Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.709
Reaction score
29.397
Локација
Beograd
Po meni bi počeo Suma, ali Bata ga ,,ne vidi,, ni u ekipi a kamoli u timu, ali zato vidi crnogorski reprezentativni trio Šćepan-Kića-Mesko ojačan srpskim mladim reprezentativcem Pantom kao neku neprikosnovenu osovinu tima, pa ko pukovnik ko pokojnik...
Pa eto, možda bih i ja bio samo pokojnik sa Sumom Žonglerom u timu, ali to nikad nećemo proveriti jer je to u sferi fikcije, a Bata će morati u realnosti i praksi da proveri svoje stavove...
Mada za neke bitnije ,,rokade,, i nema puno koga da ,,rokira,, jer što se tiče tima, to nam je što nam je...
...i mene često proganja ta ideja da nekoga iz Teleoptika koji se bori za opstanak u drugoj ligi prebacimo u Partizan i obrnuto...a zašto je to tako - jednostavno zato jer Teleoptik često deluje gledljivije nego Partizan, čije utakmice su malo malo pa mučenje i mazohizam...
Sve sve, ali dokle više?!
Treba i danas ,,izdurati,, ovo pa kako bude...

Na derbiju ćemo već imati protivnika koji će nas pokrenuti da trčimo svih 90 minuta ako ništa drugo...Protivnika plus njihove sudije, medije, i sve tako redom...

Ne stigoh do sad da napišem da je komentator Arene na prenosu utakmice sa Proleterom, video da nije penal kad je igrač Proletera rukom u vugla Meska u njihovih 16m, ali je zato svakako ,,kontakta bilo,, kad se igrač Proletera u naših 16m sam smandrljao da iznudi penal...
Neko za tog komentatora reče da je čak i Partizanovac?! :icon-rolleyes: O tempora o mores?! :icon-rolleyes:
Ali ja mislim da je on samo govno :poop: . Obično govno :poop: , koje to iznova i iznova stalno potvrđuje u svakom svom narednom prenosu Partizanove utakmice.

Ako neko može da ,,iseče,, i ,,okači,, primere Meskovog nedosuđenog i Proleterovog dosuđenog penala sa te utakmice i komentar govneta na obe situacije, bilo bi poučno...
 

Akila6

Grobar
Учлањен(а)
29.07.2018
Порука
212
Reaction score
126
Локација
Kragujevac
Mi realno nemamo igrace ni za opstinsku ligu, ali nadam se da u ekipi ima pravih partizanovaca(mada i sam znam da oh je malo) koji ce da daju sve od sebe u derbiju. Videcemo kako cemo odigrati danas protiv Rada, jer kao sto sam vec napisao sve od nas zavisi. Cergari jesu igrali 0-0 sa Napolijem, ali i jedan Maribor je imao prosle godine 3 boda(3 neresene utakmice) u grupi, pa je doživeo 7-0 poraz od Liverpula.
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Danas Smiljanića od prvog minuta, da se zagreje za nedelju i visoki presing, za liderstvo u ruskoj dumi.


koliko je to lazna fama o Loli u derbijima...oces derbi gde je bio direktan krivac za poraz jer je igrao lose i nije radio posao zadnjeg veznog i primali golove na njegove greske? a imao ih je jos i losih, prosecnih, kao i dobrih...ali on zavisi od taktike, da trener spremi igru sa jos jednim zadnjim veznim pa da zatvori
a kako malo igra i kako je Bata doveo Scekica meni nesto govori da je on (jos) daleko od forme...sto je bilo i ocekivano jer je bio zavrsio karijeru odavno, nije samo doteravanje linije dovoljno
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.673
Reaction score
9.252
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
@boksa

Nema šta, daleko je on od nekog sto posto sigurnog fudbalera, ali je za ovo što sad imamo, ubedljivo jedini vezni koji je spreman da izgine. Ja volim Žuku kao brata rođenog, a on je imao kikseve, kao niko. Lično je poklonio ciganima dva gola, na onom derbiju 2:2, u jesen 2007 godine, ali čovek ne može da ga ne voli zbog svega.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.495
Utakmica protiv Besiktasa kuci kao i ona protiv Nordsjilanda govore da ima razloga za optimizam koliko god da trenutno nesigurno koracamo na tom visecem mostu koji vodi od djukica ka Bati. Ledeni vetar duva sa svih strana, gavrani nas kljucaju, a lesinari oblecu i bitno je da se igraci drze za taj most i koracaju napred. Danas treba da napravimo par koraka vise, a onoga trenutka kad prodjemo most sve ce biti drugacije. Moramo da gledamo sebe, da radimo, da ispravljamo nedostatke i poboljsavamo vrline.
Gol i pobeda - samo to igraci treba da imaju u glavi.

