Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.325
Reaction score
2.946
Локација
Kragujevac
Cime li je Gegic zasluzio ovako malu minutazu poslednje tri utakmice?
 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
752
Reaction score
5.749
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Zagorac me danas podsetio na prošla vremena, Cvjetičanina, Miška Marića, vremena kad nismo bili mnogo jaki ali smo bili jako zajebani pred svojom publikom. Ona minijatura u 3/4 , dečko ima toliko potencijala da u kratko vreme može postati vodja ovog tima. Hrani se tribinom i drago mi je što je to napomenuo u razgovoru, nije isto igrati za Miška u praznoj hali i Partizan u punoj.
Lepa pobeda, sjajna atmosfera, nema tačke na crno beli svet.
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.384
Reaction score
2.351
Локација
Novi Beograd
U vezi Gegića, i ja sam se pitao ali se sinoć videlo da on napadački, još uvek, ne može da pomogne. Dečko je toliko stegnut, da je ubacio bacanje od tablu. Nadam se da će vremenom to doći na svoje.

Momcima sve čestitke, prava naša košarka, od sjaja do očaja za 45 sekundi, pa onda opet nazad.

Crno-beli bravo, bravo.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.953
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Joj jbmti, sad bih se raspisao na sve strane. Od kupa nisam bio ovoliko srećan :)
Najdraže mi je zbog tog zamajca koji smo uhvatili. Nadam se samo da nećemo da sagorimo prerano.
Standardna grobarska priča, od euforije do depresije, mada u poslednje vrijeme i nije bilo nešto pretjerano mnogo euforije :)
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
U vezi Gegića, i ja sam se pitao ali se sinoć videlo da on napadački, još uvek, ne može da pomogne. Dečko je toliko stegnut, da je ubacio bacanje od tablu.

Crno-beli bravo, bravo.

Sta fali brate, pa u Kini cepaju bacanja samo od tablu, ne jebu ! :D mozda je Gego ucio od njih :D

