Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.743
Reaction score
6.244
Gledajuci EC veceras ukapirao sam da smo mi svetlosnu godinu daleko i od ozbiljnijih ekipa u EC. Sad bas gledam Unikahu, nedao Bog da nam se ukrste putevi. Rudarski posao ceka Trinkijerija, rudarski.
 

kibo

Početnik
Учлањен(а)
22.10.2018
Порука
41
Reaction score
100
Pa ukrstili su nam se, uskoro ce ponovo.
 

kovac

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2008
Порука
418
Reaction score
524
Mi smo igrali sa Valensijom i izgubili u Španiji 8 razlike. Sa njima smo u grupi.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.288
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ipak je prikladnije veteran Novica.
Veteran je ono što je bio recimo Navaro pred kraj karijere, ovo je skandal za profi košarkaša. Pri tome on ima samo 32 godine.
Vanja kako mu igraju saigraci i koliko se trudi je nas ubedljivo najbolji igrac. Kada i ostali budu smanjili kurcobolju i pocnu da igraju i te njegove greske ce biti svedene na minimum.

Sada sam vec siguran da ce Vanja biti nas najbolji igrac na kraju sezone.
Vanja ima verovatno najgori plus minus u ekipi, a to treba uspeti u konkurenciji Dzoka i Pejdza.
Ako ga Andrea ne ispravi neće niko.
Ovo za sad je jako loše.
Gagić nam je i dalje najbolji igrač, to je sada valjda svima jasno...
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Ipak je prikladnije veteran Novica.


tesko, ovo sto igra od pocetka sezone nije ni prici nekom veteranu, i to veteranu sto dodje na termin na basket u kraju.
i ako se dovede u red i podigne kao prosle sezone za onaj jedan sredisnji deo sezone (u napadu, u odbrani ce ostati rupa) ja imam misljenje da on jednostavno ne moze biti ono sto svi hocemo a to je podrska igracima, mentor...on je sampionski igrac, jaka glava, huligan, njega ce i srce i glava i telo vuci da opet bude glavni, da on bude taj koji ce da vuce a jednostavno vise ne moze i kao takav ne moze da donese rez.

doduse videcemo sad i njega i Vanju i sve ostale kad je dosao trener koji ima i znanje i energiju i harizmu i autoritet i reputaciju, pa cemo da komentarisemo kako ce to da izgleda.
za pocetak kad bi mogao da ostane bar dve god pa izgubili sve do kraja ove sezone, da i on hoce ovde da radi i pravi nesto, i da ga ne budu busili i igraci i ovi oko terena iz kluba i spolja.
 

sprars

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
175
Reaction score
191
Локација
Loznica - West Coast of the Serbia
Novica igra kao da mu je neko oduzeo talenat koji je imao, ovde se ne radi o trcanju i guranju, o fizikalijama koje sa godinama idu na dole nego o nekim elementarnim stvarima, kao i o samoj koncentraciji.. bolje da se povuce i da bude na klupi KKP
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Sada sam vec siguran da ce Vanja biti nas najbolji igrac na kraju sezone.

Hoce, ali malo sutra! On moze da bude najbolji igrac u ispod prosecnom nemackom, belgijskom ili francuskom klubu, iako za ovo poslednje nisam siguran. Od njega vise talenta ima svaki drugi crnac u bloku koji je tapkao loptu... Koliko je dugo u klubu, do sad je vec morao da bude lider, ne nosilac igre... Ovo sto on igra, moze da prodaje ovima sto su rodjeni od 2000-te naovamo...

Mi ostali smo videli kako se postaje igrac u Partizanu.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.748
Reaction score
19.232
Локација
Nickname
@Стојанче Р. Novica je košarkaški znalac, ratnik i igrač sa velikim IQ-om. Trenutno je u velikom kanalu iz kog će se siguran sam dići u toku sezone. Toliko su ga sjebale povrede i pauze da je izgubio na kondiciji i snazi, a i vizuelno odaje sliku starijeg igrača :)
Amater je neko ko se ceo život bavi nečim a nije stigao do visokih ciljeva. Igrati za Real Madrid ne može amater.
@boksa Doneće kad bude najpotrebnije, nadam se ;) ;-)
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.846
Reaction score
9.835
Hajde da se usaglasimo oko termina rekreativac. Profesionalac covek, koji igra rekreativno. I to ga ne pogadja previse, jer basket nije po pare ili pivo. Tako izgleda. Znamo da nije tako.

