Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Uvijek me nervira poraz ali jednostavno veceras nije islo. Ko je gledao utakmicu a ne samo statistike i rezultat na kraju vidio je kakve trojke su ulazile. Nema svrhe u tome da se nalazi krivac u nasem timu, ne vidim kako ce vam pljuvanje nekoga uciniti da se bolje osjecate posle ovako teske utakmice. Bez obzira na sutersko ludilo mislim da je utakmicu odlucila Radetova treca licna u prvom djelu i utakmica karijere ovog Vranjesa. Ipak ekipa je jos jednom pokazala nevidjen karakter i tu snagu koju nismo imali proslih godina. A kad se sjetim sa Mutom ranije kad nam odu na 7-8 razlike znas da nemamo sanse. Canak se kritikuje takodje, ima svojih gresaka, al nema tog trenera koji radi sve sjajno. Grijesio je i Dule al se on nikad nije drzao pod lupom zbog svoje velicine.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.210
Reaction score
2.629
Nije da ne bih imao sta zamjeriti nasima, tu pogotovo mislim na razne tzv. djecije bolesti kao ona bacanja u bunar nakon ukradenih lopti i sto mi je u nekoliko navrata izgledalo kao da nemamo nikakvu ideju sta cemo uraditi u napadu, ali je ove sralo za sve pare. Jedino sto mi je krivo je sto smo zamalo i uz sve to mogli da ih dobijemo. Neki jesu danas bili slabiji, ali to i jeste nesto sto se moglo ocekivati od mlade ekipe. Vjerujem da se svi nadamo da cemo te bolesti prelezati.
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Ko je kriv za bezidejnu igru u napadu u prvom poluvremenu i 30% suta iz igre?

a) Mi sa foruma
b) Losa sreca
c) Zle sile
d) Canak i Pejdz

Tesko pitanje, znam.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.279
Reaction score
10.601
Локација
Beograd
Jednog momenta sam pomislila da će neko od njih, fore radi, da okrene leđa košu i šutne trojku... Još crnje i gore, i u tom slučaju, ta bi lopta ušla... Onaj Vranješ je protiv nas uvek izuzetno motivisan a i sve pogađa, jbm ti loptu... Ali i ja vidim drugačiji mentalitet igrača iako ih ima koji se pogube ali dobro, dok se bore i trude, nade ima...
 

ZM

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
198
Reaction score
686
dobra utakmica, vratili smo se iz debelog minusa,odigrali odlicnih 10-ak minuta.Vranjes igrao kao da mu je poslednje u zivotu ali neka , treba tako.Ja sam srecniji sto je ovako nego da igramo ko ne daj boze tamo neki sklanjalicu.Bravo momci bice to sve dobro.
 

Filip998

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
419
Reaction score
503
Falio je Zagorac danas.. Rano usao u problem sa licnim greskama..
P. S. Gagatar se posrao po celoj unutrasnjoj liniji Mornara u drugom poluvremenu (posrao bi se i u prvom da nije promasio 4 zicera) .. Da taj decko nema nekih ozbiljnijih problema u glavi, ko zna gde bi igrao, a i ovakav kakav je, najbolji je centar u ligi.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.949
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ko je kriv za bezidejnu igru u napadu u prvom poluvremenu i 30% suta iz igre?

