Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
@Oplenac
Ako pričamo samo o terenu, ako je on najveća sramota FKP što se same igre tiče onda su tvoje kvalifikacije vezano za fudbalsku igru ravne nuli, al' dobro bitno je napisati da je neko, sa kim ne deliš mišljenje, gargan i sve je okej....

Edit:
@alboy
Pitanje za drugara, lovca na veštice i forumskog inkvizitora.. Kada je taraba dala gol protiv jang bojsa mora da ti je bilo jako žao? Zar ne?
ne znam za kog drugara je pitanje, za mene?
glupost da se neko ko voli Partizan nije radovao nekom njegovom golu necu da komentarisem, prosto ne zasluzuje komentar...
a taraba #51 je stvarno trebala da promasi to sa 5 metara, sam ispred golmana koji je bio na krivoj nozi... pffff
da taraba #51 nije usrala protiv kijeva utakmicu ovde mnogo toga drugog ne bi ni trebalo... al glupo je ubedjivati nekog ko nece da vidi ocigledne stvari, ti veruj u to da je on "savrsen skakac", tvoja stvar,
a svako ko malo poznaje fudbal jasno mu je da je taraba #51 nula od igraca
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.231
Reaction score
17.919
Локација
Kej Republika
Toliko godina pratim forum ali nikad nesto da napisem, ali sada definitvno moram nesto reci i da te podrzim vezano za ozegovica jer sam revoltiran kako te prozivaju a ne mogu da sagledaju siru sliku. Nazalost vecina ne kapira o cemu pricas jer samo onaj koji se bavio aktivno ovim sportom moze da te razume. Kao sto si rekao ostavimo po strani kakav je indijanac u glavi i sta je radio pre dolaska u Partizan decko ima savrsen odraz glavom,skok,Ima osecaj za igru kada da se izbori za loptu. Ta njegova energija cesto je menjala ritam utakmice i u pravu si pitanje sta bi bilo da je igrao sa Leonardom a ne sa Jankovicem. Pa pogledajte samo njegova kretanja i promena pravca tu eksplozivnost koju poseduje..Al dzaba kad ce sad na nas drvlje i kamenje...

Pratis forum dugo, navijas za Partizan. Volis Partizan i tvoj drugi upis ovde je u odbranu poluproizvoda nedoraslog JSL??? Cekaj bre!
Na stranu sto je ljigavo cigansko govedo, koje je za svojih 25 godina promenilo 44 kluba. Na stranu sto je kamen kakav se retko vidja. Koji osim borbenosti nema apsolutno nijednu jedinu pozitivnu stranu. Ovi tvoji epiteti padaju u vodu kad vidis koliko je ono dalo golova u jebenoj JSL. Vidim sad i u Rusiji udara po promeni pravca i svojim odrazom macke trpa golove gde stigne.
Dalo gol protiv Jang Boys-a, pa sad treba da ga drkam na taj snimak i da oplakujem sto ga nema.

Koju siru sliku? Pokazi mi put molim te. Ili cuvas svoj treci upis kad ti Ivica vrati Ozega kucu, iz majke Rusije da udaris mijatovicsmajli i nastavis da sprdas nas majmune sa foruma ovde?
 

Madjionicar42

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
107
Reaction score
111
Ovde sve sami vrsni strucnjaci, koji sebe nazivaju poznavaocima fudbala, a igrali u omladincima lokalnog kluba.. Svi Gvardiole..

Golovi kakve je dao Sampdoriji ili gol kakav je makazicama dao dok je nastupao u Vojvodini, to ne moze taraba.. Nemam nameru uopste dalje da ulazim u raspravu oko Ozegovica.. Mogu da pisem i pisem na temu njega kao igraca...

A ovi sto ne uvazavaju njegov gol protiv YB, nek se zamisle kako bi pricali da je Djurdjevic dao, verovatno bi ga istetovirali, ili trazili da se povuce broj iz upotrebe..

