Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Partizan i mediji

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.721
Reaction score
29.446
Локација
Beograd
Ako s pravom kritikujemo medije zbog njihovog odnosa prema našem Partizanu, i potpuno drugačijeg odnosa prema jednom drugom klubu, red je da kažemo da je Arena danas pripremila i jedan ,,specijal,, o nama, koji kreće već od 19h...
mondo.rs/a1127191/Sport/Fudbal/Partizan-Besiktas-UZIVO-prenos-Arena-sport.html
Ko ne bude na JNA, a ima Arenu, izvol'te pogledati...
Ko nema Arenu nek prati kako god...
Ko nema ništa, nek bar u mislima bude sa nama...
Napred Partizan!
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.798
Reaction score
2.570
Локација
CyberSpace
kad već hvalimo, videh ovo dan ranije a evo snimka sad i na YT:


Razgovor sa Mustafom Hasanagićem, bivšim igračem i najboljim strelcem FK Partizan ( od 17:28 snimka)
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.721
Reaction score
29.446
Локација
Beograd
E dosta smo hvalili, sad malo ono uobičajeno :D :

Gledam u nedelju na Areni 1 našu utakmicu u Šapcu, i slušam onog paćenika kako prenosi... čovek nema osećaj za fudbal, a i ne zna kakav je to uopšte sport, i stvarno se pitam (bez zezancije) da li je on bar nekad u školskom dvorištu, kad je bio mali, šutnuo loptu nogom? Posle kad je odrastao, sigurno nije...
Evo detalja koji me navodi da pišem:

Negde na sredini terena, Enake ide na loptu i ,,iz prve,, je onako ,,bekovski,, šutira ka napred...a komentator će na to: ,,Enake, panično,,...
Šta panično?!
Panično je kad ide npr. centaršut u naših 16m, a bek, iako nema nikog od protivnika iza sebe ili u blizini, od straha loptu izbaci u korner...
Ali ovo je na sredini, pada kiša, klizavo je, čovek je bek, odbrambeni igrač, a ne vezista ili ,,plej,, i procenio je da je bolje da je odmah šutne ka napred, umesto da ,,mrsi muda,, i eventualnim gubitkom te lopte omogući Mačvi neku kontru, jednostavno obavio je svoj primarni zadatak: da brani svoj gol...a napred šta bude, ako bude...
E, ali komentator ne zna da je u fudbalu nekad bolje, jednostavnije ili bar uobičajeno ,,dunuti je,, iz prve nego ,,mrsiti,,ali zato voli stereotipe: te koga on ,,proceni,, kao nedovoljno dobrog za Partizan (a valjda mu je i Enake na tom ,,spisku,,) onda će već naći da i običan, uobičajeni potez na utakmici okvalifikuje kao nešto negativno, u ovom slučaju ,,panično,,...
...iako to nema veze s mozgom... :icon-rolleyes:
 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Samo ne čitajte medije čak iako ste zavisni od toga. Pauzirajte na par dana radi sopstvenog zdravlja.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Strajnicu govno jedno cigansko, smradu musavi. treba mu zabraniti da priđe našim utakmicama, a ako insistira onda mu izbiti rebra..
ali ko to da uradi ? Sns stoka iz uprave..
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.721
Reaction score
29.446
Локација
Beograd
Ima valjda kao neka preporuka da se u Tv prenosima ne daje prevelika pažnja ,,bakljadama,, navijačima ili tako nekim ,,istupima,, iz ,,vaspitnih,, ili kakvih već drugih mera...i naravno tako je Tv prenos ,,osiromašen,, za detalje koji ustvari domaći derbi čine - derbijem...
Ko nije bio na JNA bio je uskraćen za tu ,,ludnicu,, koja je nastupila posle našeg gola, i navijanje sa svih strana (pa bar smo u frakcijama bogati, raznorazni i raspoređeni na sve strane), bio je tu i maleni ,,pozdrav,, Vučiću, TV Arena ne pokaza primereno ni bakljadu ni crne dimove koji su kuljali sa sve onim parčićima što lete po vazduhu i unaokolo k'o da su Grobari popalili auto-gume!
Ma prava ,,ludnica,, i tako grobarski po svemu što se događa! :šal
Ja sam čak pod uticajem tog dima misilio da je (zbog njega) utakmica bila prekinuta neko poduže vreme...ali na snimku utakmice koji odgledah sinoć oko ponoći videh da i nije baš bilo tako...
Eto koliko moj mozak na derbiju ,,radi,, po nekim svojim ,,parametrima,, manje ili više (ne)uračunljivim...
Evo i snimka koji bar za delić pokazuje malo ,,fešte,, posle našeg gola, ali...ništa je to spram doživljaja ,,uživo,,...


Naravno, svestan sam da je mnogim navijačima Partizana nemoguće da dolaze na sve pa čak i na bar jednu ili poneke utakmice Partizana, ali...budite uz njega, makar uz Tv, ili u mislima, u srcu...

