Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.177
Reaction score
6.928
Локација
NbG
Prso covek, jedno misli, a drugo pise :) A jos lepo stavili ljudi opciju "pregled pre objavljivanja"
 
Последња измена од уредника:

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.798
Reaction score
2.570
Локација
CyberSpace
Ne dotzvoljava mi da se registrujem,ne prepoznaje lozinku,šta god da upišem izlazi neka tipska poruka,ima li ko savet šta da uradim?
mislim da za korisničko ime i lozinku ne prihvata ništa osim malih / velikih slova i brojeva - nikakvi specijalni znaci, čak ni tačke ( ovo poslednje sam lično probao, vidi moj nick)

btw, onaj ✙ za dodatne opcije za skeniranje ulaznica i sl. je nekako neprimetan, nekako mi je bilo logično da su sve opcije u gornjem delu glavnog ekrana aplikacije pa nisam ni obraćao pažnju na taj deo gde se izlistavaju vesti i informacije, pogotovo što su i jedno i drugo sa crnom pozadinom ( boja je sasvim ok) - hvala koleZi @Dzoni43 za smernice gde se te opcije nalaze :thumbsup:
 

Akila6

Grobar
Учлањен(а)
29.07.2018
Порука
212
Reaction score
126
Локација
Kragujevac
Meni je izaslo obavestenje da je izasao novi kviz na aplikaciji, ali kad udjem nema ga. Da li se jos nekom ovo desilo?
 

Špaca

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
260
Reaction score
1.040
Isti slučaj. Čak sam i ušao na njega preko notifikacije a kada sam odgovorio na pitanje pisalo je da je došlo do greške. Posle osvežavanja aplikacije nisam mogao da ga nađem u meniju. Možda funkcioniše po principu ko prvi da odgovor mada čisto sumnjam.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.785
Локација
Nedodjija
43742810_241538189860588_2426077964375425024_n.jpg

lepotica od majice u prodaju u KK Partizan shopu :eek:
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
50 hiljada za invalida. Nije da ga vređam kao ne zna da igra, nego je stvarno čovek invalid. Na prvoj njegovoj utakmici nisam mogao da verujem da se "profesionalni" košarkaš onako kreće. :pop
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Izgleda da on nije ostao duzan Partizanu nista samo je Partizan njemu. Svako ima pravo da trazi svoj novac to stoji, ali zar se sve svodi na novac?
 
  • Like
Reactions: rus

sprars

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
175
Reaction score
191
Локација
Loznica - West Coast of the Serbia
Dzile diskopatija je bio majstor da nam uvali invalide, i posle neko kukao zasto nije ostao u KKP, neka hvala... Sto rece Stojance on je od Alempija napravio trenera jos onomad u polufinalnoj seriji...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top