Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Prvo, Bata je amnestiran do zimske pauze, sta god uradio. Srce mi je na mjestu samo kad je on tu, a ne ona ciganstura. Koliko zna to cemo tek da vidimo, ali sam siguran da protiv Besiktasa ce ih tako naloziti da ce sve da prsti, a uz bogove fudbala cemo ih proci i eto nama malo mira u kuci.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.284
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.402
Reaction score
40.445
Локација
Žrnov
znajući u kom klubu je trener, nisam sigurna da su mu dozvolila da baš ceo tim bira... a pretpostavljam da nije ni on baš mogao da pretpostavi da je ovako loša situacija...

videćemo...
 

Slavensky

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2014
Порука
84
Reaction score
100
Ovaj sastav Partizana, ne moze ali ne moze da odigra na rezultat...

Igra nam je i dalje go kurac... kao sto sam tvrdio i ranije i sada tvrdim... samo imamo vise zelje sto se negde i ocekivalo da Bata donese... ostalo... golo govno

Ne bih se složio.... Ovo je svetlosnu godinu bolje u odnosu na prethodnu "pas, pas" igru....
A dok je bilo snage, bilo je i igre... A zna se ko je zadužen i odgovoran za spremu...
 

Slavensky

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2014
Порука
84
Reaction score
100
Odigrali smo generalno lose ..e sad ,pobedili smo i to je najbitnije ...
Po meni Rikardo je odlican igrac ...nego nema ko da ga isprati ...svidja mi se i to sto sutira van 16 ...
Sto se tice Besiktasa,ko im jebe mater ,uci u utakmicu bez respekta,ili jednostavno ne PRECENJIVATI protivnika sa kojim igras ...igrati fudbal sa njima,muski/ ( primer olimpijakos u BG-u -precenjen ,pa onda kad nam skoro pa nista nije znacilo tamo )

Brate, ako je tri gola za poluvreme "generalno loše" onda u k******... :confused:

Ljudi, vi zaboraviste da smo u prva tri kola izgubili 5 boda od lokalnih njivaligaša....

A sad ne valjaju dve pobede protiv Dankinja... :banghead::banghead::banghead:
 

БранимиРС

Početnik
Учлањен(а)
06.06.2017
Порука
69
Reaction score
97
Znam da poslije vezanih pobjeda u LE nije korektno, još manje je navijački, ali moram ovo napisati. Nijedan vezni igrač ne zaslužuje naš dres! Igraju ispod svakog nivoa. Loše igraju i početnih 25 minuta kad još i imaju kondiciju. A ja naš Partizan pamtim po umjetnicima i vrsnim korektorima.
Moguće da uz dva pojačanja (ne novajlije, nego pojačanja!) neko od ovih momaka i znatno digne formu, ali nije dobro....
Đorđe Tomić, Vukić, Moreira... Ako Pantić i Kosović ne mogu da budu na toj putanji, koga mi zavaravamo?
Šta ste to tačno ohrabrujuće vidjeli u Zakariću? Dobar jeste, ali ako nije vrlo dobar ili odličan, nije za nas.
Kritike Đerleka (jedan od onih kojem dajem najviše kredita) nisu zlonamjerne. Istina je da ništa ne pokazuje. Sjetite se njegovih vršnjaka, ma odmah se vidio (nagovještaj) kvaliteta. Za razliku od Armina. Nažalost.
Možda je sad jedino moguće igrati "na rezultat". Ne znam...
Ja jednostavno hoću Partizan koji igra lijepo i uzima bodove.
Njukastl, Porto, Lacio, Real, Rijeka, Totenhem, Anderleht... Ne tako davno, MI SMO IGRALI FUDBAL.
Batica nas je ovim pobjedama bukvalno spasio. Svaka mu čast.
Sad Uprava mora snažno i odmah da ga podrži, da se pojačamo i da ponovo gledamo nekog novog Ilića, Duljaja, Ćirića, Evertona... (Bogu hvala, toliko ih je da bih morao nabrajati do nedelje)
Uostalom, zbog takvih se Partizan i voli ovoliko!
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.413
Reaction score
3.318
Локација
Krcunija
Ne bih da budem zadušna baba .... ali meni je nepojmljivo da ekipa koja hoće da igra Euro takmičenje u madafakin 2018. godini nema kondiciju za 90 minuta igre ... da imaš igrače koji u avgustu nisu fizički spremni ..... #jebem_ti_ženo_majku

Ta kondicija i sprema su ili raketna nauka ili smo mi svi idioti, pa ne vidimo neki očigledan razlog zbog čega nas Nordspičkland nabija u peterac zadnjih 25 minuta utakmice.

A majmunčini Čeferinu i cigansko-udbaškoj struji koja drma u UEFA, drmnuo ih šlog srećom, da poželim da im se Red Bull izjaše po petom kolenu unazad i unapred.

Sportski pozdrav.
 

