Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Kako to radimo u njihovom interesu?
Šta je trebalo da uradimo? Izdamo saopštenje u kom se protivimo tome i ne promenimo ništa, svejedno ne bi igrali tu utakmicu, a mi bi morali da igramo, a znamo u kom su nam stanju igrači. Ovo je samo u našu korist, ko jebe cigane, ne treba uopšte da gledamo šta oni rade. U situaciji u kojoj smo sa spremom igrača, odlaganje je odličan potez.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Ruku na srce, 6 utakmica mesečno je ok, 8 je previše, za bilo koji tim, kamoli za ovaj naš...

8 utakmica u 30 dana vama mnogo? I to svaka utakmica traje 'ogromnih' 90 minuta?

Meni je ovo prije bilo smijesno, sada mi je postalo zalosno.

Da igraju za dzabe pa i da ih razumijes, ovako za te pare nema milosti nikakve.
Pa taj Suma posle ciganskog Kafua ima najvecu platu u Srbiji. Ko ima vise od 40k eura mjescno kod nas u drzavi, ajde da cujem?

Igra juce u prvom poluvrenemu je bila solidna. U drugom opet kriminal od igre.
Samo da prodjemo u LE i da dobijemo tih 5 milki i da kupimo nekog novog igraca.

Ako ne kupimo ni jednog krstenog igraca koji ce stvarno da pravi razliku i ako te pare odu u dzepove vvv kompanije..Cemu onda igranje sa ovakvim timom u LE?

Sto se tice navijanja na utakmici sinoc.. Jug vise nikog ne moze ni da privuce ako mu predhodno ne da besplatno kartu.
Pitam se koliko je karata za jug kupljeno na blagajni ili preko neta? Mislim da je broj dvocifren.
Jedino sto je tu dobro je to sto oni ""navijaci"" iz grupa sada moraju da skacu i da pjevaju.. Nema sada vise nas neutralnih da pjevamo i da glas ostavljamo na tribini a oni mudonje u prvim redovima da se mrste i da nam jebu majke sa sipke kad pjesma krene slabije da se pjeva.
E sada moraju ti procenti od prodaje u crno belom butiku da se zarade pjevanjem i skakanjem.
Sto nije koreografija bila juce? A garant su dobili pare za nju...stavila braca pare u dzep a izgovor je bio da je bilo malo ljudi na jugu.

Ja nikad vise na jug ici necu. Zgadili su mi ga za cijeli zivot. Cijela ekipa sa kojom sam se druzio tamo na jugu sada je rastrkana po stadionu.. Neko na istok, neko na zapad. Na jug vise nikad ni oni.

Nadajte se da ce doci bolje vrijeme.
Ja se ne nadam, ne zato sto je AV na vlasti..nego zato sto su ljudi ovce i zato sto oni drze njega na vlasti.

I da, sve je crno..nema ni sivih pruga dok se sport ne odvoji od politike.
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.542
Reaction score
803
Nije u našu korist da budemo ko Cigani.
Ako razumeš?
Svojim odlaganjem pravdamo njihovo odlaganje, radimo u njihovu korist.
Tako da mogu da kažu da je sve regularno jer odlažemo i mi.
Treće treba da igramo utakmicu po rasporedu jer je to normalno, i treba nam više utakmica ako hoćemo da Bato to što pre popravi što se može do nekog nivoa, jer puno bolje sa ovakvim timom i ne može.
I na kraju ništa nam neće pomoći jer i psihički igrače navikavamo na slabiji ritam i lagano zalaganje. Pazi molim te ne mogu da odigraju 2 utakmice nedeljno.Pa jel kopaju rudu?
Plus većinu od tih 90 minuta. stoje.
A većina nije ni igrala protiv Zemuna pa ne videsmo ništa spremniji tim.
Žalosno.
 

kecmania

Početnik
Учлањен(а)
30.05.2008
Порука
68
Reaction score
49
@kecmania
Mislim da smo otkupili ceo ugovor. Dali smo 500k za pozajmicu i još toliko za otkup.