Iskompleksirana vas je vecina ovde, ovo kako pricate o njemu i kako je on sramota najveca je vise vasa sramota... Zabija, Fofana, Jovancic, Eduardo, materijala koliko hoces... Ne pisem cesto jel gledam koliko ste zatrli u mrznji pa necu ni da komentarisem.

Posto se vecina ovde nije bavila nikad sportom, a sebi daje da komentarise igru nekog fudbalera, da vas pitam jel znate sta znaci pritisak, jeste radili nekad nesto pod pritiskom? Sta mislite kako je bilo Ognjenu da cita po internetu vase bolesne komentare pa onda da igra pred vama, i svaki put je bio najborbeniji na terenu. Najvise trcao. Ali vi eto znate bolje...

Ja nikad sebi nisam dao za pravo da komentarisem kosarku, jer se ne razumem, eventualno mogu da komentarisem borbenost i to je to. I zato necu da mi neko ovde vredja intaligenciju pricajuci u najmanju ruku glupe stvari i davajuci mi neke argumente na nivou onih sa sport kluba kad analiziraju Murinjovu taktiku, tipa debeli onaj sto je bio oslobodjen fizickog..

Ali eto necu vise komentarisati, posto vidim da vam remetim koncept pljuvanja igraca i omalovazavanje.. Pozdrav!
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Branio sam ovde i Đurđića, i hvalio Šćepoviće, srao svaki dan da se da šansa Đoletu, i sad da mi neko priziva ovog nazad...
Evo meni se jebe za gol protiv YB koji toliko potenciraš, draži mi je svaki gol koji nam je pomogao da osvojimo titulu sezonu pre, posebno oni protiv čerge. Ali dobro, ništa čudno, iskompleksiran sam.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
#51 sem borbenosti ništa nije pokazao, činjenica koju niko ne može promjeniti. Ne pobeđuje onaj ko je borbeniji nego onaj ko zna da umuva gol, a njemu to nije polazilo za rukom često. Ende...
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.231
Reaction score
17.919
Локација
Kej Republika
Putuj @Madjionicar42 Maradono svetskog fudbala! Pusti nas da lečimo komplekse na jadnom Ozegu.
Idi kod Ivice da mu radiš skauting i da zajedno dovodite nove Ozege u voljeni klub. Sve u inat nama debelim što smo oslobodjeni fizickog. Pa smo zbog svojih bednih života našli jadnog Ozega da kritikujemo i želimo ga što dalje od kluba.

Tišina miševi, šta vi znate. Ja sam stručnjak svetskog kova pa ću da serem po forumu i od Ozega pravim majstora na petoparcu. Jer vi nikad fudbala igrali niste. Za razliku od mene, Magicne levice velikog Real Madrida.

Pusti me na miru da mrzim ko čovek. Hvala!
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.275
Reaction score
15.141
Локација
U pizdi materini

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
@Madjionicar42
Sta mislite kako je bilo Ognjenu da cita po internetu vase bolesne komentare pa onda da igra pred vama, i svaki put je bio najborbeniji na terenu. Najvise trcao.

Evo ja izadjoh malo iz kuhinje, pa pošto se po default-u ne razumem u fudbal, prokomentarisaću samo ovaj deo tvog upisa...

Pa što je dolazio? Kako je mislio da, posle onog pišanja po svim Partizanovcima i bolesnik komentara koje je ON pisao, igra pred istim tim ljudima? Valjda je bio spreman na taj pritisak? To što je bio borben je nešto što se podrazumeva i što je neki higijenski minimum za svakog igrača Partizana.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Ovde sve sami vrsni strucnjaci, koji sebe nazivaju poznavaocima fudbala, a igrali u omladincima lokalnog kluba.. Svi Gvardiole..


Iskompleksirana vas je vecina ovde, ovo kako pricate o njemu i kako je on sramota najveca je vise vasa sramota... Zabija, Fofana, Jovancic, Eduardo, materijala koliko hoces... Ne pisem cesto jel gledam koliko ste zatrli u mrznji pa necu ni da komentarisem.


