Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.843
Reaction score
9.823
Valjda do kraja sezone tekuće.
 
  • Like
Reactions: BiP

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Vidjecemo vrlo brzo jel Jankovic neko ko je shvatio da je napravio moralnu gresku i izdao samog sebe sto je otisao u ciganski mordor proslo ljeto. Realno gledano vjerovatno je mogao da zabode neki drugi angazman u evropi. Takvu odluku da iz ciganskog mordora predje u Partizan moze da napravi neko ko je poprilicno hrabar, lud ili veliki oportunista. U Partizanu ce biti prva opcija na cetiri, imat ce ozbiljne minute sa obzirom kako igra Novica i koliko sanse je dobijao Pecarski. U ciganskom mordoru nebi imao takvu ulogu. Kao sto rekoh sa igracke strane tesko da imamo bolju domacu opciju na poziciji 4 koja nam je dostupna trenutno. Ima neki grejs period od 2-3 sedmice da pokaze sta zna.

Entoni Braun ima 26 godina i iza sebe dobru proslu sezonu u razvojnoj ligi sa 18p u prosjeku. Fila ga je vejvovla skoro i mislim da smo ga ugrabili ispod radara. Visok je 2.01, tezak 102kg i pokriva pozicije 2 i 3. Dobre fizicke predispozicije, jak u tranziciji gdje ide na obruc i nije sebican, solidan suter 45% sut iz igre i igrac serije. Ako ga krene moze da ubaci 30+ poena bez problema, Nedostaci su naravno losija odbrana gdje pokusava fizikalijama da nadomjesti losu kretnju, izbjegava kontakt igru, sut iz driblinga mu nije jaca opcija i uopsteno kreacija u igri.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.423
Reaction score
11.701
Локација
Beograd
Brown nam je mnogo potrebniji u ovom trenutku od Jankovica.Fino smo kompletirali roster.Taman pozicije koje su nam falile.Pejdz ce biti ubica.Polako samo sa tim klincem.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.295
Reaction score
15.310
Локација
U pizdi materini
Ja bih sad doveo onog centra sto napljuva kroate i pobeze iz Zadra, pa nek ide zivot :D Taman da promeni malo tezinski balans ako nista drugo :D

Sad malo ozbiljno, sto se tice Jankovica vec sam pricao o njemu ja ga ne bih dovodio ali kada je vec tu neka mu je sa srecom i sto vise trofeja da osvoji dok je u KKP.

Sto se tice ovog Brauna ja dok ne vidim te "crnce" u Jevropi kako igraju ne mogu da dajem prognozu, jeste on igrao nesto po NBA ali to ne znaci nista, voljni momenat je veoma bitan tu i jos mnogo drugih stvari....
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.386
Reaction score
2.377
Локација
Novi Beograd
Ovo je verovatno najgora moguća preporuka za jednog igrača Partizana.
Iako se u potpunosti slažem, mislim da je Janković prvobitno bio Mutina želja.

Kako god, želim mu dobrodošlicu potpuno ravnodušno.

Nikada nisam uspeo da istinski zavolim Milka Đurovskog, Luku Bogdanovića, Miloša Vujanića, Dejana Tomaševića, Vladimira Stojkovića,...

