Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.210
Reaction score
2.629
Meni je od njegovog dolaska veoma vazno i sto ce sad mozda i ove nase lige biti pod malo vecom lupom pa nece moci svaka susa da nas krade ili pravi budalama.

A sto se tice tog razgovora sa Ostojicem, sam je rekao da je pricao i sa Zeljkom tako da vjerujem da ga je upoznao sa situacijom tako da nece bjezati. Cak mislim da bi imalo efekta i ako bude opstruisan i to kazno javno, sto vjerujem da hoce, jer sam rece da je tu i njegov ugled prilicno u pitanju, i da je trenutno njegov ugled veci nego nas.
 

Akila6

Grobar
Учлањен(а)
29.07.2018
Порука
212
Reaction score
126
Локација
Kragujevac
Tegi kaze da je Braun prekobrojan.
 

Прилози

  • Screenshot_2018-11-12-19-59-08-572.jpeg
    Screenshot_2018-11-12-19-59-08-572.jpeg
    631,6 KB · Прегледа: 138

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.274
Reaction score
15.132
Локација
U pizdi materini
Ocekivano, nije nista pokazao ni pre KKP ali ovde cim kazes nesto lose o nekom pojacanju odmah si mrzitelj i prikrivena kalastura.Skroz nelogicno dovodjenje pojacanja a tada je se verovatno vec znalo za Trinka.Ostaje pitanje ko ga je doveo u tom trenutku.
 

Akila6

Grobar
Учлањен(а)
29.07.2018
Порука
212
Reaction score
126
Локација
Kragujevac
Trinkijeri najbolje zna. Mi nismo imali prilike ni da gledamo, nije ukupno ni 20 minuta odigrao. Mozda cemo nesto vise čuti večeras na SOS-u. Mislim da nije los ovrac uopste, a nama je potrebna jos jedan ograc pored Vanje. Mada i Brajma sad ubacuje 13 poena po utakmici u G ligi, a kod nas nista pokazao nije.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.654
Reaction score
2.760
Локација
Humska ulica
Meni je nestvarno da decko ne odigra barem par utakmica pa da se donese odluka o njemu (Brown) .Ako mu ne treba neka ga otpuste,ali neka dovedu neko krsteno pojacanje na poziciji dva.Igrati kosarku sa Vanjom i Gegicem na poziciji dva je protivprirodni blud.Neka nadje nekog beka po njegovom ukusu.Misljenja sam da je Brown dobar odbrambeni igrac i dobar trojkas,nismo mu dali ni sansu to da pokaze,jbg ovako nije oteran ni Tori Tomas...
 

Akila6

Grobar
Учлањен(а)
29.07.2018
Порука
212
Reaction score
126
Локација
Kragujevac
Izgleda da nije timsji igrač, on jeste dobar, ali ipak nikad u Evropi igrao nije. Meni je stvarno zao, jer izgleda kao dobar momak i dobar igrac, ali mi je sad jos vise zao Partizana, jer i on ce nas na kraju tuziti.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M

Ko je crnja sa brojem 16 koji se zagreva sa nasim klincima na kosu iza u drugoj polovini klipa?
 

Filip998

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
419
Reaction score
503
Sidiki Kone, 01 godiste ako se dobro secam, klinac iz neke africke zemlje. Bila je vest pre oko 3-4 meseca, ima odlicne fizicke predispozicije, raspon ruku preko 215, i to na svoju visinu od 2m..Mislim da su ga nasi spazili na prijateljskoj protiv te reprezentacije.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Meni to sa Braunom ispalo bezveze. Nije moguce da je toliko los. Koliko se sjecam plata mu je bila preko 120K sto je na kraju samoubistvo sa nase strane. Stvarno cudno....
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija
Nemaju garantovane ugovore, ako ode isplaticemo sumu samo za vreme koje je proveo u klubu.. ( mada zasto bi placali nekog ko je samo presedeo na nasoj klupi )

kako god, za sada Loncar radi loso..
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.950
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Nije skauting proceniti da li je neko dobar, loš, skočan, trom itd.
I nije stvar da li je Braun loš, kvalitet za Partizan sigurno ima.
Čak i ako nema neki online scouting, može se odgledati par utakmica iščitati o njemu raspitati i saznati sve.
To što Lončar radi je da entuzijazam za ncaa i nba pogrešno meša sa skautingom.
Skauting je iskoristiti svoje poznavanje košarke pored praćenja utakmica i proceniti kako će se neko uklopiti u neki stil košarke, tim, način igre itd...
Svi ti igrači koje je on dovodio su tamo imali neko ime, znanje ili slično.
Ali dovodio ih je kao entzuijasta koji vidi "bombu" na tvu, a ne razmisli kako će to izgledati u Partizanu.
Da ne pričam o tome što smo doveli maltene vrh spotap sutera, a nama trebao igrač s loptom u rukama, jakim driblingom.
I to je problem, izgledaju igrači kao da ih dovodi forumaš.
Ono što je pozitivno je da Trinkijeri ima svoj jasan pravac, pečat i da neće da dopušta neke stvari samo da ne bi napravio zlu krv, uvredio nekog ko ga je doveo itd...
Pored toga, mnogo realnije rešenje nego držati igrača za kog svi znamo da od njega nema ništa pola sezone ( podseća na nekog?).
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Mnogo ce biti i Loncaru sad lakse u poslu kad ima trenera koji tacno zna sta hoce. Partizan je godinama bio najbolji zato sto je Dule uspostavio svoj sistem i dovodjeni su mu igraci koji su se uklapali
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.314
Reaction score
2.510
Локација
Humska 1
Samo da Loncar ne dovodi neke svoje ideje i bice ok, Andrea je jos ranije rekao u onom podcast-s sa Srdjanom da obicno ne trazi ime nego sta ocekuje od igraca i njegove karakteristike pa se vrsi skauting.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.668
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Rekao je da je tako radio u Bambergu. On kaže karakteristike, sportski direktor mu nađe 5-6 opcija, a on onda izabere.
Sad koliko mi imamo mogućnosti da nađemo 5-6 opcija nisam siguran.

Takođe nisam siguran da li bi Trinkjeri imao mogućnost da i ovog Jankovića počisti, kao što je ovog crnju. Verovatno ne. Zbog ugovora a i zbog nekih drugih stvari.

Onaj Aleksandar kod tegija reče da je za Jankovića "zaslužan" Dragutinović i njegov menadžer.
Ali ponovo, da smo doveli bilo koju iole normalnu četvorku na vreme, do sada mi imali barem 2 pobede više.
Mada verovatno onda nikada ne bismo ni doživeli da Trinkjeri sedne na mesto trenera. Tako da u svakom zlu ima i po nešto dobro...
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Mene samo zanima ko je predlozio Trinkijerija, jer sam siguran da ovaj koji se slika sa njim sigurno nije imao pojma ko je covjek.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top