Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.279
Reaction score
10.601
Локација
Beograd
Ne samo da ga isplate, što je brže moguće, već i da mu u dogledno vreme, čitaj, što je brže moguće, ponude funkciju u Klubu. Funkciju, ne protokolarnu, kao što je bilo u JSDP, već funkciju u pravom smislu te reči... Neko je rekao - utopija, ili mi se samo učinilo? :(
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.931
Reaction score
7.302
Локација
Banja Luka
Najvise od svega me raduje sto smo doveli vrhunske strucnjake za fizicku spremu
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Po netu se sve vise pise da smo se bas bacili na dovodjenje talentovanih klinaca...Navodno su stigla dva klinca 2004 god, strasni talenti kako kazu upuceni...Price idu i do toga da je ovaj jedan talenat kao Drazen Petrovic, najtalentovaniji u svom godistu na svetu...Ako je istina, mogu samo da kazem svaka cast...Sa onakvim trenerima i talentovanim klincima brzo cemo se vratiti tamo gde pripadamo...
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.384
Reaction score
2.351
Локација
Novi Beograd
Pisao sam o tome ovde, u sklopu ugovora sa KK Mladost o saradnji, dosla su njih dvojica i trener. Stvarno veliki talenti, obojica bekovi, nisu akceleranti da imaju dva metra sa 13 godina, motorika, pregled igre, eksplozivnost,...

Jedan je 2003. a drugi 2004. Obojica su vec bila u Realu na probi, nudjeno im da ostanu, ali kazu upuceni da se u tom uzrastu kod nas mnogo ozbiljnije radi nego preko.

Ukoliko budu normalni sa glavama, mogu daleko da doguraju.
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.384
Reaction score
2.351
Локација
Novi Beograd
Ne, nije Žare, za mlađe kategorije je, vodiće to 2003. godište, kadete.
 

Nikola R

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
135
Reaction score
19
Trener je verovatno Vedran Popovic koji je presao iz Zemuna, a sa njim iz Zemuna i jos par klinaca.
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.384
Reaction score
2.351
Локација
Novi Beograd
Jeste Vedran, imao je odlicne rezultate sa tom generacijom, videcemo sta ce biti.
Da mu pozelimo srece.
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Prica se da smo zavrsili Jankovica?

Insajderi? :D
 

Milorad

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
53
Reaction score
67
Prica se da smo zavrsili Jankovica?

Insajderi? :D
Iskreno ne bih voleo da zavrsimo ovog igraca. Na par utakmica sto sam ga gledao nije mi ostavio utisak da bi bio ista bolji od Brajma i slicnih pojava. Domaci je pa mu je to plus, a imace i sta da pokupi od Novice ako bude zeleo. Ali je uvek slatko uzeti ciganima slatkis iz usta
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
cetvorka nam treba, Novica i Gavrilovic ne mogu sami da guraju tu poziciju, Pecarski je jos klinac
treba nam neko ko ce igrati 20+ minuta
cigani su nam oteli prosle godine radicevica, jovanovica i jankovica, pre toga onog smrada rakicevica, a kako su svi oni prosli posle samo godinu dana je idealno, a jos bi bolje bilo da jedan od njih kod nas odigra dobru sezonu, da kad bude neka buduca situacija taj neko ima primer kako prolaze oni koji izaberu pudlicin tim, a kako oni koji dodju kod nas
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.471
Reaction score
22.888
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Ako je go.no slatkiš, onda ćemo im uzeti slatkiš.

Meni go.na nisu privlačna, ali o okusima ne treba raspravljati, možda nekom jesu...
 

Milorad

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
53
Reaction score
67

kovac

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2008
Порука
418
Reaction score
524
Chance Comanche (centar) je novi igrač Partizana. Tako kaže njegov agent.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top