Мене више занима на колико је потписао. Изгледа да нико не зна, и то ми се никако не свиђа. Када се крије уговор играча, онда је ту нешто скроз сумњиво.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.430
Reaction score
2.168
Nismo trebali odlagati utakmicu, sta se moze dobiti za par dana. Ako sada nasi nisu spremni za utakmicu sezone nece biti ni u cetvrtak. Za prolaz u grupnu fazu treba velika borba, znanje I sreca. Ja mislim da nismo bez sansi ali od ono juce treba bar da se igra za 50% bolje.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Mi da nismo odgodili i kojim slucajem izgubili ili igrali nerjeseno sa Radom osula bi se paljba iz svih sredstava sto nismo odgodili. Logicno da nebi trebalo biti odgadjanja jer se to ne praktikuje ni u jednoj ligi u ovakvim situacijama. Medjutim posto ciganski mordor moze sve da nastima kako im godi onda smo i mi iskoristili sansu da se bolje pripremimo za taj Besiktas. Jest da mi je krivo sto necu moci gledati Partizan za vikend ali dobro.
 

opozicija

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2018
Порука
25
Reaction score
65
Локација
Crna Gora
8 utakmica u 30 dana vama mnogo? I to svaka utakmica traje 'ogromnih' 90 minuta?

Meni je ovo prije bilo smijesno, sada mi je postalo zalosno.

Da igraju za dzabe pa i da ih razumijes, ovako za te pare nema milosti nikakve.
Pa taj Suma posle ciganskog Kafua ima najvecu platu u Srbiji. Ko ima vise od 40k eura mjescno kod nas u drzavi, ajde da cujem?
Ebisilio ima 600k godisnju zaradu, trener im glavati ima 500k u maju produzio ugovor i sigurno dobio neke parice na ruke, ne mislis valjda da Ben igra za 300k,dok Degenek ima 400k. Oni su platili obestecenje za Ebisilia 650k, pozajmicu za Stojiljkovica su platili slicnu cifru + njegova zarada. Takodje, dali su obestecenje od oko 400k za Melega, naravno ne vjerujem da on ima manje od 20-25k mjesecno. Da ne nabrajam dalje Jovancic, Simic, Popovic, Kafua si vec pomenuo, a igrac se ne moze tek tako dovesti pa ni na pozajmicu, tako sto ce se samo preuzeti % njegov zarade, nego se mora nesto platiti klubu, igracu, manageru provizija. Na sve ovo uracunati poreze i doprinose, gdje ispada da su oni samo u ovom prelaznom roku usli sa oko 7-8 miliona evra, mozda i vise sto je nezapceno na prostoru SFRJ. Mi se sa njima ne mozemo u tom smislu trkati, a druga je prica sto je nas nepismeni i retardirani sportski direktor dovodio sta je dovodio. Suma i Djukic su pojeli sigurno 3miliona, a ni Tosic se nije isplatio nesto Bog zna sta.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Нисам за одлагања никада, али могу да разумијем. Не треба повреда (јер када видимо какву кондицију имају сасвим је реално) главних играча, а ако изведеш резерве нема побједе.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
@opozicija
Mislis da Ebisilijo ima stvarno 600k? Previse je to bre.
A realno trener im je zasluzio toliku platu.
Za Bena mislim da ne ide preko 300k. On je prosle sezone bio raspad, ne vjerujem da su mu dali toliko.

A Tosic sto mislis koliko ima? Prica se 800k. Ja mislim ipak da je 400k realnije mnogo.
Kako god, Tosic nije opravdao nista..da se ne lazemo.

Cigani su prosle sezone pricali kako Tosic ima neku ozbiljnu povredu i da nidje nije mogao proci ljekarske preglede. I da je zato dosao kod nas.
Ako je ovo tacno (a sve vise mislim da jeste, jer po prikazanom ocajan je bio kad se sve sabere)....ako je ovo tacno onda Tosicu nek ti je na obraz tako i ti da nas kanalis sa tvojom platom, ma kolika da je..kanalis nas.
A ako ti nisi zaradio pare u karijeri onda ne znam ko je. Ako je tebi potrebno tih 400k-800k onda u pm sve nek ide...
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
@Vuk23
Bolje je potrošiti 7 dana za pripremu utakmice protiv turaka nego 3, to je bar logično. Što se tiče toga da kroz utakmice popravljamo stvari, to je normalno, ali šta mi možemo da popravljamo protiv bunkera? Po meni to je u ovom trenutku bespotrebno trošenje energije.
Što se tiče poredjenja sa ciganima smatram da ne bi ništa dobili time što bi mi bili pošteni i "regularni" jer oni ni po čemu nisu regularni pa im opet ništa ne možemo u ciganskoj državi. Treba iskoristiti tu mogućnost u ovom trenutku jer nam je ovaj dvomeč najbitniji u ovoj sezoni, a ima i ogroman uticaj na ono što sledi u narednim godinama
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.542
Reaction score
803
To je tvoje mišljenje.
Ali to nigde ne vodi.
Popravljamo igru u JSL ligi koja će nam trebati za sledeće kolo kad gostujemo.
I šta za ovu prvu utakmicu ćemo se kao pripremiti i šta sa drugom koja je još bitnija.
Ili ćemo opet odložiti?
Garantujem ti da nećemo odložiti. Nego ćemo igrati u gostima i umarati se.
Umesto da na našem terenu imamo pripremu sledećih mečeva i podršku pred Bešiktaš.
I čemu sve to.
Nema logike.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Nema meni logike da neko misli da nije mnogo igrati dve utakmice nedeljno, i tako mesec dana.
Nema mi logike ni da se neko gađa ciframa od 400, 500, 800k, kao šta je to za nekog, nek' se odrekne...
Mnogo toga mi nema logike šta se ovde piše...

