Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

PERA

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
137
Reaction score
35
Šta je to sa Muslijem,kakva je to povreda,ako neko zna naravno?
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.423
Reaction score
11.716
Локација
Beograd

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.224
Reaction score
2.708
Sta je Trinkijeri uradio sa strucnim stabom? Koga je ostavio a koga doveo?
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Ma ne kažem ja da smo matori, daleko od toga. Ali ponovo kad se setim nekad imaš 7-8 igrača i ostalo su ti Aljoša Mitrović, Đekić, Strahinja Milošević i Sinovec. I njih 4ca zajedno imaju 8 minuta u proseku.

Ovde imaš poprilično veliku klupu, koja bi trebala, ako se dovede na neki zavidan nivo, da igra poprilično visok tempo svo vreme..
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.582
Reaction score
13.527
Локација
Yaoundé
... наставак са https://www.juznatribina.net/forum/...i-kritike-i-pohvale.788/page-345#post-1030717

Дакле: инсталирао сам апликацију КК Партизан практично одмах пошто се појавила. Све је добро функционисало до тренутка када сам, силом прилика, морао да променим телефон. Неких недељу дана био сам без телефона, а када сам коначно и то решио схватио сам да ми више не долазе обавештења (нотификације), док са другим апликацијама то није био случај. Иронично, због КК Партизан, изабрао сам Тесла телефон. Покушао сам да избришем апликацију и поново је инсталирам, покушао сам да изменим подешавања и телефона и апликације и поново их вратим, али без успеха... Писао сам и на Гугл плеј страници, али одговора није било, мислим да га нема ни сад... ни од креатора, ни од корисника...

Сасвим случајно, пало ми је на памет да обришем сва обавештења и то је донекле решило проблем. Добијам обавештења, али изгледа не сва!? Пре замене телефона сам нпр. док сам био у превозу, добијао инфо о кретању резултата на крају сваке четвртине, синоћ сам то добио само на крају прве, па сам у возу пратио резултат преко сајта АБА лиге. Замерке:

1) зашто уопште и постоји ставка Обавештења у менију када је њихова једина сврха да постоји обавештење о вестима из клуба које ћете пронаћи у осталим рубрикама?). Постоји подешавање вашег профила у којем бирате желите ли да добијате нотификације (анкете, квизови, вести...), али зашто је неопходна и датотека са информацијама о информацији?
2) приликом тог брисања не постоји опција ''изабери све'' већ сам то морао да урадим појединачно за свако обавештење, а било их је поприлично.
3) невезано за проблем који сам имао: постоји опција ''позови пријатеље'', која даје могућност да на различите начине препоручите апликацију другима и да, у случају, да они то и прихвате и региструју се, добијате нове поене. Преко Вајбера, који ми је као опцију позива дала сама апликација, послао сам позив на пет места, за најмање једну знам да је сигурно прихваћена и регистрована, али поена по том основу нема
4) опција Играч утакмице: не гласате директно у апликацији, већ вас систем пребацује на стандардне смс поруке, што вам доноси нове трошкове (45 дин/смс)
5) понекада ми у приказу апликације мени и његов садржај буду ''одсечени'', али то би већ можда могло да буде до телефона. Једноставан рестарт телефона решава проблем.

Каква су ваша искуства?
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.386
Reaction score
2.377
Локација
Novi Beograd
Ja imam neki krš telefon, koji radi na androidu 5.1 i aplikacija mi radi normalno. Jeste malo glupo ovo sa obaveštenjima, valjda će neki update to ispraviti.
Inače, kod mene je "pozovi prijatelja" radilo normalno, dobio sam poene za dvoje koji su se registrovali na moj poziv.

Da i glasanje za igrača utakmice se naplaćuje, bezveze opcija.
 

Wolf

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
231
Reaction score
355
Sinoc je bio kadar Kecmana na tv prikazali i cini mi se da je bio na tribinama, je li to njegov aganzman promijenjen? Ako neko zna nesto o tome volio bih da podijeli sa nama ako moze.
 

kovac

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2008
Порука
418
Reaction score
524
Bio je pored Aranitovića, znači da nije na tribinama.
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Što se tiče aplikacije, još uvek ne mogu da rešim problem sa ekranom koji pobeli prilikom pokretanja aplikacije.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.785
Локација
Nedodjija
Ne znam da li je to dobro ili loso..

Sa jedne strane bih hteo da u tisini radi i da moze da se posveti ekipi.. Sa druge strane mozda i namerno je to trazio da prebaci sav pritisak na sebe i da igrace oslobodi te odgovornosti, ko sto je Dule radio..

Ko moze znati sta je bolje..
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.582
Reaction score
13.527
Локација
Yaoundé
Što se tiče aplikacije, još uvek ne mogu da rešim problem sa ekranom koji pobeli prilikom pokretanja aplikacije.
... и код мене се то повремено дешава, али мислим да то има везе са тренутним квалитетом интернет конекције, без обзира да ли је у питању вај-фај или као у мом случају теленор...
 
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
802
Reaction score
406
Локација
Zemun
Sinoc je bio kadar Kecmana na tv prikazali i cini mi se da je bio na tribinama, je li to njegov aganzman promijenjen? Ako neko zna nesto o tome volio bih da podijeli sa nama ako moze.

Чини ми се да откад је дошао Тринкијери седи у делу где иначе седе играчи који нису у протоколу (поред Тегија). Где је и Тодорић од ове сезоне, не знам да ли то нешто говори...
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Tesko da ce u skorije vrijeme doci neki poznatiji trener u ABA ligu od njega. Logicno je da je trazen od strane medija.
 

Kentucky

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2018
Порука
228
Reaction score
1.307
Локација
Western filmova
'Znam, da ništa ne znam'. Uzrečica je oca filozofije, Sokrata. Jedan od najvećih mudraca Antičkog (starogrčko) doba.
Platon, učenik Sokrata, još jedno veliko ime, veliki filozof i mudrac, imao je uzrečicu: 'želite li stvoriti nešto veliko, uložite u to celi život'.
I na kraju, Aristotel, učenik Platona, imao je mudru uzrečicu: 'strpljenje je gorko, ali plodovi su mu slatki'.
Zašto sam to sve napisao... Zato, što su za mene trojica filozofa i mudraca današnje košarke, Željko, Dule i Anrea. Partizan je imao tu čast, da ti mudraci košarke budu deo velike njegove istorije i sadašnjosti... A i oni su imali i imaju tu čast, da budu deo jedne velike institucije, čast da budu deo jednog od najvećih klubova na celom svetu. Da budu deo Našeg Partizana. Hvala im na tome. I znam... Znam, da nam je strpljenje gorko. Takvi smo mi Grobari. Ali verujem, isto tako da će nam plodovi biti preslatki. U inat svima! Živeo Partizan
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.066
Reaction score
15.643
Локација
Храм фудбала
Posle odgledanog intervjua tacno me strah da Andrea ne zapali prvom prilikom, ko zna sta mu je ludi Limar sve obecao :D
Kad ga je ovako kupio svojom pricom.
Ocigledno da je sada sve na Pecarskom, hoce opravdati prezime, ili ce samo ostati veliki talenat.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top