Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

VК Partizan, PK Partizan

  • Зачетник теме Laky
  • Датум покретања

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.018
Reaction score
3.172
Локација
GG 1978
Tegi svaka čast .
U centar kao i uvek !!!
320A2C2D-985F-4669-8F55-39B7A8D97F7E.png
 

Прилози

  • 434CC67F-6FCE-4F76-886D-0EF74B15EC4A.png
    434CC67F-6FCE-4F76-886D-0EF74B15EC4A.png
    1,7 MB · Прегледа: 69

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.210
Reaction score
2.629
Bez Partizana ne bi bilo jugoslovenskog i srpskog vaterpola. Imali su odlične uslove, vrhunske trenere... sada je to palo. Moramo da ga podignemo, da Zvezdi omogućimo bolje uslove, više termina za trening.

Kad smo to mi imali odlicne uslove? Sad znaci nemamo vrhunske trenere? Na kakvom je to divnom nivou (organizacijski i potpomognuto od drzave) bilo pa je sad palo?

Da Zvezdi omogucite jos bolje uslove? Pa gdje ces bolje od 2 LS bez ikakvog osnova? Na osnovu cega? I Partizan sad ide u kvalifikacije za LS za koju je rekao da nece da ucestvuje jer "nismo dorasli i vise bismo koristi imali od kupa"? Ali ajde jedna sezona, ali po kom osnovu su dobili dvije?

Pa ovo su samo neka od pitanja koja ovako bijesan mogu da pitam. Pa mamicu vam jebem, prvo se dogovorite kako cete da nas zajebavate da to makar bude kvalitetno a ne ovako, govna smrdljiva.

JEDNO pitanje za ove nase, ko vas je i kako natjerao da odustanete od LS posto je to jedino moguce pojasnjenje zasto igramo kvalifikacije?

I naravno, NOVINARI GOVNA, sto ste izbacili mutanta iz naslova nego stavili samo Partizan da maloumnici opet tupe kako drzava uzima od penzionera i djece i daje tom stranom tijelu Partizanu?
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.274
Reaction score
15.134
Локација
U pizdi materini
Jel sretne neko od nas ili bar vi sto zivite u Bg ovo cigansko pseto jelinica ? Da li ga neko pljune ? Zasto ne ?
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
ja ne... doduše, sedela sam nedavno u Franšu, na nekom poslovnom ručku, a dva stola od mene sedeli tvorzan i onaj gej trener.. jedino što sam uspela je da sa jednog telefona pozovem sebe na drugi, da bi mi zvonilo "Da volim Crno-Bele" pa sam pustila cela pesma da odzvoni :p
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.274
Reaction score
15.134
Локација
U pizdi materini
Pa to neko Fici obecao VKP kao igracku ? Da presednikuje i objasnjava nama zastranjenima kako je u srBskom interesu da necastiva igra LS umesto nas ? Leb te jebo u basketu postajemo drzavna Mega, FKP razjebali, HK ugasili namerno, bazen oteli .... ali imacemo Fice da nam objasne kako je to u nasem interesu...
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.210
Reaction score
2.629
Nisam vidio da ste reagovali pa otud ona prva poruka. Ocigledno mu neko obecao funkcijicu pa sad nama prodaje maglu. Ajde da je ovo izjavio prije godinu dana nego tek sto je rekao kako nam ne valja skola, kako nismo stabilni a ovi jesu i slicno.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.231
Reaction score
17.918
Локација
Kej Republika
Fićo sine idi ti u OAVK czv. Tamo ti je mesto. Ostavi nas da se sami patimo i budemo na nivou školice plivanja. Nemoj ti da nam pomažeš molim te! Franju ministra i Jelenka pod ruku pa vodite srBski vaterpolo. Ostavite nas...
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.314
Reaction score
2.510
Локација
Humska 1
Hvala ali produzi kod veterinara ili u Kragujevac, zaobidji Banjicu ako mozes.
 
Top