Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
Samo se ti nadaj... :D
Vidim ove veličine što su ostale da igraju kod nas, mnogo su pokazale...
Ubiše se najveći klubovi Evrope kako da ih dovedu kod njih...Ili bar oni srednji klubovi...Ili oni manji...? Ili ni oni?! Au, pa kako to?
E, da oće ovi naši da vrate Sumu pa da malo oživi rasprava na Forumu, bilo bi nam bar ođe svima zanimljiviije... :D
:ziveli
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.910
Reaction score
4.202
izjavio u fazonu uslovi su takvi kakvi su i treba se prilagoditi i na +30 i na -10 to su profesionalci to im je posao igrali smo mi i u gorim uslovima...
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Naravno da ne! Ako si vojnik Partizana, onda si vojnik Partizana bez obzira na sve. Uslovi nisu bili regularni, bod koji je osvojio nema nikakvu tezinu jer je imao igraca vise celo poluvreme i nije presao pola terena... Tipican primer naseg bivseg igraca koji nema kapacitet za bilo sta vise od lokalnih rotacija. Nazalost...
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.314
Reaction score
2.510
Локација
Humska 1
Stanojevic opet u Kini, Beijing Renhe, prosle sezone su zavrsili na 8. mestu.
 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
jbg da se nije dokazao posle nas, nije. Ako ništa bar će unovčiti dobro ovaj ugovor obzirom da je Kina u pitanju.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
A malo zaboravljamo da je njegovo lomatanje po Kini velikim delo uzrokovano time sto je odjebao psiha?
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Očigledno je da se nije snašao, ali ako već tako gledamo, koje timove je Jokan vodio pre Votforda, a posle Partizana? Mislim da je potrebno i da se kockice poklope.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija
Mogu da se kladim sa svima, da ce AS u roku od godinu dana ponovo biti trener FKP
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija
pa mislis da je zadnje vreme imao neki izbor?!? cisto sumnjam..

fora je sto mu je na neki nacin vrata zatvorena u FKP, vratio bi se on i ranije..
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Na koji način zatvorena? Pa jel Pantić pričao u emisiji da je odbio da dodje posle Mareta Nikolića? Jeste Pantić lud, ali ne verujem da je lagao oko toga. Smatralo je mnogo nas onda, a ja i danas da je on mogao da bude fudbalski Dule Vujošević i možda bi svojim povratkom doneo mnogo nakon sticanja iskustva u inostranstvu, ali po svemu sudeći, teško da ćemo to saznati.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.510
Reaction score
5.116
Ni on ni Nikolic nisu mogli biti fudbalski Dule Vujosevic, ma koliko mi to prizeljkivali. Za to su potrebne neke danas jako rijetke osobine...

Ta dvojica ni iz Kine ne smiju da kazu nesto protiv onih koji unistavaju klub...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.717
Reaction score
54.966
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
pa mislis da je zadnje vreme imao neki izbor?!? cisto sumnjam..

fora je sto mu je na neki nacin vrata zatvorena u FKP, vratio bi se on i ranije..
To je kao da nekom ko ode u Dubai da konobarise umesto da radi negde za manje pare u struci da nije imao izbora, naravno da je imao, svakom klubu treba trener, a on pored toga sto je stagnirao i više nema kvalitet vijao je pare.
 
Top