Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
verujem da je ovo vise vest za temu kosaraka u srbiji i regionu, ali nigde nije suvisno da se pudlici cestita sve po spisku...
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.916
Reaction score
26.567
Koliki je iznos u pitanju?
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.662
Reaction score
2.813
Локација
Humska ulica
Mora da ih je coki stimulisao da traze pare bas sada kada je ostao bez Jankovica i kad vise nema prepreke da Stefan potpise za Partizan.
Bozica treba tuziti za onog Brajmu sto nam ga poslao,usrao nas tri puta vise nego mi njega sa ovih 49000.Ok on je svoje pare zaradio ,ali kukati sad za njih kad vidi koliko se borimo da se stabilizujemo je vrlo licemerno i zlonamerno.Gordon trebao nama da placa za minute u onakvom stanju.Pekovicev mandat nas unakazio za 2 godine toliko da se necemo oporaviti narednih 20.Ejjjjj kome mi pare dugujemo,invalidu Gordonu i nazovi treneru Bozicu.Pamet u glavu Ostoja i ako dugujes nemoj ovakvima molim te.
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
540
Reaction score
1.894
Nazalost,toliko dobre su nam legende da je Ostoja bolji. Toliko legendi i takozvanih grobara punih love al kurac,nece niko u Partizan da ulozi,zabole ih patka. Ako slucajno mogu jos malo da se ogrebu o Partizan tu su. Verujem da bi nas barem pola sa ovog foruma da imamo nekih 50-60 miliona ulozili 10 u klub a sa 10 miliona si u basketu kralj! A ona jajara od Pekovica sto je dosao u klub samo da bi se slizao sa pickoustim smradom kako bi mogao da gradi po Zlatiboru i gde hoce i da pravi kombinacije i bude u prici mi je postao najodvratnija njuska koja je ikada igrala za Partizan. Covek koji je tolike pare uzeo u karijeri da je komotno mogao da nas napravi sampionom Evrope a da to i ne oseti. Covek kojeg je bolelo uvo za Partizan,sprdao se ovde,sve je radio samo nije radio nista u nasu korist. Pun mi je kurac takvih legendi. A ima ih koliko hoces.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Ne verujem više nikom unapred.Ovde smo skakali od sreće kad je došao Peković pa prođissmo gore nego da nam je ciganin vodio klub.Rezultati pa da pričamo posle.Što bi rekle komšije "Ko se o čovića opeče taj i vučiću duva"ili tako nešto,ima neka poslovica,bem li ga.
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Da otklonimo brige oko odluka BAT za Peru i Gordona: to su STARE odluke (iako su tek sada objavljene): Partizan je problem odavno riješio sporazumno - sa Gordonom odmah posle presude a sa Perom nešto kasnije, što je BIO osnov da se skine blokada BAT.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.328
Reaction score
2.763
Bravo Shone, sjajne vesti.

Bilo bi lepo da se poteramo mi običnjaci i napunimo halu.
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Ukoliko dobijemo Valensiju, bice oboren rekord. Ne znam da li da kazem na nasu srecu, ili na nasu zalost, ali mislim da nas tako nesto ocekuje.
Svakako, ne moze biti los podatak da zbog previse prodatih sezonskih nam ne odgovara Hala sportova, mada, verujem da je arena mnogo mnogo skuplja.
 

Kentucky

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2018
Порука
230
Reaction score
1.329
Локација
Western filmova
Voleo bih iskreno, da se odigra neka utakmica u Areni. Neka bude prihvatljiva cena ulaznica, 500-600 din i verujem da bi došlo sigurno 15000 ljudi.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top