Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
868
Reaction score
1.915
Локација
Kuci
Ocekuje nas polusezona gde ne pamtim da smo bili u podredjenijem polozaju u odnosu na druge.

Treba iskoristiti bar za promovisanje tih mladjih igraca. Cemu razigravanje Georgijevica, Pantica, i ostalih koji su projektovani da odu na leto.
Vidim opet se pisu tekstovi kako je Miletic najblizi poziciji startnog levog beka. Sehovic je, kao sto je neko od forumasa napisao, bio najbolji u timu pre povrede. E sad malo mi je misteriozna bila ta povreda kao da je polomio kicmu, nekoliko meseci nista. Treba gurati njega na levog beka, i sad je bolji od ostalih konkurenata.

Jedina moguca pozitivna stvar je da dobijemo neke od tih mladjih igraca.


Edit: Dok sam pisao ovaj post, proslo mi je kroz glavu, da zvucim kao cigani pre par godina. Da razigraju Jovica, Vukana Savicevica i kompaniju, dok ih mi deljemo, i miljama smo ispred.

E moj Partizane...
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
sramotno je sta je ova uprava uradila od naseg Partizana, raspadamo se na svim poljima a njih boli djoka da nesto urade
 

jovopartizan

Grobar
Учлањен(а)
22.06.2018
Порука
224
Reaction score
184
Локација
trebinje
Odgledah drugo poluvrijeme...sve ajde da vidimo nešto,nekog...tuga...kao da sam gledao surdulica-bačka a zatvorili neriješeno...ajde ,mali znaci života kod Bambija, što s obzirom na ostale nije teško... Pantić mlatio do besvijesti,po običaju.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
Колико се ја разумем у фудбал, циљ ове игре је постићи гол и победити противника? Или се ја ту нешто варам?
А обзиром да наши фудбалери то углавном нису у стању, питам се зашто их Партизан уопште плаћа? Ах, да, не плаћа их... Па, добро, питам се онда, плаћају ли они Партизану да играју у њему?
Неки смисао ових 0:0, ваљда мора да постоји?
Или не мора?

Људи, да немаш правог голмана него ставиш било кога да обуче тај флуоресцентни дрес и стане на гол, и онда да почнеш да примаш голове, било би ти ваљда јасно у чему је проблем - немаш голмана...
...е па исто тако кад немаш МОЗАК екипе на средини терена, а немаш га, јасно је зашто напад не штима, поготово кад на то ,,безмозгно стање средине терена,, ,,налепиш,, трагикомичан напад - какав је обрни-окрени, данас био...

Ја немам намеру да грдим фудбалере као што сам синоћ грдио кошаркаше, јер се за кошаркаше надам да могу нешто да напредују... за фудбалере ми уопште није јасно како нису никад бар погледали неки снимак утакмице када су играли Мијетовић, Ћирић, Илић (у прошлом веку)...
А ако су погледали како нису скапирали да је фудбал игра у којој је циљ играти ка НАПРЕД а не ка УНАЗАД.
Сунце ти, колико су само пута Деда Бамби, Чика Лола и Дете Ђеки погледали ка назад или ка страни САМО да не покушају да протуре лопту ка напред...

А сад се надам да ће бар још неко а не само ја ,,обрнути,, линк на коме су наше кошаркашице па да види шта се и тамо збива са Партизаном...
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.243
Reaction score
3.600
Nikakva ideja, koncept... ništa se ne vidi, čak ni naznaka bilo čega što bi se nazvalo smislenom igrom.

Gledam Uroševića, Vulićevića, Lolu Smiljanića, Georgijevića... šta je ono sačuvaj Bože. Iglica samo skuplja bezvrijedne igrače i daje im ili produžava ugovore, i onda mi treba da se nadamo nečemu.

Stojković, Ćela Miletić, Valiente, Rikardo, Tošić. To je sve što mi imamo trenutno da vrijedi, ostalo je tu da popuni broj i par prospekata na koje se ne možeš odmah osloniti.

Tuga, užas... šta nam uradiše.