Problem je u meni, jednostavo ne ide.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.293
Reaction score
10.767
Локација
Beograd
Od svih pobrojanih, Luka i Miloš samo, ostali - ništa specijalno vezana za njih. Momcima dobrodošlica, moraju opasno da zapnu i dokažu da je vredelo, Janković pogotovo...
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Neka on da svaku utakmicu od 10 do 15 poena i ja cu biti zadovoljan. Fali nam jos taj bek pa da roster bude potpun. Ne zaboravite da cekamo i Sija i Novicu da se prikljuce kosgeterski. Za pocetak neka pobedjujemo i na silu, valjda cemo za mesec dana izgledati na ekipu. A ako dodje taj bek sto se pominje Vanja se moze malo primiriti i zakucati na klupu da vidi da se silenjem ne moze dospeti nigde.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
kad je na trenu Pejdz onda moraju da igraju ostali najbolji defanzivci koje imamo u petorci, npr. Gegic, Si, Zagor i Gagic, a kad je Nikolic na parketu onda mogu Vanja, Zagor, Novica, Landejl
videcemo sta dobijamo sa Jankovicem i Brownom (ako dodje), brine ako je tacno da je Brown tanji u odbrani...
najveci problem imamo jer sem Pejdza nemamo ni jednog igraca dobrog sa loptom u rukama (a ni on nije nesto posebno pokazao do sada da pravi razliku), Nikolic to nije, decko gine i drag mi je, ima mesta za njega, ali u napadu sa njim na pleju ne dobijamo nikakvu kreaciju, plus ga ostave cesto na sutu koji on ne pogodi...
puca se u Vanju zbog nerezonskih suteva, ali mislim da ako bolje pogledamo vecina tih suteva je na kraju napada kad mu se uvali lopta da resava, a on nije igrac koji ce u igri jedan na jedan stvoriti dobru poziciju ili za sebe ili da asistira nekom slobodnom, to bi morao neko drugi da radi, ali nema ko i onda deluje kao da on divlja... Vanja ne moze da bude prva opcija u napadu, pogotovo ne ona opcija kojoj das loptu i sklonis se (nije on Bogdanovic), mnogo bi bolje delovalo da deluje iz drugog plana
nadam se da ce Pejdz uskoro da prelezi decje bolesti i da krene da daje doprinos mnogo veci i konstantniji, bice problem u odbrani s njim konstantan, ali to se mozda i moze peglati, dok napad bez njega nemamo, tako da ili ce to popraviti ili smo u velikom problemu...
mene vise brine Landejl, jer iako je veliki upgrade u odnosu na salica i svadbara, plasi me njegova bas tanka odbrana, jer tesko da moze da cuva iole jacu peticu koja dobro zida, a i odbrana pika mu je tanka (bar mi se tako cini)
mi smo protiv krke defanzivno imali najbolje minute sa Novicom u petorci kada smo iz minuse 6-7 otisli na plus 5-6 (ne secam se tacno), i ma koliko da je on u losem stanju vidla se energija svih na parketu s njim na mnogo visem nivou nego kad ga nije bilo, tako da mi uopste nije jasno zasto se u cetvrtoj cetvrtini nije probalo da se opet napravi agresija u odbrani na 3-4 minuta s njim, ovako je sve delovalo mrtvo i samo se cekalo da li ce nam presuditi nekim trojkama ili ce promasiti, a na zalost pogodili su neke trojke jer nije bilo agresivnosti na potrebnom nivou i onda se uslo u psiholoski problem sa strahom od poraza i to je bio kraj...
Pecarski je morao da dobije minute, bar u prvoj cetvrtini, tu i ako odes u minus 6-7 poena zbog njega imas kad da se vratis, a kako se igrala odbrana cele utakmice ne bi se videla njegova slaba odbrana kad god da je usao u igru...
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Si svakako ne spada u grupu najboljih defanzivaca, ni blizu
pa mozda ovih par utakmica ne igra dobro jer izlazi iz povrede, ali koga mi na pozicijama 3-4 imamo da je bolji u defanzivi od njega?
mislim da ako se Brown (kad i ako dodje) pokaze kao dobro resenje, sa Zagorom na 3, sa Jankovicem na 4, mozda SI i nece biti potreban nesto previse u rotaciji, ali u ovom rosteru koji imamo do danas on jeste ponajbolji nas igrac u odbrani na tim pozicijama
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.659
Reaction score
2.796
Локација
Humska ulica
Samo neka smo ga turili malom coveku sa velikom torbom sto kaze da moze 200 000 i na rate :angry-smiley-002::picka-ciganska:
Bravo Jankela svaka cast za petlju.Puno zdravlja ti zelim i da pokidas.Dobra pojacanja i on i Braun.Za te pare sto imamo vrh.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.901
Reaction score
21.557
Ako se izbori sa pritiskom moze dosta da znaci.
Novica da mu objasni razliku izmedju njegovog prethodnog i sadasnjeg kluba, kako treba da se ponasa na terenu i van njega, da na utakmicama protiv crvenih smradova ne pada na provokacije krezubih navijaca, lebranka i slicnih pojava.
Koliko god se nama ne svidelo to sto je on igrao tamo, cinjenica je da nama takav igrac treba kao 'leba, dobar u odbrani i skoku.
Mislim da ne spada u kategoriju u kojoj je bio #51 i da treba da mu se pruzi sansa
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Hahaha, mene li neko ovde zajebava? Janković dobar u skoku, sa 3 skoka po utakmici u prošloj sezoni? Kad sabere ukradene, izgubljene i blokade jedva blagi plus. Ej bre. O čemu vi pričate? Nije mi jasno da nekom čović toliko sjebe život da mu je bitnije to što je neki igrač njega zajebo nego da partizanu dođe ozbiljno pojačanje.
Oko čega se vi radujete, oko čega stvarate hajp? Dečko došao 2 meseca kasnije nego što je trebao i pitanje u kakvoj formi. A i da je u najboljoj pitanje je dal vredi (i kao igrač i kao čovek). A sigurno nije tip igrača kakav nama trenutno treba.