a) Mi sa foruma
b) Losa sreca
c) Zle sile
d) Canak i Pejdz

Tesko pitanje, znam.
Ne bih da branim Čanka jer lično nisam siguran o njegovim dometima, i dalje je znak pitanja za mene ( mada vidim solidne pomake kod njega), ali ovde su napadi poptuno nesnovani.
Košarka nije atletika, pa da ti skačeš u dalj, nekog usere da skoči dalje al ti i dalje skočiš svoj u normu.
Ne možeš da se psihički izboriš sa stvarima kao što su trojke preko ruke, i da isporučiš igru u napadu pa da si Lebron. Ne može ni obrnuto, jaka odbrana donosi poene iz tranzicije i napadački slabijim ekipama.
Kako bez Zagorca da kreiraš u napadu?
Čanak je u oba poluvremena dobro postavio taktiku ( ne šalim se).
Na početku su ga isekle sudije, ja bih rekao i tendeciozno gde su nam isekli adut koji imamo cele sezone taj naš ful kort pres, a posle su nas ubacili u mašinu.
Čanak zna košarku sigurno mnogo bolje od mene, i ja sam znao, ako na poluvremenu budemo na 10, naši su. Nismo uspeli.
Ako u četvrtoj uđemo ispod 10 biće utakmica na jedan posed. I bilo je tako.
On je odlično započeo i treću četvrtinu, znači da je ispričao prave stvari na poluvremenu. Izbacio je Landalea jer je duvalo u odbrani s njegovom odbranom pika. Gagić je to skoro zatvorio i mogli smo da ih slomimo. Ali tu je i nusprodukt Gagićevog dugog bivstovanja na terenu. otprilike 2 ozbiljne gluposti na 10,15 min.
Pa pored toga ne može on da uhvati loptu umesto Sanija, da iskontroliše umesto Vanje itd.
Ljudi to je mlada ekipa oni nisu stabilni. Jedino što smatram da im je potrebno je bek koji treba da prenese znanje.
I rasčistiti sa Novicom, trenutno je ubedljivo najgori, ja volim da on prenese iskustvo na igrače, ali nema 40 nego 32,33 godine da izgleda kao penzioner.
Čanku zameram što ne prikuje Vanju za klupu za glupe šuteve. Ali opet nemamo nikakvu produktivnost od Gegića i Sanija da bi mogli to da radimo.
Možda i ima neki specijalni odnos s njim da mu veruje.
Pejdž je problem i to pišem od prvog meča.
Što reče SMK, mi smo toliko sistematski uništavani od trenera i uprave u prethodnih par godina, da tek sada ponovo osećamo onu strast kad pobedimo, izgubimo. Ja se za vreme Džikića i Božića nisam preterano ni nervirao ni slavio. Šta da radiš kad vidiš kamaru poluproizvoda od kojih jedino Vanja ima potencijal.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Pa ova bre seljacina Vranjes ja ne pamtim utakmicu da nije bio napaljen i da ga ne sere protiv nas. Jos odkada je igrao u jebenu Sutjesku ugura svu belu tehniku bas protiv nas.
Bice bolje samo korak po korak teraj dalje.
Vidis meni to govori nesto drugo ne znam za ostale, ali ako je svaki put bas napaljen protiv nas kud ces bolju pozivnicu ili signal samog tog igraca da ga dovedes u svoje redove. Gde ces bolju sansu da te vide ljudi iz kluba za koji navijas ako ne na samoj utakmici protiv tog kluba. Samo sto to onaj mrtvak todoric (namerno malim slovom) nije ukapirao a za Loncara cemo videti vec.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.743
Reaction score
19.188
Локација
Nickname
Ovakve utakmice su prosto frustrirajuće za gledanje. Znaš da ne možeš ništa tu da promeniš kad ti igrač da trojku sa 10 metara.
Nisam je gledao ali prema highlightsima i vašim komentarima – i bolje što nisam.
Video sam na snimku par rampi Lukovića. Da li je on šta uradio na ovom meču? U statistici piše da je bio raznovrstan a Partizanovoj odbrani fali jedan takav. Jbg.

Okrećemo se Valensiji. Eventualnom pobedom bi napravili senzaciju i sezonu podigli za 100%.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.020
Kad ubace serman tenk u kos,a ti si u situaciji da pobedis...
Elem, ubedljivo najruzniji i najodvratniji kosarkaski trener na planeti! Kapa dole igracima Mornara kad ovog moraju da gledaju svaki dan. Kad neko kaze ruzan, prva asocijacija mi je njihov trener. Kao trol, plus ciganstura!

Kosarkasi Partizana, glavu gore, garantujem da cemo u periodu kad ovi budu dolazili u bg, njih gaziti kao plitak potok.
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Čanak zna košarku sigurno mnogo bolje od mene

Tebe, mene, i verovatno svih nas na forumu.
Da li to znaci da je dovoljno dobar za Partizan?

Ne možeš da se psihički izboriš sa stvarima kao što su trojke preko ruke, i da isporučiš igru u napadu pa da si Lebron.

Bogami izgleda da se ipak moze. Upravo u drugom smo to i dokazali. Dali smo 58 poena i dobili drugo poluvreme 11 razlike, a oni su u tom periodu pogodili bar 5 trojki preko ruke. Prvo onaj Indijanac Konig, odmah za njim i Vranjes. Dakle, ipak nece biti da je Canak postavio dobru taktiku u oba poluvremena. Iako se slazem da je nam je puno falio Zagorac u prvom delu, sve to je moralo da izgleda mnogo bolje u tom periodu igre.

