Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.653
Reaction score
2.758
Локација
Humska ulica
Jesu, Jovanovic Andrej i Bojan Milovanovic..nekadasnji hokejasi Partizana,sada vlasnici A blok-a,medi group,Big pizza...
Ovo je dobar potez...
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.325
Reaction score
2.748
Daj nek nam završe nekog za marketing.
EDIT: Da, znam. Samo nemojte o ovom našem izgovoru, lecima i aplikacijama. Lepe su to ideje, ali nam treba neko ko je već sve to radio na visokom nivou.
 
Последња измена:

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.418
Reaction score
7.649
Локација
E-WEST
Pričalo se kad je Peković došao da će bivši vlasnici Marba ući klub.
Poznati su kao veliki grobari i ozbiljni preduzetnici.
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Daj nek nam završe nekog za marketing.
EDIT: Da, znam. Samo nemojte o ovom našem izgovoru, lecima i aplikacijama. Lepe su to ideje, ali nam treba neko ko je već sve to radio na visokom nivou.

Kakvu ti ideju marketinga imas ? Taj marketing na visokom nivou se moze samo povezati sa ogromnim ulaganjima drzavnog novca i takmicenju u EL. Za sve ostalo ovo sto ovi u klubu rade je vise nego sjajno ... Proizvod koji se reklamira nije ni blizu onom od prije 5-6 godina ali je reklama sama po sebi bolja za 10x. Ovo govorim sa marketinske strane ... Da ne kazem prodajemo prosjecan ( cak i los proizvod ) pod dobrim imenom uz dobru reklamu.
 
  • Like
Reactions: Pop

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.750
Reaction score
9.500
I prodaju preko tiketlajna. Uz to da ili sa foruma prepisuju za najboljeg igraca ili isti ljudi glasaju i na forumu i na aplikaciji. Nemoguce da se nikad ne razlikuje :D
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Ne, nego mi Grobari, Partizanovci, kako god, generalno dobro znamo košarku :D
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.750
Reaction score
9.500
Da, zato je Vanja bio igrac utakmice protiv Valensije :D

To treba pripisati grobarskoj ironiji pretpostavljam :D
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.953
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Jesu, Jovanovic Andrej i Bojan Milovanovic..nekadasnji hokejasi Partizana,sada vlasnici A blok-a,medi group,Big pizza...
Ovo je dobar potez...

One sezone kad smo uzeli titulu ćortanima ispred nosa, Big Pizza je bila sponzor (na dresu, možda i jedini) HK Partizan. To mi je najdraža titula otkako pratim taj sport.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.018
Reaction score
3.172
Локација
GG 1978
Daj nek nam završe nekog za marketing.
EDIT: Da, znam. Samo nemojte o ovom našem izgovoru, lecima i aplikacijama. Lepe su to ideje, ali nam treba neko ko je već sve to radio na visokom nivou.


Koliko znam a dobro sam obavešten novi član uprave je vodeći regionalni ekspert za marketing i PR, Predrag Vujović, vlasnik najuspšnije PR agencije, koja radi PR i marketing za najveća preduzeća, državne instirucije u celom regionu. A bio je i savetnik Ante Markovića, Đinđića, EXIT festivala i mnogih drugih uspešnih preduzeća i brendova. Njegova je kampanja “Đaci vas mole usporite pored škole “ a čovek vodi najznačajniju školu za PR u regionu…. A, lično znam veeeliki Grobar i sve daje za Partizan.
Veoma korisne stvari za klub je uradio: prodaja sezonskih karata, aplikacija, novine Crno na Belo, organizacija marketing aktivnosti, Partizanova kuća, Poslovni klub…
Iskreno ne znam, a dosta toga znam, da je neki klub ovako to radio…
I sve to radi njegov tim bez IKAKVOG TROŠKA za klub za džabe i želje da se KK Partizan podigne i vrati na scenu.


Prvi marketinški projekti koje je on vodio bili su mu:
Marketing Zimske olimpijade u Sarajevu i Univerzijade u Zagrebu. Vučko i
Zagi. Stariji pamte, dva najuspešnija marketinška projekta tadašnje
Jugoslavije..."

Stručan čovek u svojoj oblasti maksimalno, poznajući kako diše Partizanova javnost uključio je u rad i opremanje butika vodeće ljude GTR i Biankoneria, koji su dosta uradili kvalitetnih stvari na širenju Partizanštine godinama unazad..
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Ispravite me ako grešim, ali što se tiče kupovine karata online, mislim da tiketlajn ima potpisan ugovor za dešavanja u Pioniru i da klub nije kriv što su oni retardirani.
Ista problematika je bila za Plzen, karte možeš da rezervišeš telefonom, ali ćeš svejedno čekati red 2 sata.
Sajt im je blagi užas, trebali bi na tome prvo da porade, a kupovinu online možemo da sanjamo s njihove strane
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.953
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Zato treba zvati Eventim i da fino Arenu napunimo sa 40 000 duša, što fiktivnim, što stvarnim.

Mislim, ne bi im bio prvi put.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.121
Reaction score
4.412
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Ispravite me ako grešim, ali što se tiče kupovine karata online, mislim da tiketlajn ima potpisan ugovor za dešavanja u Pioniru i da klub nije kriv što su oni retardirani.
Ista problematika je bila za Plzen, karte možeš da rezervišeš telefonom, ali ćeš svejedno čekati red 2 sata.
Sajt im je blagi užas, trebali bi na tome prvo da porade, a kupovinu online možemo da sanjamo s njihove strane

Ako imaju ugovor za Pionir i tu uprava Kk -a ne može ništa, šta je sa prodajom na JNA ,jel i tamo imaju ugovor sa stadionom ili sa FK Partizan:confused-smiley-013:?
 

kovac

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2008
Порука
418
Reaction score
524
Eventim prodaje karte za reprezentaciju. A utakmica se igra u Pioniru. Tako da verovatno nema veze sa dvoranom.
Vidim da je Eventim sponzor FMP-u pa ni oni ne prodaju karte preko interneta.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.067
Reaction score
36.040
Klub da zeli, moze online kupovinu da sredi vrlo lako i to bez pomenutih firmi.

Udjem na sajt kluba, ostavim potrebne podatke, obavim transakciju, dobijem kod na mail, pokazem na kapiji i kraj price.

Sve se moze kad se hoce. Ok, to ne resava problem svima, ima ljudi koji nemaju pametne telefone na primer, ali bar deo price je lako resiv... ako se zeli...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top