Bravo crno beli, idemo dalje !
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.557
Reaction score
919
Slazem se sa @lukaimasa<nisam bas siguran koliko moze u napadu da doprinosi,ali polako ima vremena za njega.
Ako moram koga da izdvojim Zagor ofanzivno + one isecene lopte i Aleksej defanzivno-kako taj decko kida u odbrani.
Sve u svemu velike cestitke svim momcima i strucnom stabu za ono sinoc,svaka cast za energiju!
Bice ovo dobro u najmanju ruku. Sa Valensijom tesko,ali naredne dve u Aba u gostima ako dobijemo mi smo prebacili sva ocekivanja.
Hvala Partizane ! ! !
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.279
Reaction score
10.601
Локација
Beograd
Dve reči: Bravo, Partizane! Ono dete, Aleksej, školu odbrane da otvori, ja sam oduševljena, možda prerano, možda preterano, ali jesam... Ne mogu da ga poredim sa Milosavom, to bi bilo mnogo, ali da grize - grize, to jeste. Neko reče Gagara?! Iskreno, nadam se da zna šta priča, a opet, izgleda drugačije... Simbioza na delu - mi smo hrana ekipi, ona je hrana nama. Momentum je odličan, samo da nastavimo tim putem, uz što manje saplitanja. Ćelava lopina, pička ciganska, što sad ne pogađa, nema 3 na 5, je l' da?! Ovoj ekipi naša energija je preko potrebna, i kad bi se i ovi što ćoškare dozvali pameti pa odstranili tumor, gde bi nam kraj bio... Idemo dalje...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.950
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Kada se oladiš, onda se još više primete neki problemi.
Čanak sinoć je namerno izbegao odgovor na pitanje o serijama, ali jasno je svima da protivnik seriju pravi kada je Pejdž u igri, pogotovo na pleju.
Čanak je generalno dobro vodio utakmicu, uz par nejasnoća. Zašto na početku treće igra Pejdž pa nam se opet odlepljuju, umesto da se tada samelju, zašto se brani Mekel iznad pika, gde konstantno prave višak jer Pejdž kasni minimum 2 metra, i sve trojke koje su dali bile su otvorene spot up. To je bezvezno robovanje principima odbrane da mora iznad, da mora iskakanje. Može i drop, može i ispod bloka, Mekel bazen ne bi pogodio da ga izbaciš iz ritma. Ne mora baš kao Muta da mu se odmakne 3 metra...
Lendejl nije mngo bolji defanzivno, kao sir je, ali on svoj napadački deo isporučuje. Plus s mladim visokim igračima se tu može raditi.
Nisam za lomljenje preko kolena, ali Pejdž itekako brine, jedno je privikavanje, drugo je fizička inferirornost. Njegova odbrana se što se mene tiče ne bi trpela da on može iz driblinga da pogađa trojke u serijama, ali on ne može iz bloka da izađe, ne može da iz driblinga kreira. On je puter ruka, ali šta vredi kada može da šutira samo kada je sam. Izgleda kao tinejdžer na terenu. Plus je umislio da je klač, pa i brljavi na kraju da bi preuzeo odgovornost. Nama bi na njegovom mestu posao radio i neki Hečer od pre dve sezone, a kamoli neko bolji.
I na kraju, totalna je ludost Pecarskog kojem se spočitava loša odbrana ubaciti u petorku sa Pejdžom i Lendejlom koji ne mogu stolicu da odbrane, pa ispada da je na njemu napravljena serija. Ubaci ga sa Nikolićem i Gagićem, pa da vidimo da li može da se sakrije.
Njih dvojica kada brane pik, neće se protivnik leba najesti.
Što se tiče kecmanolikog igrača, izgleda da ga dobijamo, ali u vidu Zagorca. Izuzetno inteligentna partija, svaki potez sem jednog šuta kada ga je ponela atmosfera, odmeren do kraja.
O Nikoliću ne treba trošiti reči, defanzivna klinika, a što je najgore i u napadu je isporučio i više nego što je trebalo.
Gagić je bog gluposti, ako se uračunaju dve njegove sigurne gluposti na utakmici, onda se lakše gleda utakmica.
Sve ostalo odradi rudarski.
Sjajna stvar je što nam osnovicu čine domaći igrači, ne zbog neke patriotske priče, nego zato što je to zdrava priča.
PS
ono sa simonovićem je naša blamaža, nebitan igrač kojem se posvećuje pažnja
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Pejdz i Dzok moraju pod hitno da se napumpaju, tanani su mi bas ... Kako Stojance rece greske se vide ali opet ja sam zadovoljan, i dalje nemam neka velika ocekivanja. Svi smo odusevljeni zbog silne energije koju ekipa isijava u odbrani i napadu. Ne znaci to da je ta energija pravilno iskoristena ali je ima i to dosta znaci za nas grobare koji smo se uzeleli prave kosarke.
Takodje se Stojance lijepo osvrnuo na Gagica, covjek je rudar, pogibe radeci kao radnik, jbg obicni radnik nije inzinjer, zna da napravi glupost ili dvije. Za Gagica je to normalno, mada nisu nam ni ostali igraci imuni za to samo jednostavno mora biti neka crna ovca kome se ne oprasta nista ... A realno Gagic je dao poene na kraju kada nismo bas imali nekih rjesenja...
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.668
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Svaka čast na pobedi. Nadam se da će tim dosta rasti iz ovakvih utakmica...
Dobro je što gostujemo Valensiji, a ne igramo kući. Do devetog kola i utakmice sa ciganima nemamo nekog previše jakog protivnika, kog nećemo moći da dobijemo. Što znači da ako nas sreća posluži u tom momentu možemo da imamo već 7-8 pobeda u Pioniru, i samim tim će svi koju budu dolazili da se plaše, i neće im biti sve jedno.

Ovom pobedom smo nadoknadili izgubljenu od Trenta, tako da smo ponovo u igri da možemo da prođemo grupu. Naravno moramo sve da dobijemo kući. Što neće biti lako, ali ako budemo igrali na ovom nivou, mislim da je to ostvarivo.

Slažem se da ima dosta problema, ali ipak i mi smo tek na početku sezone, bitno je da za sada trener ne pokazuje neke preterane greške, i da napreduje. A i tim isto. Sada videće se dal će Paige moći da savlada te prepreke koje trenutno ima ili ne. Evidentan je nedostatak mase i kod njega i kod Džoka. Takođe i Sanijev problem sa šutem (nadam se da se na tome radi).
Nešto se plašim da bi dolazak Jankovića poremetio neke stvari u ovom timu, nadam se da neće.

