro nikad nisam radovao kao tada, posle toga je onaj u kupu Vasiljevićev u 89-om. Što se tiče ovoga što smo primili...
  12. Zemunelo

    Jelen Superliga 2011/12

    A ne, ne, nećeš nam to ubaciti u glavu! Titulu smo ZASLUŽENO osvojili - ZASLUŽENO najbolji! Otresli smo cigane na jesen i cigane 2 oba puta i jedino smo sad kad nije rezultat ništa odlučivao izgubili. 5-ta titula zaredom i nju ne može da mi ništa pokvari. Druga je stvar što treba jasno...
  13. Zemunelo

    Jelen Superliga 2011/12

    Gledao sam i slušao na mobilnom (imam tv na njemu da gledam) iako sam bio na svadbi. I tako do 92 minuta kad mi je skroz pukla baterija i ugasio se. Ulazim ovde da pročitam utiske sa 0-0 utakmice i imam šta da vidim :cry: Stvarno je ovaj Grant legenda cz potpuno ih je vratio u život i dao im...
  14. Zemunelo

    FK ĐurGarden 2011/12

    Mislim da se isto tako pričalo i o Žuki svojevremeno... posle je bilo od blata ga pravismo :wink: Sve zavisi kakav ti je ostatak veznog reda i kakva ti je odbrana. U ovakvoj situaciji u kojoj smo bili ove sezone da imamo najsporiji i tehnički poprilično inferiorniji vezni red od potencijanih...
  15. Zemunelo

    Jelen Superliga 2011/12

    Jok bre mora i Tomić kakav S.Marković treba prodati Tomića sad na leto. Kriza je i rupa u budžetu države smrdije...
Top