Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Prvo cestitke Bati za tri boda sa ovakvom ekipom.

On je danas morao kombinovati a namucio bi se i da je igrao od pocetka sa timom koji je igrao u danskoj. Tim je ocajno sastavljen, Pantic, Suma, Djerlek skupa je garancija za cir na zelcu ali nema sta drugo da ubaci.

Djerlek je mozda u ovoj fazi karijere za Teleoptik ali ne jos za Partizan, Pantic dao gol ali beskoristan, Suma-no comment...
Nikolic-nista, Ozegovic-nista, Zakaric se trudi ali zamalo ne primismo gol radi njega.
Bojim se da nas je Ivica Iliev unistio i za sljedecu sezonu.

Uzeli smo bez tima tri boda i svaka utakmica u JSL ce biti ovakva.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.618
Reaction score
8.398
Локација
Македонија
Pisu se tri boda i teraj dalje. Bice bolje bice bolje samo malo vremena. A do tad moramo da pobedjujemo kako znamo i umemo.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Bog sami zna kako smo ovo dobili..

Fizicka spremna trenutno problem broj jedan.

Suma je odigrao svoje kod nas.

Protiv Nordsjelanda ce opet biti sve bolje jer cemo imati prostora da trcimo a onda ce za vikend vjerovatno opet biti povuci potegni do zadnje sekunde.

Sve u svemu cestitam Mirkovicu na prvoj pobjedi u JSL, uspjesno je debitovao na dva fronta. Potrebni su rezovi, neki se igraci moraju otpisati i dovesti pojacanja na njihovim mjestima. Druge nema...
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.325
Reaction score
2.946
Локација
Kragujevac
Ocigledno ne mozemo nikoga da rutiniramo. Ozegovic na stranu sto je ciganin sa svim seljackim i klosarskim manirima, cisto igraci kada bi se gledalo je beskorisna masa. Ne zna da primi loptu, nije brz , nema dribling, nema snagu nista apsolutno, moramo da dovedemo jos jednog spica kako znamo i umemo. Fali nam bas i jedan motor na sredini terena,inace bice dosta tanko sve to.

Urosevic nadam se da ce se boriti sa Sehovicem za minute na levoj strani. Enake dosta los pozadi jer decko ocigledno nije klasican bek u jacim utakmicama tu ima da duva samo tako. Miletic sa kosom necemo ga gledati sada jedno duze vreme nadam se.
Videcemo od ovoga mozemo samo bolje, a i raspored nam je do cigana odlican, moramo to da iskoristimo.

Na jos sve neznanje fali nam i fizicke spremnosti i snage, valjda ce to malo bolje izgledati pocetkom septembra.
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Ponavljam se kao papagaj, ali mucno je bilo gledati onu kontru pred sam kraj kad su tri njihova igraca trcala pun sprint, a nasi ne mogu da ih stignu...Tuga koliko smo nespremni...Ali, cak i da to stavimo na stranu, ovaj tim je toliko limitiran da bez minimum 2-3 dobra pojacanja (centralni vezni, krilo, spic...) nemamo sta da trazimo ove sezone...Nadam se da su ovi sabani iz uprave svesni sta su uvalili Bati i da ga nece smeniti ako se zavrsi lose...Sa ovim timom ni Murinjo ne bi uzeo titulu...Danas se pisu 3 boda i to je jedino bitno...Ostalo zaboraviti i spremiti se za cetvrtak...Idemo po tog Besiktasa!
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Djerlek nema fizicku staminu za prvoligaski fudbal, ne jos. Nema jak sut, ne izvodi slobodne udarce, uglavnom salje kratke pasove koji ne mijenjaju nista na terenu...ja ne vidim koristi od njegove igre. Problem je sto Suma i Pantic ne donose takodje nista pa na sredini imamo mrsomudjenje.

Sa dolaskom Zakarica probavamo ubrzati igru po boku jer Suma,Pantic i Djerlek skupa na terenu je kao kad gledam snimak utakmica iz 70 ih.
Ilieva treba za muda objesiti za ovu selekciju.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.039
Reaction score
15.452
Локација
Храм фудбала
Očajno, jebi ga. Apsolutno ništa nismo vidjeli osim gola Pantića, na njegov individualni kvalitet. Branili smo se čitavih 45 minuta protiv predzadnje ekipe u ligi. Bili su potpuno ravnopravni sa nama. Nek na je Bog na pomoći, jer teško da neko drugi može..

Pre bih rekao na utref, nego na kvalitet, ali ajde.
KATASTROFA od igre, od tima, od igraca, od svega onoga sto su nam Ivica, Djukica i co napravili.