Koliko je tragicno izgledalo, razlika nestvarna. Sreca, pa su i oni tragicni bili, po turskom obicaju bez trenera.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Super razlika s obzirom na totalnu anarhiju u ekipi.
Vanja je strpao 28 poena, a da nismo gledali statistiku imao bih utisak da nije dao vise od 10 na kraju meca.
Kad se lomi, njega nema.
To je ogroman problem koji sada imamo, jednostavno nemamo go-to igraca, Zagorac se namece kao takav, ali ipak je on zelen i nekonstantan za takvu ulogu.
Paige i Landale su totalni promasaji, mozda od njih i bude nesto za sezonu dve, ali oni nisu dovedeni sa takvom idejom, vec kao igraci koji ce odmah podici nivo igre.

Vidim samo 2 opcije za izlaz iz ove anarhije:
1) Brown je TAJ igrac koji ce da trpa kad se lomi
2) Igracemo timsku kosarku u kojoj cemo imati 5+ igraca sa 10 poena, ali sa paklenom odbranom. A to je bojim se nemoguce sa Landaleom i Paigeom u ekipi, oni su 2 igraca manje u odbrani u startu..
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Nisam mogao da gledam na vreme pa sad premotao. Pa evo malo observacija kad se gleda natenane.

Druga cetvrtina, prva 3 minuta. Oni startuju sa jebena 4 retartirana turcina i Landsbergom. I za to vreme nam daju 8-0 i imaju 4 promašena bacanja a mi pravimo 4 faula! Na 4 jebena retardirana turčina, na najgoru njihovu postavu.
Znači svaka ekipa koja je igrala protiv njih, trpala je turke a primala od stranaca. Mi smo njihovim turcima dali 0 za 3 minuta, a oni nama 8 (od toga Landsberg 4, i imao jednu asistenciju, kao da je naučna fantastika odigrati odgranu na postavi u kojoj samo jedan igrač nešto vredi ), mogli smo da primimo celih 12 da nisu šutirali bacanja 0-4.

Pardon, nije im ovo najslabija postava, najslabija im je bila sledeća 2 minuta gde je Landsberga zamenio Cambel. E tu smo već nešto uradili dali 7, primili2 (doduse promašili 2 bacanja). Nakon toga 40 sekundi igra sa Landbergom i Cambelom zajedno i onda menja turke i uvodi Štimca.

Zanči 6 minuta igraju s jedim strancem i 4 turčina. I mi tu pravimo 10-7 ( s tim što su oni promašili 6 bacanja za to vreme).
Mi smo tu morali da napravimo 15 poena razlike!!! Taj tim je bez stranaca slabiji od bilo kog iz aba lige. Znači imaš jednog stranca na kom igraš flaster i presing, i to je to. Neverovatno mi je to toliko amaterski odrađeno...

Zadnja 3 i po minuta treće četvrtine ista postava kod njih. Samo Cambel i 4 turčina. Mi smanjujemo za to vreme sa -17 na -10.

Na kraju čak i dobro prolazimo s razlikom. Smešna, svaka iole ozbiljna ekipa bi trebala da ih bije bez problema..

