Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.325
Reaction score
2.946
Локација
Kragujevac
SY- vojnik Partizana(kao sto smo uvek imali minimum jednog u stara dobra vremena, a uvek je bio domaci igrac) .

Generalno cela ekipa posebno u prvom poluvremenu strasna preuzimanja su radili i strane pomoci, fantazija. Igrace ova Buducnost za bar 30 posto bolje u pley offu ali i mi mozemo bar jos 50 posto bolje, kada se svi vrate i ako se forma pojedinih podigne, bice klanje sa svima.

Vanja i Paige bas losi danas(mada se Paige i malo podigao 2 vazne trojke dao,a crni sin Vanja, na obe strane uzas ovaj mec). Dzok ako bude uspeo da odbranu igra bar upola kao sto je u napadu talentovan u narednim godinama ozbiljan EL igrac. Amara da ne zaboravimo bio je odlican u prvom poluvremenu pokazao da i na njega se moze racunati ozbiljno.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.790
Reaction score
7.558
Локација
25-i maj
Koliko je samo Lendejl napredovao, svaka mu cast. Od Duleta na ovamo sam ocekivao trenera koji ce biti faktor vise, koji ti kao navijacu daje sigurnost da ce covek sa klupe povuci pravi potez pa kako ispadne, ispadne i veceras je jos jednom Trinki potvrdio da je on taj. Partizan je napravio jos jednog kvalitetnog centra za top 8 evrolige, prvog posle Milutinova. Takodje odusevilo me u prosloj nedelji kako su juniori iscepali cigane i kako je mali Trifke pogodio mec viner za Mladost protiv OKK. Idemo dalje, za sve pare!
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Trinkijeri dobio utakmicu.
Skauting odradjen perfektan.
Svaka cast breee
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Idemo do kraja ljudi, dosta smo i danas gresaka pravili, ali smo se znali i vratiti na vrijeme... Korak po korak!!!
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.888
Reaction score
26.042
Nama je mozda i bolje da nemamo prednost domaceg terena, posto nam pojedine igrace vise paralise nego sto motivise.
S druge strane, klub umesto da izdaje debilna ponocna saopštenja zbog slike, da uradi sve sto treba kako bi imali sudjenje kakav ovaj klub i zasluzuje. Posteno sudjenje, nista vise, nista manje!
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Posle nekih teskih utakmica koje smo gubili u Pioniru ovu smo dobili i to mi je najznacajnije u ovom momentu.

Dobra igra vecine igraca, odlicna odbrana.

Idemo sledecu cigane da ugazimo pa onda da Cedekitu da razjebemo kako dolikuje.

Nase snage jacaju svakim novim danom!
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.325
Reaction score
2.946
Локација
Kragujevac
Moguće da ja ne razumem košarku, ali čini mi se da nismo geldali istu utakmicu. Vanja više nego dobar u odbrani.

Pa jeste u 3 cetvrtini kada je preuzimao Clarka pa ostajao telom ispred, pa ste zbog toga stekli utisak. Jasno se cuje i na time out-u kada mu Trinki najsmirenijim tonom kaze nije u redu da nas kostas odmah 5 poena(parafraziram). Jednostavno u kanalu je teskom, trenutno bi mi i Gegic igrao vise od njega dok se malo ne sabere.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.231
Reaction score
17.918
Локација
Kej Republika
Nadam se vrlo bitna pobeda za nas. Sad je sve u našim rukama. Da ciljamo Cedevitu sa trećeg mesta. Pa finale sa jednim od dva miljenika drzava im.
Korak po korak samo. Trinki zna, momci hoće. Samo da nas malo usere. Samo malo...
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
@Milos
kostao nas je jer je gubio loptu u napadu, gde ne postoji dovoljno losa rec za opisati njegov nastup
u odbrani je bio dobar, kao verujem i svi ostali

ps. utisak veceri, N.Jankovic sutira ona prva bacanja sa lukom od jedno bar 8m :) a kamera pokazuje Trinkijerija ciji izraz lica je "fenomenalan" :) a onda kod drugih bacanja kamera hvata malu crnkinju koja se hvata za glavu :)
uz svu nervozu. ismejao sam se bas slatko za te dve scene :)
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.210
Reaction score
2.629
Vidim da neki pisu kako su oni odigrali lose, ali mislim da to niko od nasih ne zasluzuje. Ovo, makar tako meni izgleda, smo dobili fanaticnom odbranom. Mislim da su otuda i imali onolike promasaja svega. I sve to bez Zagorca i Alija, a neki od nasih takodje mogu sigurno bolje.

Klacemo se mi jos.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.018
Reaction score
3.172
Локација
GG 1978
Bitna pobeda , možda najviše psihološki bitna.

Jbt mi smo danas dobili bez 4 igrača..
Zagor
Ali
Vanja
Gagic

Ćeraćeno se mi sa svima i svima ćemo dati po nosu..
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Znao sam ce neko to iskomentarisat :D

Sledecu utakmicu da mi preneses pozdrave od Vanje i Paige..
Napljuvacu ih ja sutra, nije to problem :D
dogovoreno :)

@srbin_podgorica
ma super je sto nesto menja da popravi procenat (toliko je ocigledno da nesto mora da menja, prosto ne mogu da verujem da do sada u karijeri nije radjeno s njim na tome), al jbs mu misa ko da doceka da ona lopta sleti s visine na koju je lansira :) imam osecaj da ladno mogu u wc dok se ona ne vrati iz svemira :)
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.254
Reaction score
3.267
Локација
Beograd
Ja ne mogu da se otmem utisku da nas ovo govno od Javora osakati svaku utakmicu koju nam sudi...pa ima li ko u klubu ko je uticajan i kome je stalo do Partizana da urgira prilikom delegiranja sudija. Govno nam sudi sve bitne utakmice i svaki put monstruozan kriterijum...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top