Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Ziko MAX

  1. KK Partizan - sezona 2013/14

    Imas 2 suta za pobedu i ti ne znas da zavrsis . Mnogo kosarkaske neinteligencije ! Tacno je , a ovo je dokaz da smo u Evropskim razmerama mali domacinski klub kada ne mozemo ove krseve iz Francuske da dobijemo. Srecom da i pigani kiksaju , a dao dobri Bog da se ne olasiraju u TOP 16 da se i sa...
  2. KK Partizan - sezona 2013/14

    Odlicno smo odigrali ! Borbenost na nivou ! Ne mozemo uvek da pobedimo ! U junu ce sve to biti ko svajcarski sat ! Samo hrabro i napred !
  3. Superliga 2013

    Prati malo forum, ovo je još juče postavljeno u drugoj temi! WebCrew edit
  4. ABA-liga 2012/13

    - Realno gledano bolje šanse za pobedu su na njihovoj strani otprilike 60-40 .Mislim da će biti kao i u Beogradu JAKO loša utakmica sa pregršt izgubljenih lopti sa obe strane . - Utakmicu će i izgubiti lošiji . Rekao bih da će pobediti BOLJI , ali to znači da je drugi DOBAR što je...
  5. Kup Radivoja Koraća 2012/13

    Čestitam ekipi na pobedi i malom broju izgubljenih lopti . Male su šanse sutra ali postoje ! Jedina nada nam je da pigosi odigraju loše kao protiv Budućnosti i mi to iskoristimo ! Loše je što se oni pitaju a ne mi , ako odigraju prosečno mi smo gotovi mnogo su iskusniji , uigraniji i...
  6. Kup Radivoja Koraća 2012/13

    Igra i dalje bez pomaka !! Posle 22: 3 8 minuta bez kosa . Ovo je moralo da ide preko 100 . Protok lopte i napadu ide brzinom zenskog uloska kroz cev od 3/4 cola . Sa ovakvom igrom u finalu cemo se samo blamirati , bilo ko da bude tamo !!
  7. Kup Radivoja Koraća 2012/13

    IMA NA TV ARENI 1 !
  8. ABA-liga 2012/13

    Ako dobijemo 4 od 7 do kraja možemo da pevamo . La la la la . Igra ista žute minute od po pola sata . Odbrane nigde . Čekamo da protivnik sam sebe sahrani . Teški dani za klub. Sa ovakvom igrom su sigurni porazi od MZT -a i cigana ,protiv Cedevite će biti CRIPLE FIGHT !! Nadajmo se da...
  9. ABA-liga 2012/13

    Fabrikovani stavovi po pitanju KK , mnogo neobrazovanih i ostrašćenih ljudi dovelo je nekada dobar fourm do toga da treba : - Staviti žig na čelo ili žutu trakicu svakome ko ne ide na utakmice a piše ovde . Da bi ga lakše prepoznali na ulici . - Poslati na DNK analizu svakoga i ko nema 99,9...
  10. ABA-liga 2012/13

    - "Nezahvalno je predviđati , posebno ako je u pitanju budućnost "- stara je izreka , - Moja verzija te izreke bi bila "Nezahvalno je predviđati , posebno ako si neznalica !", - Ljudi , pa ovde pola foruma priča o borbi za prvo ili drugo mesto , što se graniči sa naučnom fantastikom , ali...
  11. ABA-liga 2012/13

  12. FK Partizan 2012/13

    Gospodin Djuric Unutra je gospodin Djuric, samo ću stati kod vrata i porazgovarati s' njim. Vi ste običan lupež, gospodine Djuricu. Šta Vi kog đavola radite u nasim snovimai? To ću mu reći, a takođe i to da je od početka lažov i ubica, pokvareni Djuric. I još ću mu reći da se gubi napolje...
  13. ABA-liga 2012/13

    Orginalnu poruku poslao Pioneers Law Neće biti kataklizma ako se ne osvoji 1. mesto u ligi! Neće biti kataklizma ni ako se ne osvoji 2. ili 3. mesto u ligi! Neće biti kataklizma ni ako se jedne sezone ne osvoji kup! Neće biti kataklizma ni ako se jedne sezone ne osvoji titula! Neće biti...
  14. ABA-liga 2012/13

    Kopna nema na vidiku !! Nas najveci uspeh ove sezone je odlazak na F4 Jadranske lige ! Ekipa zadnja dva meseca deluje toliko iscrpljeno i scedjeno kao da je u pitanju 2. jun a ne decembar . Realno sagledavanje ekipe cu vam napisati posle Krke !
  15. ABA-liga 2012/13

    GLUPO SE OSECAM ALI SAM POGODIO . PARTIZAN TREBA DA DOVEDE PO SVAKU CENU JEDNOG ISKUSNOG IGRACA POZICIJA JE NE BITNA . KOLA IDU NIZBRDO OD POCETKA SEZONE. Nekima ovde nije jasno da mi Svaku utakmicu igramo isto i da li cemo pobediti zavisi od protivnika . IMAMO JEDINO TALENAT . Odbrana se igra...
Top