Bruka je da je ovaj Cambel 10 cm niži od Paiga i da on ne može da napravi nikakvu prednost u izolaciji nad njim. Nad kim onda može?
Lendelj nastavio da ispada kao po običaju.
Novici se forma malo popravlja ali daleko je još od poželjne.
Janković očekivano. Videćemo dal će ovakav da bude na dalje.
Ovaj Brown ništa naročito nije pokazao. Mada nisam primetio da je previše ispadao u odbrani, što je dobro gledajući da mu je početna utakmica. Mada nisam previše ni obraćao pažnju na njega.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.659
Reaction score
2.796
Локација
Humska ulica
Losa stvar : Raspadamo se kad je forma i uigranost u pitanju
Dobra stvar : Gore od ovoga ne moze,kad tad cemo uci u formu i pokidati
Glavno pitanje : Da li cemo uspeti da se izvucemo pre no sto se i u ABA i EC ukanalimo nacisto porazima?
EC visi ,i moramo da tucemo i TTelekom i Trento u Beogradu bar po 10 razlike ,a da oni gube od Asvela,Valensije i Zenita.
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Ovaj Brown ništa naročito nije pokazao. Mada nisam primetio da je previše ispadao u odbrani, što je dobro gledajući da mu je početna utakmica. Mada nisam previše ni obraćao pažnju na njega.


u napadu su ga preskali, nisu hteli da mu dodaju loptu, Vanja, Ali, Pejdz a ni on nije znao gde se nalazi, nije znao akcije, tj ocigledno nista nisu radili od Zadra.
u odbrani ok za sad.
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Prosjecan grobar ce lakse podnijeti da mu majku opsujes nego Novicu da kritikujes, e pa izvinjavam se svima kada vec spominjemo silne nemace pojma treba reci da Novica treba da ide u penziju. Hvala mu za sve beskrajno, on vise nije za profi kosarku.
Ta prica o cekanju je apsurdna, ne moze se cekati neki Pejdz ili ko zna ko a Novica se moze cekati... Valjda mi grobari treba da se drzimo principa i da nema dvostrukih arsina.
Novicu volim jednako kao sto volim Saleta, kao sto sam volio Gagija, pokojnog Harisa, Scepanovica, ludog Cubrila, naduvanog Branka Zeca Milosavljevica, Micu Berica... Ne moze brate vise ... ne ide ...
Protiv Mege se mozemo samo nadati da cemo mozda nesto napraviti, realno je da ocekujemo neki napredak tek nakon 2 utakmice sa Trinkijerijem na klupi.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.968
Локација
Kragujevac
Prosjecan grobar ce lakse podnijeti da mu majku opsujes nego Novicu da kritikujes, e pa izvinjavam se svima kada vec spominjemo silne nemace pojma treba reci da Novica treba da ide u penziju. Hvala mu za sve beskrajno, on vise nije za profi kosarku.
Ta prica o cekanju je apsurdna, ne moze se cekati neki Pejdz ili ko zna ko a Novica se moze cekati... Valjda mi grobari treba da se drzimo principa i da nema dvostrukih arsina.


Evo ga jedan prosecan grobar(mada sam stvarno u nekim stvarima iznadprosecan) , apsurdna je tvoja prica da stavljas u isti kos Novicu i Pejdza. Da Pejdz se ne moze cekati , jer se ni Novica sa 24,25 godina nije cekao nego je krvario za ovaj dres. Nema dvostrukih arsina kod nas, pobrkao si loncice, to je kao za Saleta da kazes nema arsina ajde u penziju sta ces nam tu zauzimas mesta Enakeu da pokaze sta zna,mars i jedan i drugi mi smo pravedni.

Uglavnom igra lose za sada nije u formi, meni nije jasno jedno sto ga je Canak svuda vodio(a ne igra ni minut) provede covek vise u busu(avionu) nego na treningu. Nisi spreman jos za nivo neki koji nama treba, nigde ne putujes nego treniras sam, sa drugom ekipom radis na kondiciji . Nadam se da ce Trinkijeri to da rascisti. Svakako petica nam treba kao leba, nadam se da cemo izbunariti nesto(vidim Lima izgleda popi otkaz u Cedeviti). I onda samo trening i trening i da se napravi tim od ovih igraca ako moze,a mislim da moze.
 

bokishoni

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2015
Порука
129
Reaction score
21
Najveci problem posle vecerasnje utakmice je sto je Rade obnovio povredu... prokleta loza, verovatno ovog puta jos duzi oporavak.. i to je bolje nego da se ponovo desi isto.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.737
Локација
E-WEST
Znači jedini kršten igrač hronično povređen?
Ko je kriv za to?

I ko je kriv što je ekipa u rasulu?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top