Ovde do sada trenera samo što nismo na kolac nabili jer ne igra Pecarski, a nakon dolaska Jankovića on dečko može da pakuje kofere da ide u Mladost odmah. A to će da bude super poruka za sve mlade igrače, ostavite Bajern dođite u Partizan a razne Mustafe će da igraju pre vas, vi ćete za 3-4 godine.

S druge strane ako dovedemo dvojku pretrpavamo igrače na tim pozicijama. Ako Paiga ne otpustimo dovođenje pojačanja mi je suludo. Jer time šta radimo? Ciljamo na Evroligu? Možemo li do nje, i dal će psiho da nas pusti da je igramo ili ćemo kao Cibona one godine da poljubimo pa ostavimo.
Tegi je to lepo rekao, ako dovedemo 2 pojačanja sve osim Evrolige je fail. A mene nešto ne greje sunce da s Jankovićem i ovim timom mi možemo tamo. Osim ako taj crnac ne bude barem ko Mekejleb one godine.
 

Akila6

Grobar
Учлањен(а)
29.07.2018
Порука
212
Reaction score
126
Локација
Kragujevac
Pa valjda treba da budemo srecni sto imamo veci roster. Novica ne moze da igra vise profesionalnu kosarku, bar ne u Aba ligi. Nije on toliko mator, ima tek 32 godine, ali povrede su ga unistile. Slazem se da Pecarski treba više da igra i niko ne kaže da neće. On je bre 2000 godiste, tek 18 godina ima. Sa 18 godina jedino je Dončić igrao vise od 10 minuta u Evropi. Sada je u evropskoj kosarci bitna i misicna masa i snaga. A dvojka nam je neophodna, jer Aranitovic nema poene u rukama ove sezone, a i u odbrani je ocajan. Takodje malo i Vanja na zemlju da se spusti, da ne uzima nerezonske suteve iz step back-a ili na pocetku napada.
Partizan da ima toliko para ne bi ni dovodio Pejdza, vec neke proverene igrace. Ali meni se ovo vise svidja i mislim da ako dodje i Brown da ova ekipa moze doci do plejofa Aba lige, i naredne runde Evrokupa.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.901
Reaction score
21.557
"Dobar u skoku" ne podrazumeva samo da hvata lopte nego da zna i da zagradi, da se postavi, da spreci ofanzivni, pa da mozda tu loptu uhvate drugi visoki igrac ili plej.
To je protiv nas odlicno radio, barem sam ja takav utisak stekao
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top