Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.901
Reaction score
21.557
Ne bismo se zvali Partizan da nas ne spustaju sa 21 na 1 na minut i po pre kraja :šal
Nikolic-Gegic brutalan tandem u odbrani.
 

Petar Bozovic

Grobar
Учлањен(а)
14.06.2017
Порука
342
Reaction score
108
Veoma bitna pobjeda!

Ali meni se vođenje utakmice od strane trenera Čanka nikako ne sviđa, pogotovo 'kad krenu kola nizbrdo'. Prvi minus M. Pecarski 0:00, drugi minus Gegić u drugom poluvremenu, period kada ne možemo da odbranimo po 5-6 posjeda uzastopnih, presjedio na klupi. Sveopšti utisak loš tajmning izmjena i izostanak reakcije kada je najbitnije, napadi kada lomi se meč - šutevi preko ruke, 1 na 1.
Nisam stekao utisak da uopšte učestvuje u utakmicu, možda previše kritikujem, možda samo trenutni utisak, sve u svemu, vrijeme će pokazati svoje.


Svi u Pionir!
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.288
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ovaj drugi ti se zove Đorđe Gagić i boljeg centra u našim uslovima nećemo naći.
Ako će nam, uz dužno poštovanje prema njemu, Gagić biti najbolji igrač od svih petica i četvorki,
onda predsjednik kluba nije trebao najavljivati napad na ABA ligu. Mislim da tu, i pored eventualnog
dolaska Lukovića, nedostaje još jedan mnogo bolji igrač (četvorka ili 4/5).
Pozdrav!
Sutra bi mogao i jedan čaršav da ispišem :D , dosta se vidi posle ove utakmice i dobrog i lošeg.
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.386
Reaction score
2.377
Локација
Novi Beograd
Nisi lud. Iz nekog razloga ne znam ni sam kog sudije su pokazale 14 sekundi za napad. Zato su igraci onako i pozurili sa realizacijom.
To je novo pravilo za napad, da ukoliko krećemo sa njihove polovine (posle tajm auta, promene poseda,...) sat ide na 14 sekundi. Da smo izabrali da krenemo sa naše polovine sat bi išao na 24.

Inače jedva preživeh, svaka čast momcima.
Mada mislim da ubuduće, ovakve situacije, moramo da naučimo da pametnije i ranije rešavamo.

Idemo, jednu po jednu, pa dokle stignemo.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.748
Reaction score
19.232
Локација
Nickname

Singer5

Početnik
Учлањен(а)
10.07.2018
Порука
11
Reaction score
19
Локација
Zemun
Pobeda! Vodili smo celu utakmicu i zasluženo je što smo pobedili. Eto možda i nije loše što smo u prvom kolu igrali sa Cedevitom, definitivno je da imaju kvalitet i novac i da će biti ozbiljan konkurent, samo smo i u ovakvom stanju izgledali uigranije od njih, uhvatili ih na borbu, energiju i ogromnu volju, iz svega veoma važna pobeda na startu. U pojedinim trenutcima prvog poluvremena izgledalo mi je kao da gledam utakmicu mlađih pionira kad fizički jača ekipa udari presing pa protivnik ne može pola da pređe, tako da svaka čast momcima! Ima pozitivnih i negativnih stvari, raduje što znamo da pojedinci mogu još mnogo bolje od ovoga iako je i večeras bilo solidno(Zagorac, Lendejl, Pejdž), što su neki bljesnuli(Gegić) i ono ključno, da se nadamo bar približnoj Vanjinoj konstantnosti. Sani imao momente u odbrani, ali u ofanzivno je još mnogo daleko od onoga što verujem da može i što nam treba. Da ne širim dalje, duga je sezona, nadam se da će ovo biti dodatni motiv da se nastavi u ovom stilu i otvori sezona na pravi način posle dugo vremena!
 

Kanada

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2014
Порука
417
Reaction score
127
Локација
April? Snijeg do koljena
Prvo cestitke svima na prvoj pobjedi u novoj sezonu na nama uvjek neugodnom terenu.
Poslje prvog poluvremena moglo se ocekivati da padnemo u realizaciji i da ce se Cedevita vratiti u igru.Cedevita je ekipa koja je sve samo ne losa.
Tokom trece i cetvrte cetvrtine pitao sam se gdje je Gegic.Nas Cedeviti sustize i nista ne mozemo odbraniti a mali na klupi.Za ono sto sam vidio u prvom poluvremenu mali je odlican i sigurno ce napredovato ako ga Canak ne zaboravi kao danas.
Jos jednom veoma vazna pobjeda.
Samo Partizan
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Napokon i mi neku neizvesnu zavrsnicu da resimo u svoju korist. Vazna pobeda protiv Cedevite. Ni u boljim izdanjima nismo mogli da se pohvalimo pobedama u Zagrebu. Veceras prvo poluvreme besprekorno,a u drugom smo napravili od gotovog veresiju. Sokici su poceli da igraju ozbiljnu kosarku,bili u naletu,ali su se mnogo ispucavali,mada je malo falilo da prelome mec.
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
a u drugom smo napravili od gotovog veresiju. Sokici su poceli da igraju ozbiljnu kosarku,bili u naletu

