Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

Статус
Затворена за писање одговора.

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.499
Reaction score
23.257
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Ovi lelemudi u klubu bi morali da ustanu kad se pomene Miodrag Ješić, jer mu nisu ni do kolena.

Verujem da većina ovo zna, ali nema veze:

Vraćate se u Partizan 1990. godine i tada, za razliku od nekih koji Partizan vole do poslednje pare, činite gest koji niko pre Vas nije načinio i na delu pokazujete koliko volite Partizan i koliko cenite to što Vam je Partizan pružio. Vraćate stan koji ste svojevremeno dobili od kluba, da li su u klubu bili šokirani?

Miodrag Ješić: - Da, tačno je da sam vratio stan, samo taj stan sam vratio ranije, dok sam još bio u Altaju. Ne bih puno o tome, naravno da su svi bili prijatno iznenađeni. U stvari, pozvao me je Zoran Džoni Krstić iz Partizana i pitao me je (pošto sam tada bio u inostranstvu) da li bih mogao da svratim do njega prilikom prve posete Beogradu, da se dogovorimo da iznajmim stan Partizanu. Rekao sam mu da nema problema. Prva pauza u prvenstvu, dolazim na stadion, odlazim prvo kod Žarka Zečevića i njemu sam prvo rekao šta sam odlučio - umesto da izdajem, ja vraćam stan klubu. Zeka me šalje kod Džonija da završimo potrebnu papirologiju i to je to.

Pitali su me posle toga moji prijatelji rodbina:"Ješo, zašto, zašto?"

"Zato", kažem im. "Zato što sve sto sam do sada uradio i postigao u životu, sve je to zbog Partizana."

Vidite, ja i danas mislim isto, da nije Institucije Partizan, ne bi bilo ni Stjepana Bobeka, Miloša Milutinovića, Vladice Kovačevića, Čika Čajkovskog, Hasanagića, Vasovića, Galića, Bjekovića, Vukotića, Mijatovića, Dragana Mancea, itd, itd...

Čitav intervju:
http://crno-bela-nostalgija.blogspot.com/2013/07/intervju-miodrag-jesic-13072013.html
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Dzukelicu nedaj se pasjim sinovima, izdrzi.
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Angazovanje sadasnje kreature, je Partizan, za nesto vise od godinu dana koštalo bar 20 miliona eura propuštene dobiti, u smislu rasta vrijednosti igraca, prodaje igraca, neulaska u grupnu fazu LS, neprolaska u 1/8 LE, neulazak u grupe LE i svih pratećih prihoda koji idu uz to.
 

Partizanovac

Početnik
Учлањен(а)
22.02.2018
Порука
144
Reaction score
276
Nije valjda istina da se interesujemo za Despotovića?? :banghead::banghead:
Izgleda da će opet biti opraštanje prošlosti..
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Ovi lelemudi u klubu bi morali da ustanu kad se pomene Miodrag Ješić, jer mu nisu ni do kolena.

Verujem da većina ovo zna, ali nema veze:



Čitav intervju:
http://crno-bela-nostalgija.blogspot.com/2013/07/intervju-miodrag-jesic-13072013.html
Obicno se slazem sa tvojim stavovima i generalno delimo isto misljenje kada je u pitanju nas voljeni klub medjutim mislim da treba razgraniciti Miodraga Jesica kao coveka i kao trenera. Ljudski kvaliteti su mu vrhunski kao sto su bili i igracki medjutim kada pogledamo njegova dva mandata u nasem klubu dobijemo jedno veliko nista. Naime sezona posle bombardovanja koju je zapoceo na klupi krenula je lepo sa Florom i Rijekom a onda posle tih utakmica krenuo je blagi potop do kraja jeseni bez obzira na titulu, pobede su vecinom bile jedva izvojevane uz 1:0 ili 2:1 a Obilic nas je zveknuo 3:0 u timu u kome su igrali Ilic, Ivic, Tomic, Kezman itd. Ispadanje od Zemuna iz kupa vec na skoro samom pocetku na penale. Na prolece jos gore igre i dobijenu titulu smo izgubili u direktnom sudaru sa Obilicem i kurvom kada smo obe utakmice izgubili i neresenim rezultatom protiv Zeleznika kuci. 2006 godine ponovo je dosao i tada sam isto pomislio da nece nista uraditi sto se na kraju i obistinilo. Gubio je utakmice kao na traci skoro i stalno kukao i krivio nekog drugog a realno nista bolji nije bio nego sto je ovaj nesrecnik sto nam sada glumi trenera tako da svaka cast Miodragu Jesicu kao coveku i kao i igracu hvala mu na svemu ali on je dva puta pokazao da nije trener koji bi mogao da vodi Partizan.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.925
Reaction score
26.692

