Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

zugrobar

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2008
Порука
1.637
Reaction score
971
Локација
Морава
Лендејл и Пејџ истовремено на терену за нас значе пропаст. Сваки противнички напад се завршава или лаганим пиком или повратном лоптом на 6.75 где следи шут или екстра пас па шут, своди се на исто. Комбиновати Алексеја-Џокавца или Пејџа-Гагића, не видим друго решење. Или чак пробати као синоћ у 4/4 Лендејла и Гагића истовремено.
Вања дечко силује као нездрав, шутеви му нису били ни близу коша. Новица је стварно у форми као маторци код мене на баскету, нереално да је успео да се запусти у односу на претходну сезону уместо да буде фит. Николић и Гегић уједају у одбрани, напад шкрипи, код Алексеја не толико колико код Гегића, али су ми обојица баш драги. Боре се као лавови.
Чанак ми се чини све бољи, још увек понекад касни са тајм-аутом али биће боље.
Генерално је све ок, и мишљења сам да може бити само боље. На нама је да их подржимо и да верујемо!
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.288
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ne znam samo za sta nam onda trener sluzi...
Nema potrebe da trener nalazi pojačanja pogotovo ako ne zna. On može da kaže kakav bi tip igrača i da aminuje i izbira nad nekim suženim izborom.
Imali smo ovog urbanog koji je dovodio pojačanja pa smo imali instant ekipu od koje je ostalo 2 igrača. Na sličnom je putu i sa trenutnim putem.
Da je samo pustio da onog ko zna to da radi svoj posao, možda bi sve drugačije bilo.
Problem je što Lončar za sada bira igrače po svom ukusu da budu dokazani koledž igrači, koji su bili odličnim na tom nivou, ali sa očajnim fizikalijama za evropu.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.785
Локација
Nedodjija
Nemam pojma iskreno, postavlja +/- statistiku jako dugi period na jednom drugom forumu. Uz to ima neke jako zanimljive statistike koje ne mozes nigde drugde da nadjes..

mozda @boksa vise zna?

posto je zabranjeno reklamiranje drugih foruma, mogu da ti kazem na pm ako zelis..
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Ima tih softvera i ljudi koji rade za organizacije poput Synergy-a, pa se nađe neko ko to radi profesionalno verovatno, a odradi i za naše utakmice, u slobodno vreme i slično...

Ne verujem da naši ne koriste nešto od toga, nisu ni oni pali s Marsa.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Pa pretpostavljam. Zato i pitam. Sve pokušavam da se nakanem za kladionicu da probam da isprogramiram neki pa rekoh dal nije čovek odradio sam nesto slično ili placa.
Pusti mi u pm ako mozes da vidim dal ima nešto više o tome.
 

Akila6

Grobar
Учлањен(а)
29.07.2018
Порука
212
Reaction score
126
Локација
Kragujevac
Kada ce poceti prodaja karata za utakmicu sa Zadrom u Areni?
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
26-og ovog mjeseca nas Partizan igra protiv Zadra u Areni.

Igraci nam se bore za svaku loptu kao nekada.
Ima hemije u timu kao nekada.
Trener nam je mlad i dobar kao nekada DV.
Imamo velikih grobara u timu kao nekada

Ajde da napunimo arenu kao nekada. Da grmi cijela arena.

Ja dolazim iz Bara samo zbog toga.
Dolazis li ti???
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.785
Локација
Nedodjija
Ehh kakvo razocarannje kod mene, kada sam skapirao da je Zadar i Arena tek sledece nedelje, a da ove nedelje igramo protiv Krke :banghead::D
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.408
Reaction score
40.526
Локација
Žrnov
Nasuport tebi, ja sam se upravo oduševila :p
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Dule je jedan od najvecih, takoreci Bog vecine Partizanovaca.

Ali to ne znaci da je bezgresan i da treba opravdavati bas svaki njegov postupak.

Partizan iznad SVIH.

Prebacite na Duletovu temu ako nije problem.
 

pfc kula

Početnik
Учлањен(а)
27.04.2008
Порука
129
Reaction score
525
Poenta nije u Duletu, vec se odnosi na to da brise komentare koji mu se ne svidjaju i nakon toga te blokira... Ni na jedno konkretno pitanje nije odgovorio vec je demagogijom vesto izbegavao odgovore, kao sto pickousta nakaza radi svakodnevno...
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.293
Reaction score
10.767
Локација
Beograd
Ljudi, o čemu se radi?! Mi sa jeftinijim ulaznicama nismo u toku...
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
Tišina neka pred utakmicu.

Borba!!! Da se vratimo na pobedničke staze:šal
 
  • Like
Reactions: rus
Статус
Затворена за писање одговора.
Top