Jos 30 x Gol i pobeda

 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
ali on je to ginuo samo kad je bio mlad...toga odavno nema...u onom drugom mandatu je igrao sa stomacinom i zatvarao vise takticki nego ginjenjem (pa nekad odigra dobro nekad lose)...prosto ja ga tako i vidim, kao taktickog igraca, ne radilicu trkacicu (nadj, duljaj, everton)

derbi se uvek dobija na sredini...u sustini svejedno ko ce da igra ako ce trener i oni sami da odrade trkacki i takticki mec, da osvoje duele jer to je ono sto pravi razliku (ovo mi deluje tako sf da nas tim ovo odradi i iole nesto)...samo sam sumnjicav glede njega kad ni ne igra (a i generalno kad pogledam celu karijeru od 2011)
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Оно чега се бојим јесте да буду навијачки доминанти на западу јер сигурно ће се потрудити да дођу до што више карата. А три фракције такође убијају домаћи терен.
Али опет имам неки осјећај да ћемо се добро осјећати после дербија.

Pa to im je omogoćila smrdljiva SNS uprava jer su sve karte pustili u prodaju preko tiketLine, pa sada svaka džukela može nesmetano da kroči svojim zagađenim bićem u Hram...
Ali najgore kada te tvoji( ako su upšte naši) jebu kao najgori neprijatelji....
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.150
Reaction score
14.385
Локација
Brdo Banovo
Pustili karte u slobodnu prodaju,pa sta?
Ako navijaci Partizana ne osecaju da treba da brane svoju kucu, onda u kurac, nek ih bude vise!
Nema tu krivice iz uprave( za mnogo sta jesu krivi) , karte su tu, igra se na Jna i ?
Dodji do karte i ne dozvoli cigansko vasariste.
Jednostavno je, sve ostalo su izgovori.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Danas Smiljanića od prvog minuta, da se zagreje za nedelju i visoki presing, za liderstvo u ruskoj dumi.

Lola je Djukicevo pojacanje i Bata ne vjeruje u njega jasno kao dan do sada. Ja mislim da je to greska pogotovo u momentu u kom se ekipa nalazi, bez trunke samopouzdanja i bez trunke grobarstva u njima.
 

Milorad

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
53
Reaction score
67
Pise se o derbiju zadnjih x strana, nemojmo zaboraviti da danas igramo protiv Rada i da su nam bodovi u toj utakmici podjednako vazni. Da li mogu da se pronadju postave negde, za koga se odlucio Batica?
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Pustili karte u slobodnu prodaju,pa sta?
Ако су пустили преко TicketLine-a итекако могу куповати карте и цигани. Једноставно треба има дати само сјевер и то да се скрати, као што они нама у рупи.
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Nikako ne bi valjalo da kiksnemo danas. Treba uci kao da nam je odlucujuca za titulu (kao i u svaku uostalom) i rijesiti to u prvom poluvremenu sa dva gola. Nadam se da ce danas biti lakse noge. Bilo bi jako dobro da uzmemu jednu laku pobjedu.

Htio bih da vidim na sredini tandem Zdjelar-Scekic, ispred njih ili Pantic ili Kosović, njih dvojica nikako ne smiju da igraju zajedno, sa strana Zakaric i Jankovic. To je po mojem misljenju najcvrsca sredina koju imamo, a nadam se da i Mirkovic razmislja u tom pravcu i da vec uigrava ekipu za derbi, jer moramo da ih isprebijamo na sredini ako mislimo da dobijemo.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.709
Reaction score
29.397
Локација
Beograd
@mpavkov,
registrovan pre godinu i nešto, a i sličnog (ili istog?) imena kao i jedan trenutni igrač rivalskog nam kluba...samo koincidencija možda, otkud ja znam, niko nema ,,tapiju,, na imena, prezimena, boje...

Dakle ovo što si pitao, Mozzart sport nagađa da je to ovaj NAŠ sastav:
Stojković - Vulićević, Marković, Valijente, N.G. Miletić - Šćekić, Kosović - Janković, Pantić, Zakarić - Rikardo.

A inače isti taj Mozzart sport bez trunke stida i srama objavljuje ,,komentar,, na tu svoju vest - koji je očigledna provokacija na račun Partizana i toga da su naši navijači Albanci, što je još dodatno ne samo šovinizam nego i govor mržnje!

