Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од ZM

  1. ZM

    KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Zeleznicka govna zaslužuju sve najgore ali bi ih trebalo iskulirati i pevati samo Partizanu, bodriti Žoca i momke da gori Pionir. Da volim Crno Bele ponosno kažem svima........ NUSKMP
  2. ZM

    Liga konferencija 2021/22.

    Mnogo ponovljenih "sranja" pod izgovorom licnog misljenja. Ovde pojedinci pisu isto vec dva tri meseca,nisam siguran dali pokusavaju neistomisljenicima da isperu mozak ili da im ogade forum. Realnost je da je uprava govnarska a Stanojevic ima bolje rezultate od svojih prethodnika u zadnjih tri...
  3. ZM

    Партизан 5:0 Спартак, играч утакмице

    Menig, Rikardo i mali Jovic za onaj prijem i pas Rikardu.
  4. ZM

    FK Partizan 2021/22.

    Brate i ja bih to voleo ali niti su slobodni niti bi dosli u ovu zabokrecinu zvanu ling long.
  5. ZM

    FK Partizan 2021/22.

    Ja shvatam da ga (Stanojevica) neko ne voli ili ne ceni kao trenera ali bih Vas zamolio da cisto sa Vase tacke gledista kazete ko je taj ko bi bio za Vas dobar. Normalno pod uslovom da budemo konkurentni za titulu i sa ovom govnjivom upravom i da je taj isti trener slobodan i voljan da ugazi u...
  6. ZM

    FK Partizan 2021/22.

    Za 4(cetri) godine odigrao 15ak solidnih utakmica,od mogucih 150.Nije bio dobar nasim losim trenerima a Boga mi ni onom u Izraelu. Kada je dosao zonglirao je na JNA a po prikazanom zonglirao je zivce i trenerima i saigracima a i grobarima. Sada ga postovecujete maltene sa Ronaldom ili ga neki...
  7. ZM

    FK Partizan 2021/22.

    Pokradeni smo!!! Solidno odigrano, dobra postavka igre. Stanojevic sa ovim sto ima pravi dobre rezultate. Navijacki gledano mislim da bi nam budzet PSG legao malo bolje nego ovo sto nam obezbedjuje skupina podguznih muva u UO Partizana, isto tako sam misljenja da treba uci u pregovore sa...
  8. ZM

    Radio Mileva, Leto 2021.

    Ćelavi dobrodosao!!! Dobar covek, daje se do poslednje kapi krvi, nikad picka. Mislim da ce to sto bude igrao kod Stanoja biti odlicno. A nezadovoljstvo prelazim rokom i upravom znate gde treba pokazati.
  9. ZM

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Opaaaa, krajnje vreme doslo. "Matorci" sa foruma udarili po sprdnji a ovi novi "mališani" samo ozbiljne analize. Gosti u čudu a meni lepoooooo.
  10. ZM

    Партизан 2:0 Санта Клара, играч утакмице

    Zdjelar!! Prvi medju jednakima
  11. ZM

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Mislim da imamo pobednika. Onaj koji prezime precednika drzave napise velikim slovom je apsolutni poBednik.
  12. ZM

    Колубара 0:4 Партизан, играч утакмице

    Mali Terzic za velemajstorski gol.
  13. ZM

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Jebote pa mi imamo samo cetri stranca:D
  14. ZM

    Liga konferencija 2021/22.

    Jojic, Miljkovic, Sanicanini Markovic mogu da igraju samo protiv Klare Cetkin, protiv ove portugalske NULA od igre i zalaganja.
  15. ZM

    Liga konferencija 2021/22.

    Bravo momci za borbu zelju i hvaka ti Boze za srecu. Šćekara, Jojić, Lazar i brat Vujačić naklon do poda veceras. Svi su dali sve od sebe, bravo Stanoje idemo dalje. Preskocismo Soči sada Klara na ku. ac da nam skoči!!!!! :pfc:
Top