Danas gledao Liverpul, ekipu koja u ovom trenutku ima najbrzu tranziciju na svijetu, i onda gledam ovo i ove nase.
Pa ne znam da li bi pre razbijao televizor, pocupao kosu ili izvrsio samoubistvo.
Jel moguce da mi ni milisekunde ne mozemo brze, ni milimetra tacnije, mene bi bilo sramota da sam igrac Partizana i da ovako igram kao sto su nasi danas.
Bato trazi POJACANJA, ali ne Ivicina, potegni sve veze koje imas, kontaktiraj Tomica, pokusaj spasiti sta se spasiti moze.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Kao što pišem već duže vreme mi prosto nemamo igrače koji su profesionalci u svom poslu .. ovakvu ekipu ni Klop ne bi izvukao iz blata. Umeće na nivou druge lige Srbije a iq u proseku oko 50..

Glavni krivac naravno ivica narkomanski pacov a pored njega i sns uprava
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.129
Reaction score
14.276
Локација
Brdo Banovo
Шта је Ђерлек икада добро урадио за Партизан?

Koliko je Djerlek u Partizanu, pa ide to "ikada uradio"?
Bice da ti strpljenje nije neka vrlina, pogotovo za decka koji je 2000.godiste. Ej, 2000.?! Kapiten kadetske reprezentacije Srbije.
Ma daj da ga prodamo dok je vreme, sigurno je odigrao vec dvocifren broj utakmica u dresu Paertizana, neka ide.

Pobedili smo u gostima, teska utakmica, vezali dve gostujuce pobede..i opet nezadovoljstvo i iscudjivanje zbog (ne) kvalitete fudbala?
Za 15dana, ako i toliko ne moze da se promeni ni fizicki ni psihicki momenat. Igraci ubijani u pojam opa opa taktikom i trenerom koga zabole sto za podbanjickim kolektorom zaostajemo 10,20..30 bodova.
Izgleda da ste vec zaboravili da smo pre samo par meseci imali serije od po cetiri utakmice na strani koje smo gubili, imali serije i na Jna losih rezultata.
Sad se odjednom ocekuje leprsavost i sta, mozda Juventusov mod?
Bravo Panticu,
Bravo Djerlek,
Bravo igraci Partizana, bice bolje- i to puno.
!!!
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Koliko je Djerlek u Partizanu, pa ide to "ikada uradio"?
Bice da ti strpljenje nije neka vrlina, pogotovo za decka koji je 2000.godiste. Ej, 2000.?! Kapiten kadetske reprezentacije Srbije.
Ma daj da ga prodamo dok je vreme, sigurno je odigrao vec dvocifren broj utakmica u dresu Paertizana, neka ide.

Pobedili smo u gostima, teska utakmica, vezali dve gostujuce pobede..i opet nezadovoljstvo i iscudjivanje zbog (ne) kvalitete fudbala?
Za 15dana, ako i toliko ne moze da se promeni ni fizicki ni psihicki momenat. Igraci ubijani u pojam opa opa taktikom i trenerom koga zabole sto za podbanjickim kolektorom zaostajemo 10,20..30 bodova.
Izgleda da ste vec zaboravili da smo pre samo par meseci imali serije od po cetiri utakmice na strani koje smo gubili, imali serije i na Jna losih rezultata.
Sad se odjednom ocekuje leprsavost i sta, mozda Juventusov mod?
Bravo Panticu,
Bravo Djerlek,
Bravo igraci Partizana, bice bolje- i to puno.
!!!
Води кући те исте играче, кад их толико волиш...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.949
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Treba očekivati još jedan opširan referat o neshvaćenim kvalitetima Sume, i kako eto i drugi trener ne zna da mu nađe poziciju, ulogu, i da sve prilagodi njemu da bi on funkcionisao.
I da analiziramo zašto mu ne dodaju, kao i protiv estonaca sto mu nisu dodavali kada je dobio crveni.
I par korisnih stvari koje je uradio #51 i taman jedan posto od 500 karaktera.
Kaže Pantić odličan je tim, potencijal za najbolji u poslednih 10 godina, mora da je tako.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.129
Reaction score
14.276
Локација
Brdo Banovo
Води кући те исте играче, кад их толико волиш...

Probaj da bar pises manje bezobrazno, za pocetak. Hvala unapred.
Ja ti rekoh da je momak 2000.godiste i da je kapiten kadetske reprezentacije i da je "bacen" na teren. Umesto da ulazi po 15/20min, od njega se odjednom ocekuju cuda.
Na to ide tvoj "vickasti" odgovor da ga vodim kuci. Svaka cast, to je razmena misljenja na forumu.
P.s. Vojvoda, oprosti mi na latinici, pisem sa tetkinog mobilnog...
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.391
Reaction score
2.083
Pobeda je pobeda I cestitke I od mene za pobedu. Kako nas je Slovan zajebo za Sumino obestecenje to je prevara veka mi prvi put dajemo tolike pare za obestecenje a dobili smo skart. Mozda Zakaric I povratnik Lola do negde da su opravdali epitet pojacanja a da I Valiente ostalo je prosek. To znaci pored smene Djukica neminovna je I smena sportskog direktora I uprave.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.255
Статус
Затворена за писање одговора.
Top