Ali eto necu vise komentarisati, posto vidim da vam remetim koncept pljuvanja igraca i omalovazavanje.. Pozdrav!


Bato jos im pisi kakav je igrac ono cigansko govance radonjic,srbski Garincha,takvog igraca univerzum jos nije video.

I nek pate fudbalske neznalice.Ko ih jebe kad SRCEM gledaju PARTIZAN a ne sa malim mozgom.

Znam da si navijac Partizana.Nemoj se pravdati nikome.:ziveli
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
Ja ne mogu da verujem da su vas njih par uvukli u diskusiju o dotičnom idiotu koji ide po badnjak u šumu sa nekom ciganskom fantomkom. :buhaha

Njihovi postovi su po mom mišljenju posao za moderaciju.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.934
Reaction score
3.012
Čitam po ovim portalima da vagamo ponudu Dinama iz Kijeva za Rikarda.Nikad klub od nas.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.092
Локација
Beograd
Može li ovde neko relativno nov da ima mišljenje suprotno od uobičajenog, a da ne bude ,,dočekan na nož,, ili proglašen ,,ciganinom,,?
Veliki broj najkvalitetnijih starih članova više ne piše, niko nov i bitan se ne pojavljuje...
Forum počinje da liči na neku ,,zatvorenu,, sektu, zadovoljnu samom sobom i kojoj niko više i ne treba...
Koliko uopšte članova nešto redovnije ovde piše nešto?
Šta je cilj?
Da nas ima što manje i da svi mislimo isto?
Da nas ima što više i da ovde, umesto na tupadžijskim portalima srpskog novinarstva, razmenjujemo mišljenja o Partizanu?
Niko nema tapiju na istinu, ni Grobari Jug ni Kimijevi, ni Zabranjeni, ni GTR, pa ni bilo koji član ovog Foruma...
Sportistima Partizana bi bilo pametnije da misle kako da unaprede svoju igru, nego da čitaju, šta je ko o njima napisao ,,po mrežama,,...
,,Mreže,, služe navijačima da prekratimo vreme do neke sledeće utakmice...
Ožegović jeste prosečan Njivaligaš ali daleko od toga da je on najveća taraba od raznoraznih fudbalera koji su oblačili naš dres...i kao čovek je sigurno bolji od nekih drugih, ili su mu bar postupci prema Partizanu bolji od onih postupaka koje su činili neki drugi ,,Partizanovci,, a prema tom istom našem Partizanu...
I Suma je takođe mogao da nađe neko svoje korisno mesto u ponekoj utakmici Partizana, u tih svojih 20m prostora...
I Marko Nikolić je sjajan trener, ali je pogrešio što nije Fofani dao još neki minut na terenu...
I ne vidim da ,,naša deca,, treba da imaju prednost nad nekim, osim ako nisu bolji od tog nekog, ili ekstremno perspektivniji od tog nekog ko nije ,,naše dete,,...Teleoptik je prilika da pokažu koliko su ,,naša deca,, perspektivna i dobra...a taj Teleoptik je trenutno bliži dnu nego vrhu svoje lige...
I ja mislim sve tako, a neki drugi sve onako.

I šta ćemo sad?
 

Beli1306

Početnik
Учлањен(а)
11.12.2011
Порука
10
Reaction score
23
Локација
Krusevac
Samo treba da se dopusti da svako iznese stav a ne da se odmah procenjuje ko je musavac ovde. Iznesemo argumente prodiskutujemo o necemu,ne mora da se slozimo ali ne mora da se pljujemo,ja sam u prvoj poruci rekao da sam revoltiran time da odmah svi skacu na nekog ko kaze drugacije malo. Ponavljam niti sam cigan,od 2010 sam clan redovno pratim forum prekidam moju dalju diskusiju na temu doticnog igraca ali da mi neko kaze da sam ovde ubacen da provociram pa nemam reci,necu da se pravim jak na tastaturi i da sad ja nekom uzvracam. Izvinjavam se ako sam nekog isprovocirao trudicu se ubuduce da ne dodje do toga.
Sto se tice igraca koji su dosli i koji ce mozda doci,moramo bekovske pozicije ojacati i poziciju zadnjeg veznog i da se pravi okosnica tima za sl sezonu a to ne znaci odustati od sadasnje sezone . Gurati klince jer ocigledno drugacije do novca ne mozemo doci. Bati treba dati sansu do kraja sezone da vidimo kako ce sklepati tim i na sta ce to liciti. Ako bude napretka treba ostati pogotovo jer sada ce proci pripreme sa njima...
 

