Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Nesto mi bode oci njegov izbacaj, nekako mi isuvise nisko drzi ruke ... kao da sutira sa nosa a ne cela :)
 

Akila6

Grobar
Учлањен(а)
29.07.2018
Порука
212
Reaction score
126
Локација
Kragujevac
Nekada veliki evroligaski igrac, danas uopste i ne ogra za Bamberg, koji nastupa u Fiba ligi sampiona. Opet kažem, ne zelim da mnogo pametujem, znaju Trinkijeri i Lončar sto puta bolje od mene, ali po mom skromnom mišljenju mnogo je bolji bio Braun. Mene ovo podseca na Dzikicevo dovodjenje Robinsona, jer ga je trenirao. Mada i pitanje koliko su informacije tacne, dok Sportando ne napise, ne verujem.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Meni se svidja sto je trenirao pod nasim trenerom. E sad, ako ga nas trener zeli i misli da nam treba ovakav profil igraca onda stvarno nemam nista protiv. Valjda Trinki nije lud da uzima nekoga za koga misli da nece napraviti neku prevagu? Pa to bi bilo samoubistvo
 

Floppy

Početnik
Учлањен(а)
29.05.2009
Порука
99
Reaction score
183
Izgleda ne prati puno ljudi na ovom forumu evropsku kosarku:)

Riki Hikmen je bio jedan od boljih igraca Makabija kad su bili bas jaki (2013-2014). Tu njegovu poslednju godinu su osvojili Euroligu i on je bio jedan od najzasluznijih (12.2p po mecu u EL). Nije ga dzabe doveo Zoc u Fener odmah posle toga da s njim gradi sampionski tim (doveo ga zajedno s Bogdanom, Veselim, Gaudlokom). Hikman je bio planiran za prvog pleja Fenera. Posle su ga omele povrede i uglavnom proveo je 2 god u Feneru ali nije previse meceva igrao i opala mu je statistika. Posle ga je doveo Armani, isto kao veliko pojacanje, tamo je i oziveo karijeru, imao opet vise minuta i preko 10p po mecu u EL. Od prosle sezone, kad je potpisao za Bamberg, i zaboravio sam na njega, vidim da je imao oko 10poena po mecu u Bundesligi. Ali o ovoj sezoni bas nista ne mogu da nadjem, da li je bio povredjen ili u nekom sukobu tamo nemam pojma...

S obzirom na nas kvalitet trenutno, mislim da bi on bio i vise nego dobro pojacanje, kakav god da je. Ako je pauzirao, onda je pauzirao najvise pola godine. A takav igrac, pun iskustva, osvojio euroligu, koji ne pravi greske, igra inteligentno, u stanju je da pokrene ekipu, prevede, pogodi sut, asistira, smiri igru, preko nam je potreban. Samo ako je istina:)
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Jasno je da je kvalitetniji od onoga što imamo, ali pošto nije igrao, bio bi pojačanje da je došao u julu, nama sada treba igrač koji će odmah da uskoči sa poenima. Nadam se da, ako dodje, neće biti novi Gordon
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.004
Mislim da ne dolazi, šablon oko ovih najava, nagađanja i ostalog mi izgleda kao klasično skretanje pažnje. Ako bi bila kladionica, 99% sam siguran ne da ne dolazi, nego da čak nije u razmatranju.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.359
Reaction score
6.447
Локација
Novi Sad
Ako I nije bio u razmatranju, sada jeste, jer mi znamo Ostoju starog forumaša :)
Aj sad malo nekog centra da spominjemo
 
  • Like
Reactions: rus
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.285
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Izgleda ne prati puno ljudi na ovom forumu evropsku kosarku:)
Evropsku košarku vredi pratiti kada je igra Partizan. Inače je jedno najobičnije sranje sa podmitljivim sudijama i smećem od američkih igrača koji nisu mogli da prođu u NBA. Vredi odgledati f4 eventualno poneku partiju top8 zbog Željka i ponekih kvalitetnih evropskih igrača ili naših bivših.
Kad igra Partizan onda vredi gledati i bamberg lijetuvos ritas da upoznaš konkurenciju, kada ne igra onda ne vredi ni paliti tv.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.397
Reaction score
4.392
Mislim ako je 50% onog igraca iz Makabija, on je nas najbolji bek...
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Evropsku košarku vredi pratiti kada je igra Partizan. Inače je jedno najobičnije sranje sa podmitljivim sudijama i smećem od američkih igrača koji nisu mogli da prođu u NBA. Vredi odgledati f4 eventualno poneku partiju top8 zbog Željka i ponekih kvalitetnih evropskih igrača ili naših bivših.
Kad igra Partizan onda vredi gledati i bamberg lijetuvos ritas da upoznaš konkurenciju, kada ne igra onda ne vredi ni paliti tv.

zbog sportkluba i prenosenja uglavnom svih utakmica ispratio sam bas dosta poslednjih godina
prosle sezone se bas srozao kvalitet, ove jos gori...i to je povezano sa novim dvojnim ugovorima Nba i Nbdl i jacanjem Kineza
ali 15/16 i 16/17 su meni bile super, bilo je mnogo zanimljivih utakmica, neizvesnih utakmica. Bamberg Trinkov sam redovno voleo da ispratim.
pricam samo o EL...jedini problem su mi bili cigani

a sto se tice kvaliteta ostatka, ja sam morao da gledam i fiba euro kup i ne bih pricao o tome :D
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Mislim ako je 50% onog igraca iz Makabija, on je nas najbolji bek...

Ako nije, necemo ga ni dovesti (ne pricam o trenutnoj formi, vec o onome sto moze da nam pruzi do kraja sezone).
Ne znam nista o razlozima zbog kojih ne igra ove godine, ali sam siguran da se Trinkijeri nece kockati svojim ugledom. Sad ima alibi za neuspjeh i dovodjenje kojekakvih Gordona bi bilo jako glupo, tako da - Ili cemo ozbiljno napasti trofeje ili cemo gurati sa ovim sto imamo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top