Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Madjionicar42

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
107
Reaction score
111
Postoje ljudi koji se razumeju u fudbal, ne pricaju napamet i ne misle sto i vecina, jer je Boze moj od pocetka bilo popularno pljuvati Ozegovica.. Navedi mi sta ti konkretno nije odgovaralo kod Ozegovica pa cemo diskutovati... Nikakav ja "realan" grobar nisam, vec pricam kako jeste, svoje licne frustracije prema tom igracu ostavi za sebe.

Onaj gospodin sto mi je na prosloj stranici odgovorio smejuci se mojoj konstataciji i poredjenju Georgijevica i Ozegovica.. I koji je mrtav hladan napisao kako je sramota da napadac na 45 utakmica ima 14 golova i 8 asistencija, i da malo pogledam, evo pogledao sam pa da napisem. Mandzukic prosle sezone 43 utakmica- 10 golova 4 asistencije.. Radi se o zaista losem igracu, katastrofalnom...

Sve strucnjak do strucnjaka mi odgovara, vidim eto Djurdjevic je masina za golove, pa je oteran iz Olimpijakosa i igra drugu spansku ligu gde je dao cetiri gola za polusezonu... Nije se ni Ozegovic bolje snasao u Rusiji, ali manite se pljuvanja ukoliko nemate neke argumente i ukoliko njegovu licnost poredite sa igrackim kvalitetom.
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
@GroBARani
Učinak trenera u košarci i fudbalu i ono što se vidi kroz njihov rad u kratkom periodu nije za poređenje.
Đukić je ostavio tim bez samopouzdanja i tim koji je na terenu izgledao kao da se skupila ekipa sa ulice. Jedva prošli Trakai i izgubili u Surdulici.
Taj isti tim je kod Bate primio 7 golova na 19 utakmica u ligi i nije imao nijedan poraz.
Samo da opet ponovim, Bata je doveo samo Šćekića i to je to. Nije imao mogućnost da odradi pripreme sa ekipom i sve je morao da ispravlja u hodu.
Nijednog trenutka nisam rekao da sam zadovoljan učinjenim, ali branim Batu iz razloga što je prihvatio da preuzme ekipu kad je malo ko to želeo. Upustio se u to baš zato što je grobar, zato što je želeo da pomogne.
Da je podneo ostavku nakon svih kradja koje smo doživeli u ovoj polusezoni, ispao bi sve suprotno od onoga čime smo ga smatrali. Smatram da je ostao da bi pomogao da se izdignemo iznad teške situacije i hvala mu na tome.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
evo ti "argument", promeni sport koji pratis, jer ako je tebi #51 prihvatljiv igrac za Partizan onda stvarno nemamo o cemu da pricamo...
covek pojma nema, nema ni jedan kvalitet, ali ni jedan, ni jedan fudbalski, a o ljudskima necemo (tu je jos tanji inace)
bukvalno ne zna nista, nit dovoljne brzine, nikakava tehnika, nema igru glavom, nema cak ni prosecan sut, svaki duel on gubi jer je pao i pre nego mu je prisao igrac, nema nikakav pregled igre, sebican je i fudbalski glup, i jos mnogo toga fudbalski krajnje negativno moze o njemu da se kaze
uzas je da ga iko priziva i zamislja kao solidno resenje, ali bas uzasno
 

Beli1306

Početnik
Учлањен(а)
11.12.2011
Порука
10
Reaction score
23
Локација
Krusevac
Postoje ljudi koji se razumeju u fudbal, ne pricaju napamet i ne misle sto i vecina, jer je Boze moj od pocetka bilo popularno pljuvati Ozegovica.. Navedi mi sta ti konkretno nije odgovaralo kod Ozegovica pa cemo diskutovati... Nikakav ja "realan" grobar nisam, vec pricam kako jeste, svoje licne frustracije prema tom igracu ostavi za sebe.

Onaj gospodin sto mi je na prosloj stranici odgovorio smejuci se mojoj konstataciji i poredjenju Georgijevica i Ozegovica.. I koji je mrtav hladan napisao kako je sramota da napadac na 45 utakmica ima 14 golova i 8 asistencija, i da malo pogledam, evo pogledao sam pa da napisem. Mandzukic prosle sezone 43 utakmica- 10 golova 4 asistencije.. Radi se o zaista losem igracu, katastrofalnom...

Sve strucnjak do strucnjaka mi odgovara, vidim eto Djurdjevic je masina za golove, pa je oteran iz Olimpijakosa i igra drugu spansku ligu gde je dao cetiri gola za polusezonu... Nije se ni Ozegovic bolje snasao u Rusiji, ali manite se pljuvanja ukoliko nemate neke argumente i ukoliko njegovu licnost poredite sa igrackim kvalitetom.
Toliko godina pratim forum ali nikad nesto da napisem, ali sada definitvno moram nesto reci i da te podrzim vezano za ozegovica jer sam revoltiran kako te prozivaju a ne mogu da sagledaju siru sliku. Nazalost vecina ne kapira o cemu pricas jer samo onaj koji se bavio aktivno ovim sportom moze da te razume. Kao sto si rekao ostavimo po strani kakav je indijanac u glavi i sta je radio pre dolaska u Partizan decko ima savrsen odraz glavom,skok,Ima osecaj za igru kada da se izbori za loptu. Ta njegova energija cesto je menjala ritam utakmice i u pravu si pitanje sta bi bilo da je igrao sa Leonardom a ne sa Jankovicem. Pa pogledajte samo njegova kretanja i promena pravca tu eksplozivnost koju poseduje..Al dzaba kad ce sad na nas drvlje i kamenje...
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
@Madjionicar42
Kad si takav stručnjak, onda pogledaj malo taj tvoj transfermarkt i vidi da je Mandžukić igrao i krilnog napadača, jbt, s kim se ja raspravljam...
Ne nerviraj me, gledam košarku, odličan je Ognjen, predobar, ali jbg, ni ovi iz Tule to ne vide pa ga ne puštaju da igra...
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.493
Reaction score
23.119
Локација
U zemlji cigana i realnih debila