Madjionicar42

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
107
Reaction score
111
Kad sam pokrenuo temu znao sam da ce biti ovako, a sve sto sam napisao bilo je da mi nije jasno zasto je pusten na pozajmicu.. Nigde nisam rekao da je on doktor fudbala, maestro ili nesto slicno.. Radi se o prosecnom fudbaleru, solidnom, a ne drvetom kako se predstavlja..

Da vidimo sta cemo sa Nikolicem kojem je radijus kretanja koliko i detetu u kadetima. Koji ako ne odigra pas iz prve 60% je da ce izgubiti loptu. Sta cemo sa Ivanovicem koji lici na sve osim na fudbalera.. Decko je toliko krut da ja to nisam nisam video jos od Brane Ilica, to sto igra Ivanovic moze da prolazi samo u PLS, i protiv ekipa u nizem delu tabele JSL gde su igraci u odbrani prilicno divlji i takticni nisu obuceni.. Sta cemo sa Markom Jankovicem koji pri svakom dodiru sa loptom ima 2,3 kontakta vise, i koji uglavnom po prijemu lopte se vrati metar u nazad.

Dalje, sredina terena, tj centralni deo, nam je vec sezonama katastrofalan. Nema igraca koji poseduje makar pristojnu tehniku, loptu ne mozemo da iznesemo kroz sredinu, vec redovno napadi krecu sa boka, ili direktnim pasom stopera ka krilnom igracu. Bekovi su nam blago je receno ocajni, Miletic je izvrstan u defanzivi, ali u napadu skoro pa nemocan.. I onda je vama Ozegovic glavna meta za pljuvanje, ja razumem revolt zbog izjava, i osudjujem njegovo ponasanje, cak ne razumem ni njegovo dovodjenje, ali kad je vec dosao, mislim da je trebao da ostane da igra sa Rikardom, jer Nikolic i Ivanovic nisu ni blizu adekvatna resenja.

Sto ce tice OS i Teleoptika, mislim da je to jako teska tema za pisanje. Ja sam bio iznerviran prodajom Djoleta, po meni jedan od nasih najvecih bisera posle Milenkovica, i nikako ne razumem njegovu prodaju nekom Belgijskom prosecnom klubu za sitne pare. On je redak igrac iz te nase skole koji je mogao da odgovori fizickim zahtevima takmicenja u SLS.. Djerlek i Kokir su ogromni talenti, biseri.. Ali mislim da ni jedan ni drugi nisu dorasli da igraju trenutno u prvom timu, zasto.. Zato sto ce biti samo igrac manje na terenu, gubice duele koje su sa lakocom resavali u svojoj generaciji ili igrajuci sa godinu, dve starijima. Ono sto im je nekad svirano za faul, sad ce sudije da okarakterisu kao cistu loptu. Tako gubimo i mi, a i oni na samopouzdanju, nikom njihovo forsiranje nece dobro doneti. Osim upravi naravno, da se uzme suske. Mi kao Partizan i ekipa koja uvek ima posed i napada, mozemo da pravimo velike defanzivce, sto i radimo, Sveta, Bleki, Savic, Nastasic. Zato sto ne igraju pod pritiskom, nemaju mnogo intervencija tokom utakmice i onda mogu polako iz meca u mec da rastu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top