Jer biti Albanac ili pripadnik bilo kog drugog naroda ne sme da bude uvreda, niti povod sprdnje u iole civilizovanoj i pravnoj državi!
Molim vas da obratite pažnju kako to izgleda, a inače tome smo izloženi i mi kao Klub i razni narodi i veroispovesti ove države iz dana u dan, to su jednostavno strašne, užasne stvari, citiram:

,,Mirdita svima, moj partizai ide uvijek na pobedu i u derbiju imamo šanjse Napolji nam pokazao kako da igramo, ali oni u ljigi imaju vučićija, a na terenu 11 vučićija, a sa njima nema šalje, ali vučići nuk kalon! odnosno vučići neće proći, ko što je zaustavljen na kosovo republjik, imamo dosta sljičnosti maljo nas ima i ne volimo vučićija zato moramo da se udruzimo. Boni selam, napred partizai,,

Ukoliko ne uklone ovakav SRAMOTAN komentar (a takvih ima i na drugim portalima, svakodnavno), evo vam link pa proverite da li je tako kao što kažem!
www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/partizanova-misija-srusiti-gradevinu-pa-spremiti-derbi/306489

Ovo su takve stvari preko kojih NE SME da se prelazi!
A sredstva javnih informisanja ih čak smatraju kao poželjne - dakle, svakodnevno raspirivanje nacionalne mržnje, kao način za veću posetu sajtu?!
,,Bravo,,. :clap


Smrt fašizmu - živeo Partizan!
Ne borimo se danas (i uvek) samo protiv rivala na terenu, sudija i medija, nego i protiv šovinizma svih vrsta!!!


:napred-partizan:
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.731
Reaction score
11.169
Локација
.
a kako malo igra i kako je Bata doveo Scekica meni nesto govori da je on (jos) daleko od forme...sto je bilo i ocekivano jer je bio zavrsio karijeru odavno, nije samo doteravanje linije dovoljno

Meni nešto govori da će taj isti Šćekić da igra konstantno i da ćemo se nagledati još Šćekića dok je Bata na klupi. To mu se naravno neće uzimati za zlo ako bude imao rezultate mada evo vidim da je već počelo da se piše o Batinim crnogorskim prevarama od igrača.
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.154
Reaction score
656
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Opet cuvena prica kako ce cigani da okupiraju JNA. Poslednji put kad je bilo pola-pola na JNA je onaj derbi za titulu (mislim kad je Raca dao gol), ako ih je i tada bilo pola. Na svim ostalim derbijima, narocito onim kljucnim bilo nas je bar 70% na zapadu i na istoku. Tako da treba kupovati karte i poci na stadion, a ne da kukamo unaprijed. Na kraju, koga boli kurac za brojku, nama treba da navijamo za Partizan, a ne pravimo samoreklamerske priredbe sa balonima, kartonima i slicnim glupostima.

Dobro dosli u grad Grupe JNA i GTR murala !
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Meni se od ove sredine naše diže kosa na glavi, ja ne znam da li neko vidi ali nama bi Dača Pantić na zadnjem veznom sa ulogom ofanzivnijeg legao baš dobro, a ispred njega ne znam koga bi stavio to je problem. Al mislim da za Pantića najbolja pozicija zadnji vezni sa tom ofanzivnijom ulogom možda ćemo to moći gledati kad se Bambi vrati. Ja se nadam da ćemo danas utakmicu završiti već u prvom poluvremenu kao što je već neko gore napisao. Gorane imam pitanje za tebe vidim pratiš i Teleoptik kakav je Dramane gledao sam neke preglede Teleoptika i nema uopšte loš pas? Lola mi je interesantan daj da ga vidimo danas vredi li ili ne što ste ga koji đavo i dovodili onda ako će sedeti na klupi daj onda nekog klinca iz Teleoptika ili omladinske škole pa neka sedi. Šćekić mi je još nedefinisan nisam doneo zaključak o njemu.
 

PATRIOT

Grobar
Учлањен(а)
24.03.2008
Порука
454
Reaction score
1.215
Upravo tako. Stalno se šire glasine pred derbi na JNA da su cigani pokrenuli njihovu čuvenu mobilizaciju, da masovno kupuju karte za istok a onda im na tom istoku, gde se sada i nalazi "krem" grobarstva obično jebemo mater.
Dosta su poleteli u nebo i na terenu i na tribinama ulaskom u lš, treba im prirediti brutalno prizemljenje.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top