Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.351
Reaction score
6.402
Локација
Novi Sad
Vanja kad zatrpa nekog ovako obicno je bivalo da smo mirni narednih 15 mečeva tj nije imao konstantnost, videcemo sada..ali nisam optimista sto se njega tice.
Novica je I pored terena korisniji od pola ekipe.
Gegic je izgubio samopouzdanje, na tapetu je iz nekog razloga..
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.393
Reaction score
4.584
Локација
Zemun
Sta se ceka sa highlitghts-ima? @Krki PFC :)
Jako bitna pobeda za nastavak takmicenja.
A evo i zvanicnih najboljih poteza:
I dalje cekamo da Krki okaci pikanterije;)
Prazno mi nesto bez njegovih klipova.
 
Последња измена:

kibo

Početnik
Учлањен(а)
22.10.2018
Порука
41
Reaction score
100
Zasto nema glasanja za igraca utakmice?
 

kovac

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2008
Порука
418
Reaction score
524
Gost kod Tegija večeras je Vanja Marinković.

 

kovac

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2008
Порука
418
Reaction score
524
Budućnost jedva pobedila Megu. Biće teško juriti se sa njima. Sad nam beže 2 pobede. Sledeće kolo oni igraju sa FMP 1 a mi sa FMP 2. Eto prilike da na polovini regularnog dela imamo samo jednu pobedu zaostatka za Megom i Cedevitom.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.743
Reaction score
19.188
Локација
Nickname
Vrlo, vrlo je bitno da Partizan dobije naredna 3 meča i da Mega izgubi sledeće kolo. Nakon toga imali bismo veoma povoljnu poziciju na tabeli i lake mečeve pred sobom.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.724
Reaction score
6.165
Ne znam zasto se ovoliko mraci. Kakva crna Mega, ako ne zaseremo nesto sanse za play of su vise nego realne. Kuci nam dolaze i Mega i Cedevita pa i Buducnost iako ce ona biti u prve 2 ekipe sigurno. Ali kao i sve ozbiljne ekipe moramo timove kao sto su Krka ili Zadar rutinirati na strani.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.067
Reaction score
36.040
Cedevita nam beži pobedu, Mega ako izgubi sledeće kolo nam isto beži pobedu. Obe ekipe smo već tukli u gostima, dolaze u Pionir...

Ja mislim da bi bilo bolje da oni misle o nama, a mi da gledamo sebe i kako da budemo bolji svaki sledeći trening i utakmicu.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.210
Reaction score
2.629
Прво ми да видимо како ћемо да изгледамо против ових Француза вечерас. Они су нас баш уништили, у смислу да смо изгледали немоћни у сваком сегменту оне утакмице у Пиониру против њих.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top