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.798
Reaction score
2.570
Локација
CyberSpace
По фудбалеру Борхи Бастону.
nadimak na Forumu Partizana ti je po liku koji je potekao iz Atletiko Madrida ( osnovne boje crvena i bela - da ne kažem da je španski ganci), u prvoj utakmici za svoj klub je doživeo ACL, onda se vukao po pozajmicama i klubovima koji su ispadali iz liga, u inostranstvu odigrao samo 4 utakmice za Swansea koji je takođe tada ispao iz lige i sada je na pozajmici u Malagi?? :krsti:
ook, ako moderaciji to nije ni malo sumnjivo, nije ni meni :ninja:
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Ja mislim da je sad idealna sansa da se Ilievu da pozicija Fudbalskog Managera :) Da dzabe ne trazimo trenera vec da on obavlja obadve pozicije normalno uz malo vecu platu. SD + Trener , gde bi nam kraj bio... ustvari ja znam gde... al eto :)
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Iako sam rekao da necu vise pisati na istom mestu gde je dozvoljeno odredjenoj personi da postavlja avatare koje je postavljala tokom SP da bi provocirala, ocajna vremena donose ocajnicke mere.


Pored uprave, trenera, strucnog staba prioritet je da se skloni klan koji cine Tosic, Jankovic, Ozegovic, Kosovic. Potpuno nebitno da li se nekome svidja neko od ovih igraca ( iako je to za wtf) da bi ekipa mogla da napreduje moraju se skloniti oni koji su problem za atmosferu i karakter ekipe. Tosic je tu najmanji problem (osim sto je invalid) kao covek ali je deo klana iza kog se kriju ovi.
Sa njima su dobri i Stojke i Sale ali oni su svakako jake licnosti, zasebni i nisu problem.
Pored njih i Suma se mora skloniti, ocajan govor tela i takodje bez karaktera igrac.


Ali u klubu nema nikog kome je stalo do kluba i ko je covek od fudbala pa da uradi ovu rekonstrukciju. Tj sve ovo je moralo biti uradjeno u junu a da se dovedu novi igraci.

A i to je dzaba kad se kod nas forsiraju igraci Raje, Faljija i dorcolskog klana koji drzi nasu omladinsku.
Ne dovode se igraci da imaju fizicke karakteristike i mentalitet vec samo podobni. Zato nas i svako pretrci i odvali u duelu a igraci lako padnu u glavama iako su individualno jaci nego Jsl ekipe i Trakaii
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.165
Reaction score
681
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
@boksa

Dijelimo isto gadjenje, al sto kazes "ocajna vremena donose ocajnicke mjere" :)

Elem, nisam znao da postoji taj klan. Taj Kosovic mi je jos djelovao kao kul tip, ovu drugu dvojicu nisam nikako volio (u cisto igrackom smislu, mada Ozegovica i u drugom :) ). Ako je tako, svu trojicu bih napenalio sjutra iz kluba. Ja vjerujem da bi uprava vrlo rado njih prodala, al ko je lud da daje pare za takve igrace? Kosovic, klasican primjer naseg fudbalera, koji je gradjen i fizicki spreman kao prosjecan ucesnik sahovske olimpijade, al zato ne umije ni s loptom puno (nije potpuni dunster, al bogami na granici).

Sto kazes, igraci kad se dovode treba prvo da se selektiraju psiholoskim i fizickim kriterijumima. Pa kad ispune neke minimalne uslove za bavljenje osrednjim evropskim fudbalom, onda da vidimo sta znaju dalje.
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Apsolutno, Miletic sa kosom ne zna nista, ali bar izgleda ka fudbaler i moze da trci dvije utakmice. Kosovic, Djerlek, Markovic, Jankovic i ekipa imaju snage za umjetnicko klizanje. U modernom fudbalu mozes u ekipi da istrpis najvise jednog takvog igraca ali ako je bas majstor, pa da kompenzuje nedostatak snage ( naravno to vazi za nas nivo, grupa LE, u LS ne mozes nijednog). Dok kod nas u svakom trenutku u postavci imas bar 3-4 baletana koji se odbijaju od protivnika ka na fliper.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Nama je to najveći problem u sredini, mnogo smo mekani.
Dakle, tu će i Lola biti pojačanje.
 