Partizanovac

Početnik
Учлањен(а)
22.02.2018
Порука
144
Reaction score
276
Ljudi setite se da je mogla Sevilja da nam padne. Šta bi tad bilo????
Moramo da odigramo muški protiv Bešiktaša i kod kuće i na strani, Bata ima vremena do četvrtka da poradi na greškama. Nadam se punom stadionu, a ne kao sinoć, jug je dotakao dno...Ajdeee bree jakoo, neka pucaju koske turskee:napred-partizan::šal:partizan-fan:
 

MiM

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2018
Порука
164
Reaction score
971
Локација
JNA
Odgledao sam upravo oba meca Besiktasa ... Uopste ne deluju da su nezainteresovani za ovo takmicanje , u prvoj utakmici realan rezultat je trebao biti 3:0 za Besiktas , bas su se ispromasivali . I sinoc su bili bolja ekipa koja nije pobedila ali srecno je prosla dalje . Fizicki su dominantiji od nas , igraju po krilima sa dosta ostrih centarsuteva gde vidim da nam mogu praviti velike probleme . Svaki drugi korner je bila sansa za gol , znaci idu na skok , Pepe odlicno skace i tu cemo imati prblema , morace Stojkovic da izlazi i pokusava da kupi te lopte jer ne verujem da im tu mozemo parirati . Gde vidim da su malo tanji , to je ta tranzicija iz napada u odbranu gde deluju malo konfuzno kao da ne znaju gde ko stoji i sporo se vraca taj vezni red , opet ne znam ko od nasih svojom brzinom moze to da iskoristi .
Verujem da ce nasi igraci stvarno dati 150 % od onoga sto mogu , i da ce Bata uspeti da nadje jos neku boljku Turcima . Da se branimo i da igramo na rezultat ne smemo , moramo da igramo na gol vise pa sta bude . Sansa postoji , nije neka velika ali postoji . Spremite se za kidanje zivaca i kupujte karte , moramo da napunimo stadion , zovite ljude koji vole crno bele , neka dodju da napunimo stadion i damo podrsku nasem Partizanu . Partizanu , imenu zbog koga postojimo. Ne ljudima , ne pojedincima , ne grupi , vec Istoriji koju smo stvarali , o kojoj smo slusali i kojoj cemo mi sutra biti deo .
 

ABCDE

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
528
Reaction score
107
Jebote usrali smo se od Besiktasa kao da je u pitanju Bayern iz 2002.
Ne vidm iz kog razloga ne bi mogli da ih prodjemo na guzove u stilu 0-0, 1-1 kod nas a da tamo igramo bunker svi u peterac i na 1-1 ili 2-2.
Sa bilo kakvom pobedom kuci mi imamo sjajne sanse pred revans.
Totalno i apsolutno me zabole kako ce da ostvare cilj, a cilj su grupe LE.
Ako ce da igraju najruzniji i najbudjaviji fudbal a uci ce u grupe, neka bude tako.
Odmah bih potpisao da kod nas bude 0-0 i tamo 1-1.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.704
Reaction score
29.382
Локација
Beograd
Mi ne znamo da igramo bunker i teško da se neka naša utakmica u Evropi može završiti sa 0:0...da ne govorim o tome da nemamo baš neki bedem ispred najuže odbrane niti da nam je ta naša njuža odbrana čelična i granitna baš u svakom trenutku utakmice...

Ali cilj dvomeča nije da ,,skupo prodamo kožu,, nego da prođemo Bešiktaš, i nadam se da će Bata to utuviti u glavu igračima...

Nije Bešiktaš ni prvi ni poslednji tim koji je ,,skuplji,, od našeg a da sa njima igramo bilo u Evropi, bilo na pripremama...a isto tako mi smo ponekad i pobeđivali ili prolazili i te ,,skuplje,, timove, tako da...
Čekamo prolaz! :D
Pa kako god...
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.213
Reaction score
3.962
Локација
Uvek uz Partizan
Mi smo od Nordsjelanda primili u dve utakmice tri komada, a mogli smo barem još tri. Očekivati da sad protiv Bešiktaša primimo samo jedan ili nijedan u dve utakmice mi se čini neverovatnim, imajući u vidu našu trenutnu formu. Naravno da cilj pred prvu utakmicu, na domaćem terenu, mora da bude da ne primimo gol, a to će biti jako teško. Uprkos svemu ovome što sam napisao i činjenici da je Bešiktaš favorit, ja se nadam da mi nekako prolazimo u LE.

Ivice odlazi urnisao si ekipu zajedno sa prevarom iz Štitara. Napred Partizan.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Zna li neko kako ide za karte protiv Besiktasa, jel moze drugar da uzme 4 karte u Tiketlajnu ili na Stadionu od ponedeljka?
Jel trebaju kopije licnih za sve 4 karte kao sto je trebalo protiv Plzena?
 

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
Besiktas je favorot, al' mi prolazimo...
Zasto ?
Nemam pojma, takav osecaj...
Jednostavno, uprava nam vec godinama je.e mamicu, tako da nam "onaj odozgo" sve vrati na terenu...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top