Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

kovac

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2008
Порука
418
Reaction score
524
Ja čak mislim da nam dvojka nije ni potrebna. Ako Vanja bude konstantan imamo poentera, a Aranitović i Gegić (neviđen utisak je ostavio na mene) su zaduženi za maltretiranje protivničkih bekova. Potrebna nam je četvorka, ali ne bih voleo da dovedemo onog Jankovića. Do kraja prvod dela sezone bih izgurao sa ovim timom pa da vidimo gde smo najtanji i gde nam fali igrač.

Ja mislim da Čanak i ostali ljudi u klubu najbolje znaju da li im je potreban neki igrač ili ne.
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
napisao je Stojance da nam po njemu fali Kecmanoliki igrac, koji ce iskustvom da povuce, nekom minijaturom prelomi, da radi "male" stvari...takav je uvek potreban ali kako ja nemam poverenja u nase na bekovskim pozicijama (1 i 2), mislim da se mora platiti/izbunariti neko ko ce da prelomi na suvi napadacki kvalitet, 1na1, sutem (sam sebi da kreira)
mislim da smo limitirani spolja, da kad iskusnije ekipe se spreme za nas, da ce nas odaljiti od kosa, usporiti igru, da kad na pozicionu igru bude trebalo da se postizu poeni da ce onda nastupiti veliki problemi bez tog nekog individualca.
Pejdz se tek prilagodjava, prosto je premali, i treba mu vreme da nauci kako da postize poene, nadamo se da ce to biti ubrzo, da nece biti tek posle nas
Vanja tek treba da pokaze konstantnost...nadam se da ce da me razuveri (posto bih ga ja otpisao pre ove sezone) ali prosto ne verujem u njegov sut, i ove ulaze treba da nam pokaze da su postali deo repertoara i rutina neka, isto nisam siguran u njegovu glavu da on moze da se nosi sa tim da se ocekuje od njega, da ce to standardno vuci u silovanje, nerezonske poteze...samo nek me razuveri i nema problema
Sani mi se nista ne svidja sa kraja prosle i na pocetku ove sezone...cak i odbrana mi je slabija (iako ima ukradene lopte) a napad potpuni kanal...sve je to i ocekivano posle povreda, blokada u glavi, a pre toga dominacija u mladjim na cistu fiziku, po meni njemu pre treba sezona u slabijoj ekipi gde ce 30min da igra i oslobadja se
Nikolic dobar rezervni igrac, timski igrac, a Gegic top fizikalije, igra bez lopte, njemu je problem glavni sut
Zagor je odlican, odlicno poznavanje kosarke, sut je pokvario i on treba da vrati rutinu tu

tako da ako hocemo da se egal borimo za vrh mora neka sigurica s poenima u rukama.
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
^ ^
Diskusija! :) Igrač koji može da stane na loptu, dobije faul na iskustvo, šutira bacanja u neizvesnoj završnici je potreban kako nama tako i velikom broju ekipa. Ne znam da li može da se nađe takav igrač na tržištu za naše uslove. Stojanče je spomenuo i Rašića ja mislim, mrzi me da tražim pošto sa mobilnog pišem. Kad se lomila utakmica protiv Cedevite, Zagorac, Vanja, Sani, svi su bili polovični sa slobodnih bacanja. Dok bi Rašić odradio to kao robot! :buhaha Ne znam da li sam ikada bio sigurniji u igrača kad stane na liniju za slobodna bacanja.

Ja isto sumnjam u Vanju, ali bih voleo više od svega da konačno ove sezone proradi. Naš je do koske!:šal

Elem, jel zna neko nešto o Italijanima? Meni to deluje kao sigurna naša pobeda, ali umeo sam i u prošlosti da imam nerealna očekivanja od našeg KK-a:D Tako su me navikli.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Veliki su favoriti a nije mi jasno zašto. Mada je prekjuče hendikep bio 8.5 (kao protiv Cedevite) a danas je 6.5.

Pratio sam ih prošle godine u plej offu protiv Armanija, tada su ih dobili dve, imali su šanse i za teću. Međutim dva glavna igrača Shilds (otišao u Baskoniu) i Sutton (Ljetuvas) više nisu tu. A oni su u tim utakmicama davali 40-50 poena. Ostao je jedino Houge, koji igra centra a visok je 2.01, tako da će biti zanimljivo kako ćemo da branimo nižeg a snažnog centra. Gledajući statistike vidim da imaju jednog pleja koji daje 10tak po utakmici i ovaj Benite koji igra četvorku, takođe visok 2.00. Tako da će izgleda najveće makljanje da bude na tim pozicijama, i mnogo će zavisiti od toga kako ćemo da igramo odbranu tu. Jer ne verujem da je Novica u formi da može sa takvim igačima da trči u odrbani.

Naravno došla su i dva nesuđena naša igrača, kojih su se cigani ekspresno odrekli, Radičević i Jovanović njih ste svi vi gledali, tako da tu znate šta možete da očekujete. Doduše Radičević je posle igrao i u Gran Canariji 23 utakmice, i tamo je bio bolji. Ali ja mislim da bi Paige mogao preko njega...

Pobeda bi nam mnogo značila, ali videćemo. Sve zavisi od nas.

Možda ovo nije za ovu temu, ali pitanje je ovde bilo postavljeno. Ako treba prebacite na KK.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.295
Reaction score
15.310
Локација
U pizdi materini
^ Ovaj maxbet je jedno obicno cigansko smece i to ne kao portal vec celokupno, zaobilaziti u sirokom luku !
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.293
Reaction score
10.766
Локација
Beograd
A dotična je?? Msm, jednom me neko na fb pitao da to nisam, možda, ja, pa eto sad da ja pitam ko je to...
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.293
Reaction score
10.766
Локација
Beograd
Pa dobro, ja to nisam videla... Za Dirigentea se pisalo da je Sonja, za ovu likušu, što bi rekli mladi, nisam u toku...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top