I pre nego što krenete da se prepirete, svađate, da vređate ili se možda čak i potučete sa nekim ko takođe navija za Partizan, zapitajte se da li je bolje to, ili da malo ,,iskulirate,, i šta je od svega toga bolje po Partizan...

Znam da se ne možemo slagati ni u svemu, pa ni u svačemu, ali, treba nekako da pomažemo Partizanu, pa kako god...pa vidite valjda kakav tretman imaju prema NAMA u ovoj državi?! Ne moramo bar jedni drugima da otežavamo stvar...
:napred-partizan:
 

Raki Krajisnik

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
62
Reaction score
6
Локација
Chandler Arizona
Ima valjda kao neka preporuka da se u Tv prenosima ne daje prevelika pažnja ,,bakljadama,, navijačima ili tako nekim ,,istupima,, iz ,,vaspitnih,, ili kakvih već drugih mera...i naravno tako je Tv prenos ,,osiromašen,, za detalje koji ustvari domaći derbi čine - derbijem...
Ko nije bio na JNA bio je uskraćen za tu ,,ludnicu,, koja je nastupila posle našeg gola, i navijanje sa svih strana (pa bar smo u frakcijama bogati, raznorazni i raspoređeni na sve strane), bio je tu i maleni ,,pozdrav,, Vučiću, TV Arena ne pokaza primereno ni bakljadu ni crne dimove koji su kuljali sa sve onim parčićima što lete po vazduhu i unaokolo k'o da su Grobari popalili auto-gume!
Ma prava ,,ludnica,, i tako grobarski po svemu što se događa! :šal
Ja sam čak pod uticajem tog dima misilio da je (zbog njega) utakmica bila prekinuta neko poduže vreme...ali na snimku utakmice koji odgledah sinoć oko ponoći videh da i nije baš bilo tako...
Eto koliko moj mozak na derbiju ,,radi,, po nekim svojim ,,parametrima,, manje ili više (ne)uračunljivim...
Evo i snimka koji bar za delić pokazuje malo ,,fešte,, posle našeg gola, ali...ništa je to spram doživljaja ,,uživo,,...


Naravno, svestan sam da je mnogim navijačima Partizana nemoguće da dolaze na sve pa čak i na bar jednu ili poneke utakmice Partizana, ali...budite uz njega, makar uz Tv, ili u mislima, u srcu...

I pre nego što krenete da se prepirete, svađate, da vređate ili se možda čak i potučete sa nekim ko takođe navija za Partizan, zapitajte se da li je bolje to, ili da malo ,,iskulirate,, i šta je od svega toga bolje po Partizan...

Znam da se ne možemo slagati ni u svemu, pa ni u svačemu, ali, treba nekako da pomažemo Partizanu, pa kako god...pa vidite valjda kakav tretman imaju prema NAMA u ovoj državi?! Ne moramo bar jedni drugima da otežavamo stvar...
:napred-partizan:

BRAVO! Svaka ti je k'o Njegoseva. Ja bih se nadovezao na ovo tvoje zadnje i dodao - Partizan nema nikog osim nas, tako je u pobjedi i u porazu; nismo mi kao zna se ko iza koga stoji citav drzavni aparat otkad je Boga, svijeta i vijeka
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.418
Reaction score
40.745
Локација
Žrnov

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.233
Reaction score
2.776
Na oko sat i mozda malo kasnije pocinje da prica o Partizanu i tako skoro sve do kraja. A intervju je dobar da se poslusa i u cjelini. Iz ugla nekog ko je mogao da, i jest, poznat, a ipak ostao normalan.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.785
Локација
Nedodjija
Kada bi isekli deo o Partizanu i postavili na tu temu tamo, posle toga ja bi mogo samo da je zakljucam..

Ja sam znao da je navijac Partizana, ali ovoo :respect:respect
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
znao sam da je Pop grobar ali ovo, svaka cast brale:clap
 

GR88ĆU

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
842
Reaction score
2.934
Локација
Ušće Ravanice u Veliku Moravu
Jedan veliki kralj, naš brat Pop

INTERVJU: Predrag Popović – Rijaliti je uteha za mase, zato su nepismeni retardi junaci (11.10.2018)



Od nekog 55-og minuta (možda malo kasnije) počinje priča o Partizanu.... Možda da se iseče taj deo, pa da se stavi tamo na temu Edukacija tribine, možda svima bude jasnije ....

A posebno njegova poruka na nekih 10ak sekundi pre kraja intervjua.
Odgledao i odslušao sam ceo intervju,satipo kvalitetnog programa i neverovatno je koliko imam zajedničkog sa Popom.I ja sam bio protiv Veleža,bio sam i na Rad - Olimpijakos,proveo dve godine života na Fontani,gledao svaku tekmu košarkaša na Novom Beogradu za te dve godine.Znao sam da je Pop Grobar ali ne i da je ovoliki.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.233
Reaction score
2.776
Negdje sam vec citao intervju sa ovim covjekom, ali ovaj je daleko opsirniji.
 
Top