Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Akila6

Grobar
Учлањен(а)
29.07.2018
Порука
212
Reaction score
126
Локација
Kragujevac
Kako smo sve igrali ove sezone ovo je i dobro. Enake mora da igra u prvoj, ili kao krilo ili kao bek, jer mnogo znaci u napadu. Dve vezane utakmice da smo postigli vise od 1 gola :D. Bitno je samo da pobedjujemo sve do kraja polusezone, a valjda ce Iglica Iliev da dovede nekoh krstenog igraca na zimu.
 

Прилози

  • IMG_20181110_145002.jpg
    IMG_20181110_145002.jpg
    1,5 MB · Прегледа: 95

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.888
Reaction score
21.506
Covek nije napravio kvalitetnu ekipu u poslednja 3-4 prelazna roka, kad je bilo para. Ne znam kako sad da ocekujem suprotno, znajuci kakva je finansijska situacija a pogotovo kakve su sposobnosti naseg SD-a.
Na ovoj utakmici su morali jos 2 gola da daju, jednostavno je bilo previse prilika u drugom poluvremenu
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.210
Reaction score
2.629
Meni je ovo danas izgledalo prilicno bolje. Steta sto Rikardo i Nikolic nisu dali makar jedan gol iz onih sansi ali smo dali onaj kome se niko nije nadao (Ivanovic). Meni se ova formacija svidja samo sto bih izbacio Djerleka i ubacio Enakea. A Nikolic je sam sebi bespotrebno nabacio pritisak izjavama. Nije mu to trebalo jer uvijek, makar mi se cini, igramo bolje kad igraju zajedno on i Rikardo.

Sta se desava sa Sehovicem i Tosicem? Vidjecemo nakon pauze hocemo li biti sta bolji kad su se oni vratili.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Jankovic kad ne ustane na levu nogu razbija. Steta za promasene zicere. Valjda ce uci nekad kad bude vise trebalo. Enake treba da bude starter. Sveta Markovic sve kriticniji...
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.789
Reaction score
7.557
Локација
25-i maj
Od koga smo mi izgubili bodove na pocetku sezone, tragedija svetska. Mi se taman podignemo ono pauza, jankovic koji je nazalost motor ovakve ekipe dodje sa pauze jos umorniji i onda mi bacimo kolo, dva bez problema. Rikardo u ovakvoj postavci mora da daje gol svakome. Ode Markovic na zimu, jedino ce njega neko i traziti.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Prodamo Svetu a vratimo Lazu :D

Ako ode za milion evra bice cudo. Najprije cemo prodati Rikarda ;)
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.242
Reaction score
3.597
Nisam mogao da gledam utakmicu zbog posla, sad tek highligts pogledao i realno je trebalo da bude 4:0, ali ja mislim da ne možemo svaki put promašene šanse da prepisujemo nedostatku sreće...

Nikolić prebacio prazan gol sa pola metra udaljenosti od gol linije! Nedostatak sreće ili pritisak zbog "vređalica"?
Ja bih rekao ipak nedostatak kvaliteta.

Prespora smo ekipa, tranzicija nam je užasno loša i spora i mislim da bi trebali da radimo na dovođenju fizički jakih i brzih igrača, naravno da iste ne trenira pilates instruktor.
 

da1981

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
342
Reaction score
211
Локација
Odakle Bog izvodi korner
Sve cetitke na pobjedi ali se sebi divim strpljenju tokom gledanja.
Mi kao da igramo sa 7-8 igraca na terenu, stranu nedaj boze neko da zna promjenit. Uloga Kosovica, Djerleka upitna, Urosevic nista korisno nije uradio Nikolic za asistencije ok ali zavrsnica boze sacuvaj.

Kad cujem poziciju poluspic fucken ili si spic ili nisi ista stvar za Ivanovica. Profesionalni klub da ima jednog spica i 6 defanzivnih veznih ovo neznam dali je smjesnije ili zalosnije.

Prastajte na mracenju...
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Igra nam dete na sredini terena, o kakvom timu i igri pričamo?
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.088
Локација
Beograd


Nisam gledao 2.pol, ali po vašim izveštajima zaključujem da smo nešto i zaigrali, stvarali prilike, dali i drugi gol...
Čestitke momcima na pobedi, bitno je da nastave da pobeđuju pa kako god znaju i umeju...
Razloga za neku euforiju, radost, slavlje...nešto baš i ne vidimo, najvažnije je ćutati i raditi...
Boriti se.
Do kraja prvenstva ipak je daleko...
Ko zna šta do tada sve može da se izdešava...
 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Onako kako su Tomic, a posle njega i Nikolic izdigli Milenkovica tako su iliev i djukic svojim radom Svetu spustili ispod nivoa na koji je vec sada u ovim godinama trebao da bude. Svi znamo sta su uradili sa Djoletom Jovanovicem i zarad koga je taj decko sedeo na klupi. Umesto njega smo imali svi znamo koga, a danas imamo Nikolica koji masi prazan gol i koji jos ne zna u kakav klub je dosao i sta se od njega ocekuje. Kasno cemo da shvatimo koliko su ta nasa deca ispastala zbog loseg vodjstva, a ne zbog toga sto su netalentovani ili sto nisu za Partizan.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Dosta bre vise sa Jovanovicem, da ista valja mozda bi vise igrao u Belgijskoj ligi. Prekinite da od njega pravite buduceg Jovetica, decko je na nivou Saponjica i nista vise
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Ali svakako je bolji od #51 koji nam je bio prvi spic ekipe.. ako se u razmatranje uzmu i njegove godine rasprava dobija skroz drugačiji tok.

Ja mislim da bi Đole postao veliki igrač da su imali sluha za njega , za Mitra sam govorio dok je igrao kod nas da će završiti u Realu a mali Đole po meni je sigurno mogao da izraste u igrača tipa za Everton
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.157
Reaction score
4.280
I ja se slazem sa fkloznica u vezi Djoleta, decku nije data prava sansa. Sto se tice Svetozara Markovica i Armina Djerleka smatram da nisu ni igracki, niti fizicki spremni za ozbiljan fudbal. Tu pre svega mislim na Djerleka, ne moze se napraviti igrac od nekoga ko nema taj potreban materijal. Posebno me nervira to sto se forsiraju po svaku cenu, ja dobro pamtim Jovetica, Sasu Ilica, Savu Milosevica, Jovetica, Blekija Milenkovica kada su imali toliko godina. Odmah se videlo da ce biti igracine. Ova dvojica su tanki za velike domete.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.949
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Pa razjebali su i omladince totalno, što im je i bio cilj. Milenković je poslednji igrač koji je vredeo. A kad se to ukombinuje s trenerima koji ne umeju da rade s mladima dobijamo idealnu kombinaciju da nas ugase, jer od prodaje mladih živimo.
Naravno onoj masnokosoj nakazi pantiću i njegovim imbecilnim sledbenicima, je to skroz ok...
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Problem kod nas je što se treneri ne usavršavaju. Treneri kurve su tri puta bolji od naših. Koliko su njihova deca jača od nas u svakom duelu, koliko samo više pretrče i koliko samo više pasova odigraju.
Mnogo zaostajemo i onda izbacujemo poluproizvode u prvi tim koji nisu pripremljeni ni taktički ni fizički i samo na staru slavu Teleoptika vrede do milion evra. Najbolji primer je Kokir....
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top