Gledam ovog Georgijevića, ej šta nama iglica dovodi. Napadač posvađan sa loptom. Ni brzine, ni prijema lopte, ni kretanja. I dovodi ga narkoman da popuni broj igrača koji nemaju nikakvu korist i uticaj na igru. Jbt, kako se ugovori daju.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
Stojković, Ćela Miletić, Valiente, Rikardo, Tošić. To je sve što mi imamo trenutno da vrijedi, ostalo je tu da popuni broj i par prospekata na koje se ne možeš odmah osloniti.
Тошић под хитно мора да крене да решава утакмице, неким потезом, асистенцијом, голом...иначе, овако је само у стилу ,,велики промет мала зарада,, или ипак само као неки додуше ,,мало живљи,, ,,попуњач броја,, до тих 11 играча у тиму...
Не спорим да се види да је некад био фудбалер, али брате...уназад, уназад, уназад, то је рекреативни не професионални фудбал...
Јесте, данас га је било доста у игри, тражио лопту, као нешто и покушавао, али...
Све време сам размишљао коме ће он у нашој лиги да ,,побегне,, и реши утакмицу, можда неком тиму са дна табеле...али кад будемо играли са Звездом, или се борили да освојимо куп, хоће ли и тад бити у стању да ,,побегне,, било коме на терену, или не...?
И ко од наших офанзивних ,,везиста,, уопште па може да побегне неком на терену?
Бамби тешко, Ђеки још увек дете, Кића мек, Пантић повређен...а и кад није...опет тешко...
Уосталом:
Ако нападач ,,1000 пута,, пипне лопту а нити намести гол нити га да, а неки други је пипне само једном и да гол - ово друго некако испадне корисније по екипу...
Само што ми данас тог који би је пипнуо једном (али вредном) ногом и ,,породио нас,, - немасмо...
Оно што се каже, два дана (или две утакмице) да играмо не бисмо дали гол...требали смо некако да ,,спојимо,, и ову утакмицу од сутра па да проверимо ту изреку...
Добро, ово је био као неки ,,други,, , ,,комбиновани,, тим, али опет...остадосмо ,,непорођени, данас, ,,порођај,, се одлаже за сутра...
Ето, видећемо сутра и тај ,,први,, тим...:icon-rolleyes:
И шта је са Мусом? Повређен, уморан?
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.394
Reaction score
4.587
Локација
Zemun
Da da, reče Pantić da neće na silu da dovode nikog, pominje + od 20 miliona eur od kad je iglica s.d. I tako. Prvi put sam ispratio prenos na nasem TV-u, sa tonom i razumevanjem. Jedina zanimljivost je bacanje provala na racun Grok-a. Ne znam sta nas ceka na prolece, videcemo.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
A šta može da nas očekuje? Ovi prekoputa troše milione svaki prelazni rok. A mi imamo jednog napadača u celom kadru?!!!! A govnari ne razmišljaju nikoga da kupe. Jedino sto očekujem, je krvava borba za 2go mesto do kraja sezone. A sledeće možda za plej of.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
Milina je slusati ovakvog experta :)
Ko me terao da slusam ovog :banghead:

To je delimicno tacno, jer je Krstajic odradio samo jedan prelazni rok, nije imao priliku da uci iz svojih gresaka. Ovome je svaki naredni duplo gori nego prethodni.
Ovaj sadasnji rok i nije los. Nije doveo nikoga. Samo 2 menadzerske kombinacije, a on se tu pitao kao i mi.
Ostao budzet za dve tri linije :icon-lol:
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd

Milina je slusati ovakvog experta :)
Ајде да имамо и женски ФК па да подесим питање да има и неку родну равноправност, али пошто су само мушки у питању, мораћу то овако да формулишем:
Знамо да је фудбал више од игре, али, да ли је и више од живота? :icon-rolleyes:

Људи, бре, лепо је то што хладноћа опоравља фудбалере од утакмице, али зна ли неко како то 3-6-10-о минутно потапање до паса илити појаса у ледену воду утиче на простату и остале виталне органе доњег дела мушког тела?! :icon-eek:

И има ли ту можда и неке разлике у томе да л је фудбалер/мушкарац млађи или старији? :icon-rolleyes:
Видим Тошке то лепо подноси, али ови млађи се нешто ,,скочањили,, - па ако је то можда здраво само за старије да л да се и ја кући сваки дан ,,ледим,, у кади? Можда ми припомогне да се подмладим? :icon-lol:

Ал ако тај ледени третман старије ипак не подмлађује, а млађе само ,,скочањује,, дај бре да вадимо момке из бурета што пре да се не упропасте! :icon-lol:
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.243
Reaction score
3.600
Kakva je dijabola ovaj Miša Filipović.

On je kao oni učenici/studenti što nabubaju svu teoriju, svako slovo, a ne znaju ni o čemu pričaju, niti to da obrazlože ili primjene u praksi.

Tako isto sa njim.
Razbacuje se tu kao nešto sa nekim stručnim terminima, a ne zna igrače da spremi za 60min u njiva super ligi.

Nikolićev Basarić se nije tako nešto preseravao sa terminima, pametovao, već je radio posao, pa smo imali igrače kojima nije duša u nosu u 50min utakmice i koji mogu cijelu utakmicu da igraju presing i stoje blizu protivničkom igraču i prate ga kao osice.
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
561
Reaction score
753
Ајде да имамо и женски ФК па да подесим питање да има и неку родну равноправност, али пошто су само мушки у питању, мораћу то овако да формулишем:
Знамо да је фудбал више од игре, али, да ли је и више од живота? :icon-rolleyes:

Људи, бре, лепо је то што хладноћа опоравља фудбалере од утакмице, али зна ли неко како то 3-6-10-о минутно потапање до паса илити појаса у ледену воду утиче на простату и остале виталне органе доњег дела мушког тела?! :icon-eek:

И има ли ту можда и неке разлике у томе да л је фудбалер/мушкарац млађи или старији? :icon-rolleyes:
Видим Тошке то лепо подноси, али ови млађи се нешто ,,скочањили,, - па ако је то можда здраво само за старије да л да се и ја кући сваки дан ,,ледим,, у кади? Можда ми припомогне да се подмладим? :icon-lol:

Ал ако тај ледени третман старије ипак не подмлађује, а млађе само ,,скочањује,, дај бре да вадимо момке из бурета што пре да се не упропасте! :icon-lol:
Prostata ima da im rikne u 50 -toj ovo je glupost!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top