Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.425
Reaction score
11.725
Локација
Beograd
"Čović je potom dodao i da transfer može da se obavi, ali za obeštećenje od 200.000 evra.


Jankoviću je Košarkaški savez Srbije odbio zahtev za raskid ugovor sa crveno-belima u toku priča da će otići u redove najvećeg rivala kao slobodan igrač."

Hmmm zanimljivo,a sta je onda ovo a pudlice?Screenshot_1.jpg

Lepo rekoste,dobice 200000 kurcina.
 

SMK

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
997
Reaction score
3.691
Локација
Vidim, ta odluka je doneta još pre mesec dana (11. 09. 2018. godine). Može neko da mi pojasni zašto Janković nije potpisao onda ugovor sa nama, šta ga sprečava?
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.798
Reaction score
2.570
Локација
CyberSpace

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
Kad uđeš u aplikaciju u donjem desnom uglu imaš plus. Klikom na njega izađe ti meni gde odabereš opciju skeniraj sezonsku. Klikneš, aplikacija ti traži dozvolu da pristupi kameri i upali neki svoj skener. Onda samo treba da tačno skeniraš bar-kod na poleđini sezonske i to je to:ziveli
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.297
Reaction score
10.807
Локација
Beograd
Probala sam sinoć da se registrujem, još mi e-mail nije stigao, jutros isto, "nalog nije aktiviran"...
 

Špaca

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
260
Reaction score
1.042
Vidim na društvenim mrežama da još neki kukaju kako imaju problem sa registracijom. Ja sam se sinoć bez problema registrovao. Aktivacioni mejl mi je stigao trenutno. Jedino sam se malo zezao da pronađem gde se skenira sezonska i kada sam napokon provalio jako dugo je trebalo da mi prihvati skeniranje bar-koda. Jedino što kod mene ne funkcioniše je glasanje za igrača utakmice, jer mi se vraća SMS da sam poslao pogrešan zahtev. Verovatno nije dovoljno testirana aplikacija pa će te stvari da isprave u hodu.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.416
Reaction score
40.734
Локација
Žrnov

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.425
Reaction score
11.725
Локација
Beograd
Vidim, ta odluka je doneta još pre mesec dana (11. 09. 2018. godine). Može neko da mi pojasni zašto Janković nije potpisao onda ugovor sa nama, šta ga sprečava?
Fmp je ulozio zalbu koja je otisla olimpijskom komitetu srbije na odlucivanje.Tamo to traje dugo jer coravi koci pa im je advokat igraca uvalio patku ponudom Fuenlabrade jer je sada sve prebaceno na Fibu.Oni su dali fmp-u rok od nekoliko dana da se izjasne na sta se tacno zale jer je ovde sve jasno i nakon toga mu dati ciste papire i igrac ce potpisati za Fuenlabradu pa biti prebacen u Partizan.
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
Ja nisam imao nikakvih problema a nije ni ćale kad sam mu poslao da skine. Još nekoliko drugara je skinulo bez problema. Slažem se sa kolegom @Špaca, verovatno će u hodu da ispravljaju te sitne bag-ove.
 

zugrobar

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2008
Порука
1.637
Reaction score
971
Локација
Морава
Pre par sezona je bila cini mi se neka akcija sa albumom o istoriji kk partizan, slicice od generacije kice i praje, svi timovi...meni delovalo bas zanimljivo, ne znam sta bi sa tim.
Ништа, могле су да се нађу сличице једно време свуда, али је било зајебано за мењање пошто је баш мало људи скупљало.. иначе албум и саме сличице су биле скроз ок, мислим да још увек имам неких 10-15 вишка ако некоме требају да попуни..
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Sve pohvale za marketing. Sećam se da je KKP pre par meseci objavio konkurs, tražeći one koji vole Partizan a imaju znanja o marketingu. Dakle, našli su pravog čoveka.
Što se aplikacije tiče, kod mene ne radi. Instaliram je, pri pokretanju je grb, počne učitavanje i onda samo white screen i nista se ne dešava. Par puta sam brisao i opet instalirao, ne rešava problem. Da li neko zna rešenje?
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
E kod mene je uspjelo, nakon nekoliko puta instaliraj, obrisi ... Pojavilo mi se update app i onda je sve ok... sljaka perfektno i dopada mi se bas. Pohvala za marketing ...
 

PERA

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
137
Reaction score
35
Ne dotzvoljava mi da se registrujem,ne prepoznaje lozinku,šta god da upišem izlazi neka tipska poruka,ima li ko savet šta da uradim?
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.297
Reaction score
10.807
Локација
Beograd
Ili nalog nije aktiviran ili korisnik s tim imenom postoji, ili e-mail postoji, a e-mail, onaj što app šalje, još nije stigao...Sad već pizdim...
 

XEPOJ

Grobar
Учлањен(а)
15.09.2008
Порука
439
Reaction score
1.719
Локација
Ohio
Email za aktiviranje dolazi u spam, bar je kid mene bio slucaj.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.179
Reaction score
6.950
Локација
NbG
I ja uspeo iz prvog, skenirao i sezonsku. Super je sto upise rekreativno poene za prethodnu utakmicu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top