Borha Baston

Početnik
Учлањен(а)
20.05.2018
Порука
63
Reaction score
48
Локација
Beograd
nadimak na Forumu Partizana ti je po liku koji je potekao iz Atletiko Madrida ( osnovne boje crvena i bela - da ne kažem da je španski ganci), u prvoj utakmici za svoj klub je doživeo ACL, onda se vukao po pozajmicama i klubovima koji su ispadali iz liga, u inostranstvu odigrao samo 4 utakmice za Swansea koji je takođe tada ispao iz lige i sada je na pozajmici u Malagi?? :krsti:
ook, ako moderaciji to nije ni malo sumnjivo, nije ni meni :ninja:

Није ми омиљени играч нити га нешто посебно пратим, само ми је готивно име, добро звучи па сам га лупио за ник.

Јеботе, која параноја. Ако је модерацији сумњиво, нека ме банују.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.723
Reaction score
29.462
Локација
Beograd
Apsolutno, Miletic sa kosom ne zna nista, ali bar izgleda ka fudbaler i moze da trci dvije utakmice. Kosovic, Djerlek, Markovic, Jankovic i ekipa imaju snage za umjetnicko klizanje. U modernom fudbalu mozes u ekipi da istrpis najvise jednog takvog igraca ali ako je bas majstor, pa da kompenzuje nedostatak snage ( naravno to vazi za nas nivo, grupa LE, u LS ne mozes nijednog). Dok kod nas u svakom trenutku u postavci imas bar 3-4 baletana koji se odbijaju od protivnika ka na fliper.
Nama je to najveći problem u sredini, mnogo smo mekani.
Dakle, tu će i Lola biti pojačanje.
Ali umetničko klizanje! :buhaha
Samo ne znam to za Lolu i umetničko klizanje...možda ipak da proba prvao sa hokejom? :icon-rolleyes:
:D
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.723
Reaction score
29.462
Локација
Beograd
Kolega, svaka čast Drini na onome što je uradio za Partizan ali mi valjda treba da pravimo tim u kome će biti brzi, okretni, pokretni, borbeni i spremni fudbaleri u najboljim godinama za fudbal, otprilike nešto kao što je Everton bio kod nas na svojoj poziciji, e takvih da je što više i na drugim pozicijama...

Svaka čast za svačije stare zasluge i navijačka opredeljenja, ali mi ne pravimo tim veterana, nego respektabilan tim od koga će svakom protivniku da ,,zaklecaju kolena,, kad nas ugleda - to kad bi se mi pitali...
A pošto se ne pitamo...

Ozbiljan tim može nekako da istrpi jednog majstora koji ne može da stigne da se posveti još i totalnoj defanzivi, ali to zahteva da zato svi ostali budu opasni trkači i fizikalci...
Ali pošto mi nismo baš tako ozbiljan tim, a majstora ni na vidiku, hajde da kažemo da možemo da istrpimo jednog ili dva veterana ili jednog ili dva klinca, ali ne istovremeno, znači ajde de pa nekako dva mesta u 11 i da budu ,,rezervisana,, za zaslužne ili prodajne momke, pa nek izaberu kako će da se rasporede u te dve ,,rezervacije,, - ali zato ostali moraju da razbijaju - trče - i budu brzi...
Drina čovek ima valjda već 33-34 godine, a na poziciji zadnjeg veznog imati čoveka koji nije brz je fudbalsko samoubistvo u Evropi čim naiđe iole ozbiljniji klub...znam tu je i Zdjelar, ali on nije pokazao da je neka klasa...a i dovođenje Lole teško da će ,,sve da zatvori,, u toj ,,brzinskoj,, Evropi...
Tamo se trči i to vrlo brzo!
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
nadimak na Forumu Partizana ti je po liku koji je potekao iz Atletiko Madrida ( osnovne boje crvena i bela - da ne kažem da je španski ganci), u prvoj utakmici za svoj klub je doživeo ACL, onda se vukao po pozajmicama i klubovima koji su ispadali iz liga, u inostranstvu odigrao samo 4 utakmice za Swansea koji je takođe tada ispao iz lige i sada je na pozajmici u Malagi?? :krsti:
ook, ako moderaciji to nije ni malo sumnjivo, nije ni meni :ninja:
Koji si lik kad tražiš takve nebitne stvari po netu i analiziraš neku nepostojeću povezanost.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top