Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Zoran-PG

  1. Zoran-PG

    FK Partizan 2018/19

    Petric u Podgorici. Trazi od uprave Buducnosti dosta jake uslove i da mu se ispune neki zahtjevi da bi preuzeo tim. Mislim da mu je rano da preuzme samostalno da vodi bilo koji tim, a posebno nestabilnu Buducnost koja je jedina promijenila vise trenera od nas u poslednjih 5 godina.
  2. Zoran-PG

    Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

    Idemo dalje 2-2, dajemo ga u prvih 20 minuta. Oni preokret do 70, mi gol pred kraj... Samo jako momci...
  3. Zoran-PG

    FK Partizan 2018/19

    Ne mogu sada da nađem snimak te sitaucije. Mislio sam i ja da je Šćekić, međutim posle sam vidio da je Zakarić, jer će Šćekić pokušao da ukliza na loptu posle odbrane golmana. Manje bitno, idemo dalje.... Pet igrača nećemo dobiti, ali kad bi makar dva. To bi bilo nešto...
  4. Zoran-PG

    FK Partizan 2018/19

    Veoma važna pobjeda... Vidim da se kritikuje Zakarić. Meni je bio solidan. Borben. Namjestio onu šansu Pantiću u drugo. Imao onaj dobar pokušaj glavom u prvo kad je posle Kosović imao katastrofa promašaj. Bata dao instrukcije da se u drugo poluvrijeme napada po lijevoj strani. Tako smo dali...
  5. Zoran-PG

    FK Partizan 2018/19

    Ljudi tesko nama sa Ivicom... Nas napad = napad Spartaka od prije godinu dana. Nema sto vise da pricamo... A malog Jovanovica su u Belgiju pocerali...
  6. Zoran-PG

    Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

    Šteta. Dosta dobar meč naših igrača, ostaje žal zbog olako primljenog gola i solidnih prvih 10 minuta drugog poluvremena možda smo tu mogli da nekako učačkamo još jedan. Da probam da napravim jednu analizu dok su mi utisci svježi. - Stojković totalno van forme. Svi koji su ikad stali na gol...
  7. Zoran-PG

    Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

    Zna li neko da li se igraci iz CG-a i drugih ex-YU republika u domacoj ligi racunaju kao stranci?
  8. Zoran-PG

    Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

    Odlična utakmica najvećeg dijela tima... Zadnji vezni danas loši, Smiljanić kad je ušao dosta pogubljen i neuigran sa Zdjelarom... Pantić, Kosović, Miletić veoma loši, Zdejlar dosta tanko ostali su bili dobri.. Valjente i Rikardo odlični večeras. Zakarić solidan naprijed, pozadi loš u...
  9. Zoran-PG

    FK Partizan 2018/19

    Svi štoperi i igrači koji mogu igrati tu poziciju, a koje imamo na raspolaganju trenutno su na terenu... Ne znam da li je Ostojić opet sa ekipom, jer ga je Đukić bio odstranio od prvog tima? Zna li neko?
  10. Zoran-PG

    Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

    Neko dobar link za veceras?
  11. Zoran-PG

    Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

    http://volimpartizan.rs/blizi-se-rastanak-miletic-pakuje-kofere-41514/ Ne samo što trenutno imamo tri štopera nego će nas genijalci još svesti na dva...
  12. Zoran-PG

    Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

    Da li neko zna planiramo li jos kojeg štopera da dovedemo? Gledao sam vise puta uživo Markovica i Miletica, a sad i ovog Spanca. To je suvise tanko za tri fronta. Ovi su otpisali Mitrovica, Ostojica i Bosnjaka. Ne planiraju valjda sa tri štopera sezonu...
  13. Zoran-PG

    Liga Evropa 2017/18

    Neka me neko ispravi ako griješim, ali zar nije pravilo da za nokaut fazu možemo registrovati samo tri nova igrača i to koja nisu nastupala u evropskim takmičenjima za neki drugi klub?
  14. Zoran-PG

    FK Partizan 2015/16

    Mada smo trenutno okrenuti drugim stvarima i slucaju Zivkovic neke stvari bodu oci.. Zasto nema Cirkovica i Trujica i ako nisu neki kvalitet potrebni su kao rezerve. Ko su rezervni stoperi jer je Greg izgubljen do kraja sezone, a Ostojic je tragedija?!? Ko je prvi napadac i znaci li ovo da...
  15. Zoran-PG

    TOMIĆEV ZIMSKI PRELAZNI ROK 2015/2016

    Na portalu telegrafa imate saopštenje Andrijinog oca povodom čitavog slučaja, kao i slike jednog od ugovora koji je Andrija potpisao. Ne kačim link jer je telegraf valjda zabranjen na forumu, a drugi portali za sad nisu prenijeli..
Top