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.932
Reaction score
7.302
Локација
Banja Luka
Ozegovicu ti li si?
Ruku na srce, nije igrač za nas klub, ali u ovakvoj konkurenciji je prihvatljiv. Nazalost. Samo da Mudrinskom ne oprastamo ruznu proslost, pa nek i Ozegovic dodje nazad
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.152
Reaction score
14.406
Локација
Brdo Banovo
decko ima savrsen odraz glavom,skok,Ima osecaj za igru kada da se izbori za loptu. Ta njegova energija cesto je menjala ritam utakmice i u pravu si pitanje sta bi bilo da je igrao sa Leonardom a ne sa Jankovicem. Pa pogledajte samo njegova kretanja i promena pravca tu eksplozivnost koju poseduje..Al dzaba kad ce sad na nas drvlje i kamenje...

Necu s drvljem i kamenjem, al evo ti kurva statistika : od 2014e ga NI JEDAN klub nije zadrzao vise od 6 meseci?! Pazi, ni jednom treneru, klubu, sportskom sektoru nije bio u planovima za vise od 180dana?

2014/15 Jagodina 4ut 0golova
2014/15 Borac 13 6
2015/16 Vojvodina 18 7
2016 Canguen 9 0
2016/17 Cukaricki 25 16
Posle smo mi imali srecu da gledamu tu savrsenu igru glavom, eksplozivnost i ostalo.
2018/19 Tula 6 1

Vratice nam se..hvaljen bio
 

Beli1306

Početnik
Учлањен(а)
11.12.2011
Порука
10
Reaction score
23
Локација
Krusevac
Necu s drvljem i kamenjem, al evo ti kurva statistika : od 2014e ga NI JEDAN klub nije zadrzao vise od 6 meseci?! Pazi, ni jednom treneru, klubu, sportskom sektoru nije bio u planovima za vise od 180dana?

2014/15 Jagodina 4ut 0golova
2014/15 Borac 13 6
2015/16 Vojvodina 18 7
2016 Canguen 9 0
2016/17 Cukaricki 25 16
Posle smo mi imali srecu da gledamu tu savrsenu igru glavom, eksplozivnost i ostalo.
2018/19 Tula 6 1

Vratice nam se..hvaljen bio
Borac i vojvodina polovican ucinak,sasvim prostojno za jsl i tim za koji igra. Cukaricki izuzetno dobra statistika..Nije to da ga ja sad dizem u nebesa. Ali opet kazem da ima odredjene kvalitete i da je moglo mozda u nekoj drugoj prilici ,timu sa drugim igracima da sve to bude bolje u njegovu korist. Nazalost uvek se gledao kroz prizmu drugih nefudbalski stvari. I zasto odmah skaces forum i postoji da diskutujemo ne zelim sada da ovo predje u neko prepucavanje.Mozda bi i bolji bio da je sredio svoju glavu jer on znanje ,tehniku i ostale stvari ima za jednu pravu devetku. Pitanje je kakvo je njegovo ponasanje van terena u svlacionici i da to sve izaziva odbojnost igraca,trenera i navijaca..
 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
U čukaričkom i kod nas je odigrao dve najbolje sezone u karijeri, otišao u Tulu preko one stvari jer je hteo da ostane i još na pozajmnicu. Sve u svemu omražen ovde od većine jer je cigan, na terenu se iskupio koliko toliko, a ružna prošlost mu uglavnom nije oproštena. Zaključak, pre bih gledao njega u timu nego trenutnu devetku...
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.913
Reaction score
26.535
Jel se ovde pojavila neka reinkarnacija @Garagan style, ili mi je nesto promaklo?
I da udje u zapisnik, trenirao sam fudbal, i to dugo. Pretpostavljam da sam na osnovu toga kvalifikovan da kazem da je taraba sa brojem 51 trajna sramota FKP. Zbog svega sto je bio i sto jeste, na terenu i van njega.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
jel ovo par novih pocetnika ovde namerno provociraju? sad ce da nam otvore raspravu o raspalom #51 i da iritiraju nekakvim svojim fudbalskim iskustvom i pronicljivoscu u korist "neshvacenog" fudbalskog talenta koji ima "savrsen odraz"...
jbte sta sve moze da se procita od nekih... ili ako sam promasio forum pa se ovde raspravlja o skoku u dalj ili u vis, jbm li ga onda, dodelite poene meni za promasenu temu...
 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
@Oplenac
Ako pričamo samo o terenu, ako je on najveća sramota FKP što se same igre tiče onda su tvoje kvalifikacije vezano za fudbalsku igru ravne nuli, al' dobro bitno je napisati da je neko, sa kim ne deliš mišljenje, gargan i sve je okej....

Edit:
@alboy
Pitanje za drugara, lovca na veštice i forumskog inkvizitora.. Kada je taraba dala gol protiv jang bojsa mora da ti je bilo jako žao? Zar ne?
 
Последња измена:

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.913
Reaction score
26.535
Glas razuma foruma...
Ako si ti zadovoljan njegovim ucinkom na terenu, onda si sigurno visoko kvalifikovan glede fudbala. Ja na toj visini nikad necu biti, a iskreno i ne zelim.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top