Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од ZilePfc

  1. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Ne,nije mu to ime. Ne bih da punim temu ovom pricom,a ne mogu da provalim kako da ti posaljem privatnu poruku. Nije bitno nadam se i dalje ovakvim vestima...
  2. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    @Kecman Upravo ovakvom odgovoru sam se nadao!!! Bas mi je drago,pa onda bi tu ozbiljna suma mogla da se prikupi u 4-5 gradova bivse SFRJ. Jedan od starije gospode(gospodin sa brkovima) koji prisustvuju veceri je iz Beograda. Znam ga vrlo dobro,pola naseg naselja je nalozio na Partizan jos pre 40...
  3. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Mislim da je Gazda pogresio,na pocetku teksta pise da je 50.000e skupljeno u Pioniru.U izvestaju sa donatorske vecere pise da je prodato 250 ulaznica po 2500 dinara.Nije ni to malo,ali ni blizu sume od 50.000. Pozdrav...
  4. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Evo ja se upravo vratio iz Delte.Kupio sam u Vulkanu 4 karte od 600 dinara i jos dve po 500 za ortake koji ne mogu da idu. Sve zavrseno bukvalno za 2 miinuta. Jos jedna informacija...karte se mogu platiti samo cash-om,kartice vam nista ne znace. Pozdrav Braco Grobari!!!
  5. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Bitan podatak. Na hebrejskom njegovo srednje ime (Emanuel) znaci "Bog je sa nama". Realno smo zasluzili upravo takvog igraca:šal!!! :napred Partizan
  6. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Ko god da dodje umesto ovog smrada ce da prelomi glavne utakmice u sezoni. Marfijev zakon. jedva cekam da vidim ko ce doci i iskopati rupu limenkama.
  7. KK Partizan - sezona 2013/14

    U porazu se ne ponesi,u pobedi se ne ponizi!!! Samo Ljubav i samo podrska za svakog iz naseg Partizana!!! Makar igrali i beton ligu doci cu da vas bodrim zato sto nosite Crno-Bele boje!!!
  8. Superliga 2013

    Sinoc mi je ortak blejao u nekom klubu "Aloha" i video je Skota i Nelsona sa jos dva mladja kosarkasa zvezde kako cepkaju pivo i tekilu do nekih 02:30h. Ako se tako spremaju za seriju koja se igra na dva dana,nemamo sta da brinemo braco Grobari...
  9. JSL 2012/13

    Danas bi moja cerka i cerka moga druga trebale na teren da izadju sa Stojketom i Saletom kapitenom!!! Nadam se da ce doneti Vuku srecu u prvoj utakmici na kormilu Partizana!!! Pozdrav za bracu Grobare od moje cerke i mene!!!
  10. Kup Radivoja Koraća 2012/13

    Sad sam gledao nase momke kako pevaju sa navijacima... Treba da izadjemo sutra i da dokrajcimo govna! Usrali su se to se videlo u drugom poluvremenu,a kad se strah jednom uvuce u kosti...tesko se spava i jos teze se igra. Zreli su za napucavanje!
  11. Kup Radivoja Koraća 2012/13

    Ne znam da li ste videli kada je ciganstura Rakocevic na zagrevanju posle prekida sutirao slobodnjake i prolazi Luca sve u trenerci,uzme mu loptu posle promasaja i odseta!!! Slatko sam se ismejao... Sve u svemu Kolumbija...
  12. ABA-liga 2012/13

    Iscimao sam staru ekipu koja nije isla na tekme par godina.Znam da nam je do jaja bitna tekma i zato stizemo. Blok 21... Odavno smo u penziji ali osecam da je bitno. Vidimo se Braco Grobari!!!
  13. JSL 2012/13

    Verovatno ce me mnogi napljuvati,ali sto se mene tice Vermez nije kriv sto je pola tima odigralo pickarski.Znam je da je je on trebao da ih pripremi psihicki,ali ako ti nemas motiv za igru u rupi nisi ti za fudbal.Meni postavka u prvom nije bila losa,a to sto Tomic nije odigrao ni minut pametnog...
  14. ABA-liga 2012/13

    Neka neka mora i ovo nekad da se desi. Mi cemo da se doteramo,stoka ce da se napali i onda ce da se desi brutalno otreznjenje na kraju sezone.Ne mogu da docekam finale nase superlige. Pre par godina je plakao veliki cetnik,a ove godine ce kapiten pacov. Samo strpljivo braco Grobari,verujte u...
  15. ABA-liga 2012/13

    Ja jednostavno ne mogu da verujem da vece ekipe iz ABA lige tako lako prihvataju igranje po sistemu Liga pa F4.Kao sto Je-Ne-A pise vec neko vreme ova liga je postala izuzetno vazna i ne mogu da verujem da su svi prihvatili da im jedna utakmica odlucuje o sudbini cele sledece sezone.Ok je to...
Top