Sve ostalo se slazem, za Gagica, Lendejla, Sanija, Vanju, Novicu, i narocito Pejdza.

Što reče SMK, mi smo toliko sistematski uništavani od trenera i uprave u prethodnih par godina, da tek sada ponovo osećamo onu strast kad pobedimo, izgubimo. Ja se za vreme Džikića i Božića nisam preterano ni nervirao ni slavio. Šta da radiš kad vidiš kamaru poluproizvoda od kojih jedino Vanja ima potencijal.

Ovo je tacno, zato i boli toliko. Ja sam jos na pocetku sezone rekao da ova ekipa ima mnogo veliki plafon, i da se nadam da ce sportski sektor povuci par logicnih poteza, kako bi ova selekcija imala glavu i rep i dostigla svoj puni potencijal.

Tu nam je pre svega potreban pravi plej, umesto coveka koji lose glumi tu ulogu. Jbt zivot, frajer sprc'o 25 godina u dupe bez profesionalne sezone, dosao kod nas da se uci... Da bar ima dobre fizikalije, pa i da saceka, a on niti tela niti atleticizma, prototip igraca koga bi dovela pokojna crvena zvezda, sve kontra od onoga sto nama treba.

Uz krilnog centra koji je evo tu... mesecima stoji covek na pragu, i beka koji se navodno dovodi da podeli minutazu sa Vanjom, ta ekipa bi, cak i sa Cankom na celu, mogla da izdominira ove sezone.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.949
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Tebe, mene, i verovatno svih nas na forumu.
Da li to znaci da je dovoljno dobar za Partizan?
Ne znam kakve to veze ima i da li sam to igde napisao, niti je bilo u tom kontekstu. Pisao sam o tome da je suludo da mi vidimo nešto što on ne vidi.
Bogami izgleda da se ipak moze. Upravo u drugom smo to i dokazali. Dali smo 58 poena i dobili drugo poluvreme 11 razlike, a oni su u tom periodu pogodili bar 5 trojki preko ruke. Prvo onaj Indijanac Konig, odmah za njim i Vranjes. Dakle, ipak nece biti da je Canak postavio dobru taktiku u oba poluvremena. Iako se slazem da je nam je puno falio Zagorac u prvom delu, sve to je moralo da izgleda mnogo bolje u tom periodu igre.
Između se dogodila mala stvar koja se zove poluvreme. Jer trener tek tu može da resetuje ekipu, tajmaut je malo vremena. Pri tome je korak napred, kao i protiv Zenita da je nešto promenio u poluvremenu.
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Znaci, na kraju se slozismo da je uzasno postavio taktiku u prvom poluvremenu, cim je morao da radi reset na pauzi.
Slazem se da je novitet da odigramo bolje u drugom delu, nadam se da te dve utakmice nece biti izuzetak.

Ovo za kvalitet Canka se nismo razumeli.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.949
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Znaci, na kraju se slozismo da je uzasno postavio taktiku u prvom poluvremenu, cim je morao da radi reset na pauzi.
Slazem se da je novitet da odigramo bolje u drugom delu, nadam se da te dve utakmice nece biti izuzetak.

Ovo za kvalitet Canka se nismo razumeli.
Ne, isečen je sudijskim kriterijumom i bolesnim šutevima preko ruke.
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Canak ima dosta da uci i to je neupitno. Da ima gresaka ima koliko hoces ali da ima i znanja i slifa i to ima. Sto rece stojance sa njim opet osecam partizanstinu i borbenost, a i sta ljudi tripuju da je mornar losa ekipa. Za ovu abu su zajebani ko kratko cebe, i igraju igru ako ih krene da svakog mogu da sprze. Mi nismo jaki da mozemo da ih rutiniramo a energija je potrosna stvar. Posle zenita ok je ovo.
Fali 2 na 1 ili obrnuto vise nego 4 kad bi Novica se doveo u red ako je to moguce uopste. Jednostavno sa ovom omladinom spolja sa pejdzom koji je kao crvenkapica uplasen i pogubljen nije moguce vise... bice samo bolje.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top