Mnogo je lepo kad ovako gubiš 10, a sve vreme znaš da dobijamo. Počinju polako da nam vraćaju onu sigurnost koju smo nekada imali. Jer su nas zadnjih godina toliko degradirali da i kada smo vodili 22 protiv Cedevite ja sam se plašio da će da izgubimo.
 

sprars

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
175
Reaction score
191
Локација
Loznica - West Coast of the Serbia
Kada se oladiš, onda se još više primete neki problemi.
Čanak sinoć je namerno izbegao odgovor na pitanje o serijama, ali jasno je svima da protivnik seriju pravi kada je Pejdž u igri, pogotovo na pleju.
Čanak je generalno dobro vodio utakmicu, uz par nejasnoća. Zašto na početku treće igra Pejdž pa nam se opet odlepljuju, umesto da se tada samelju, zašto se brani Mekel iznad pika, gde konstantno prave višak jer Pejdž kasni minimum 2 metra, i sve trojke koje su dali bile su otvorene spot up. To je bezvezno robovanje principima odbrane da mora iznad, da mora iskakanje. Može i drop, može i ispod bloka, Mekel bazen ne bi pogodio da ga izbaciš iz ritma. Ne mora baš kao Muta da mu se odmakne 3 metra...
Lendejl nije mngo bolji defanzivno, kao sir je, ali on svoj napadački deo isporučuje. Plus s mladim visokim igračima se tu može raditi.
Nisam za lomljenje preko kolena, ali Pejdž itekako brine, jedno je privikavanje, drugo je fizička inferirornost. Njegova odbrana se što se mene tiče ne bi trpela da on može iz driblinga da pogađa trojke u serijama, ali on ne može iz bloka da izađe, ne može da iz driblinga kreira. On je puter ruka, ali šta vredi kada može da šutira samo kada je sam. Izgleda kao tinejdžer na terenu. Plus je umislio da je klač, pa i brljavi na kraju da bi preuzeo odgovornost. Nama bi na njegovom mestu posao radio i neki Hečer od pre dve sezone, a kamoli neko bolji.
I na kraju, totalna je ludost Pecarskog kojem se spočitava loša odbrana ubaciti u petorku sa Pejdžom i Lendejlom koji ne mogu stolicu da odbrane, pa ispada da je na njemu napravljena serija. Ubaci ga sa Nikolićem i Gagićem, pa da vidimo da li može da se sakrije.
Njih dvojica kada brane pik, neće se protivnik leba najesti.
Što se tiče kecmanolikog igrača, izgleda da ga dobijamo, ali u vidu Zagorca. Izuzetno inteligentna partija, svaki potez sem jednog šuta kada ga je ponela atmosfera, odmeren do kraja.
O Nikoliću ne treba trošiti reči, defanzivna klinika, a što je najgore i u napadu je isporučio i više nego što je trebalo.
Gagić je bog gluposti, ako se uračunaju dve njegove sigurne gluposti na utakmici, onda se lakše gleda utakmica.
Sve ostalo odradi rudarski.
Sjajna stvar je što nam osnovicu čine domaći igrači, ne zbog neke patriotske priče, nego zato što je to zdrava priča.
PS
ono sa simonovićem je naša blamaža, nebitan igrač kojem se posvećuje pažnja

Zaboravio si da pomenes i Bandzin doprinos, on je po meni bio mozda i presudan za pobedu. Sto se Pejdza tice, siguran sam da ce pogadjati i suteve kada nije sam, ovo sto radi se vidi da je jos uvek nekako stegnut i nedovoljno koncentrisan, deluje inferiorno fizicki ali je opet dovoljno brz da moze da tu svoju "fizicku snagu" nadomesti brzinom, mora odlucnije da krene u dribling, da iz bloka bolje procita situaciju, tu on cesto zakasni malo i onda ga udvoje pa se vidi ono njegovo mucenje da se oslobodi lopte i slicno.... sve u svemu bice ovde jos puno napredovanja, nadam se da ce i Canak da napreduje kao trener uz ovu ekipu! ps. Za Simonovica se sa tobom apsolutno slazem, nema potrebe za onim, iskreno nije mi se svidelo uopste onakvo prozivanje, ne treba mu posvetiti ni najmanje paznje, nebitan je.
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
mislim da Pejdz uopste nije dovoljno brz za visinu i konstituciju koju ima...da bi trebalo da je eksplozivniji da bi mogao lakse da probija i oslobadja se i izbegava kontakt
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top