retko kad se bavim sudijama, trudim se da ne obracam paznju na to uopste ali ovo veceras, bar mi je takav utisak, je jedna od vecih kradja, tj pokusaja iste...samim tim je i jasnije za drugo, pored ocekivanog naseg pada i njihovog dizanja
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.846
Reaction score
9.839
Nije bilo kradje u ciganskom stilu, izmisljanja nepostojeceg - svega nekoliko takvih faulova izmisljenih.

Ali neujednacen kriterijum, gde oni biju kao kroz spalir da se prolazi, a nama faul za dodir.

Onda lgicno, smanjena agresivnost u odbrani = lakse za sut i razletese se.

Ali, svejedno, nismo smeli da dopustimo totalni povratak sokica.

Mozda zato i nije uvodio Gegica, jer su njemu i u prvom svirali makar jedan smesan faul. U drugom bi izasao napolje za 2 minuta.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Dajte ljudi nemojte uvek da krivimo sudije. Evidentno samo pali u drugom poluvremenu,a oni su bas dobro igrali,imali su neku drugaciju energiju u odnosu na onu iz prvog poluvremena. Alonso je dobar strucnjak i uspeo je dobrim delom da ispravi sve lose iz prvog dela meca. Cedevita ima par vanserijskih igraca koji uvek mogu da izmisle poene. Ova pobeda je samim tim jos veca imajuci sve to u vidu. Dobro je sto smo ih uhvatili ovako nespremne,iskoristili smo guzvu i sjajno zapoceli novu sezonu ABA lige. Neka nam je sa srecom i da nas ovaj mladi tim jos mnogo puta ovako prijatno iznenadi.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.785
Локација
Nedodjija
Iskren da budem, nisam ovo ocekivao..

Posle turneje u Spaniji, ocekivao sam neku reakciju, ali ne bas ovakvu! Mislio da ce tim biti dobar tamo za mesec, mesec i po, ali ovo sto su danas prikazali nasi igraci i trener je za svaku pohvalu!!
I da Canak nije problem, sjajna priprema vecerasnje utakmice, kao i svog tima.
Igra nam je pala po mojoj proceni zbog par stvari. Kratka rotacija, licne greske Gagica, prevelika minutaza Sanija. Danas je Sani mogo da bude tragicar, losa odbrana, los napad.
Video se umor kod Zagorca, Pejdza i kengura. Gagic je jako koristan ovom timu i veceras jedan od najboljih, ali njegove nas licne greske skupo kostaju. Do duse i sudije su malo kumovale ovde.

Vanja, da li da vracam stari avatar hm hm hmm :D
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.225
Reaction score
2.710
Ljudi, ja ne znam kako bih iskazao odusevljenje onim sto sam gledao. Vjerujem da smo se svi potajno nadali necemu ovakvom, ali su momci stvarno pokidali. Odbrana i nivo agresivnosti u svim segmentima u prvom poluvremenu je bio nestvaran. Ono sto me raduje je sto mi se cini da mozemo i bolje, i to prilicno. Danas je mozda malo losiji jedino bio Pejdz i to sto Pecarski nije ni igrao, a i ovi ostali garant mogu i bolje.

Kao sto nam je jedan mec sa ovima gurnuo kola nizbrdo, nek ih ovaj sad potjera u drugom pravcu.

Ono sto je tek impozantno je sto nam je ovo tek DRUGA pobjeda tamo! BRAVO!
 

Tribonijan

Grobar
Учлањен(а)
24.12.2013
Порука
326
Reaction score
199
Локација
crno- bela planeta
Velika pobjeda veceras. Koliko god je Cedevita neuigrana, imaju i kvalitet i trenera sa ozbiljnim rezimeom. Prvo poluvrijeme za anale, ali mene jos vise raduje nasa reakcija kada su nam se priblizili uzimajuci u obzir godine I iskustvo vecine ovih momaka.

Vanja je opasno napredovao individualno. Ocigledno je dosta radio na individualnim elementima, prije svega na tehnici. Cini se da se osjeca mnogo komfornije sa loptom. Takodje, dosta je agresivmiji. Mislim da je trenutno na 50% svog potencijala.

Takodje, zelim da cestitam I ostalim momcima na odlicnim rolama, prije svih Zagorcu, Nikolicu i Gagicu. Svaka cast, crno-bijeli!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top