Priča se o nekim evropskim klubovima, i kako oni igraju LŠ i domaću ligu, kup, Real, Barsa, Juventus, itd... a da ja pitam, kad se to Liga Šampiona u grupnoj fazi (ili eliminacionoj, svejedno) igrala dve nedelje uzastopno? Ili Liga Evrope, kad?

Umor se akumulira, za one igrače koji odigraju većinu tih utakmica, a kod nas ih ima dovoljno, sticajem okolnosti, eto, Ćela, Valijente, Pantić, Rikardo, itd., jer nema ko da igra, tanki smo. Pritom je dripac uništio ekipu u svakom smislu, ne znam da li više fizički, fudbalski ili psihički, šta i ja uopšte poredim to sa Realom i Barsom.....

Svi ste videli kako smo izgledali juče pred kraj. Jel' treba da izgubimo od Rada i da kurva ode na plus 8?
Ovako su mogli igrači da odmore danas, osveže malo, od sutra da krenu da se spremaju za Bešiktaš, i imaju od sutra ukupno 5 dana da se posvete samo toj utakmici, na pravi način, treninzi i sastanci, tj. skauting.
Da li je kurva odložila i zašto, jebe mi se baš, a ako su mogli oni, možemo i mi, nama treba i više nego njima... jer se oni nigde neće namučiti mnogo, makar igrali s drugim timom.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.496
Krivac za ovakav raspored prvenstva je savez jer kao da nisu znali da postoji realna mogucnost da dodjemo do play-ofa i mi i cigani pa su natrpali ionako zgusnut raspored (u prolecnom delu se igra manje utakmica nego u jesenjem sto je potpuno suludo i besmisleno za nase uslove)....u samom startu sezone imati nekoliko nedelja za redom 2 utakmice nedeljno je veliko breme i za mnogo jace lige i klubove u kojima su igraci fizicki spremniji i sposobniji za velike napore ali i bolje selektirani sa vise kvalitetnih opcija na klupi. Odlaganje utakmice je dobro za nas imajuci u vidu izmedju ostalog i to da nam je ekipa fizicki lose pripremljena. Ova "kratka stanka" svakako ce nam prijati i pomoci da spremniji docekamo utakmicu u cetvrtak ali i naredne meceve jer ne treba zaboraviti da od starta sezone imamo ritam cetvrtak-vikend koji je za ovako selektiranu ekipu koja igra u svima poznatim uslovima u nasoj ligi dosta veliko breme koje moze da dovede do katastrofe. Ekipa ce za par nedelja biti u boljoj formi i podici svezinu na veci nivo pa je bolje odloziti za tada utakmicu nego silovati sada nesto sto moze da dovede do pucanja i novih kikseva.
 
Последња измена:

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Celavi kaze sledece:

"Od svakog trenera naučite ponešto i nema sumnje da će saradnja sa Mirkovićem svakome od nas mnogo značiti. Bata nas je dobro “zategao”, kao u vojsci. Iskreno, imamo i strah od njega, a nama defanzivcima posebno znači činjenica da trener sa takvim igračkim iskustvom često odvojeno radi sa nama iz odbrane"
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Sad mi zao sto nisam uveo "Ne svidja mi se " dugme... BEZ NEGATIVNOSTI!!! BICE PUN STADION!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top