Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Ja bih u što većoj mjeri izbjegao bilo kakvu sličnost sa njima, pa i protekciju ovog tipa.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.246
Reaction score
3.615

Znam da smo ovu temu sa slikom prežvakali, ali čujem slučajno ovaj intervju Sergeja, gdje odmah na početku komentariše taj događaj sa slikom i reakcije odmah potom. Kad komentariše kako mu je odmah poslije fotkanja prišao Lončar sa pričom da sugeriše da to slikanje nije ispravno, sve u strahu od Limara i posljedica.

Znamo šta se odmah to veče desilo.

Želudac mi se prevrće kako neko takav beskičmenjak može biti.
 

Тесла.Ки

Партизановац
Учлањен(а)
11.12.2007
Порука
1.631
Reaction score
64
Локација
Novi Sad
Ako neko iz kluba prati ovu temu, ne bi bilo loše da na sajtu ažuriraju stranice koje se odnose na istoriju Kluba jer je istorija nešto na šta treba da budemo ponosni.

Video sam da je stranica Trofeji ažurna, ali ove 2 kasne "par" godina:

http://kkpartizan.rs/en/history
http://kkpartizan.rs/sr/istorijat

Osim ako nemamo neki drugi zvanični sajt. :confused-smiley-013:
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.328
Reaction score
2.763
Kako se preporučiti novom poslodavcu. Ovo je jadno na toliko nivoa, da samo potvrđuje kako bi nam mnogo lepše bilo bez organizovane pratnje. Stvarno postaje mučno.
 

Прилози

  • 111.jpg
    111.jpg
    128 KB · Прегледа: 112

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.416
Reaction score
40.734
Локација
Žrnov
Mozda je to poruka Ostoji da prestane da sr zahvaljuje Prvorodjenom :buhaha:
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
I moje misljenje da je poruka i jednoj i drugoj strani poruceno da klub ne treba uzimati za politicke svrhe. Cak je ovu sliku stavio i Sergej na svoj story. A na Tegijevom profilu mi je zanimljivo sto je komentarisao u svojim komentarima da ljudi(mi) komentarisu situaciju za koju ni ne znaju sta se desilo e sad ko to zna.
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.059
Reaction score
4.224
Локација
Humska 1
Pa vasi upisi su upravo i objasnili kako treba shvatiti ovaj trans: KAKO KO ZELI! Cak sta vise, mislim da su to vrlo promisljeno uradili da se nikome ne zamere (jer nisu u takvoj poziciji, jelte) i da svako moze da tumaci kako pozeli. Opet, ne mora da znaci da nije korektno odradjeno jel na kraju krajeva, niko ne zna sta je Sergeju zapravo bio cilj pa mozda i jeste najpostenije poslati i jednim i drugima da popuse kurac i odjebu od Partizana (mada sam licno u ovoj situaciji na Sergejevoj strani).
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.416
Reaction score
40.734
Локација
Žrnov
Ne pada sneg da pokrije breg, vec da svaka zverka pokaze svoj trag.

Iliti, za one sa jefrinijim kartama:

Ns pise JasminaT post da brani "najvernije" vec da se Ostojini fanovi jave.

:buhaha:
Da li je realno da iko pomisli da je "autoru" ljubav prema klubu na prvom mestu?
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.328
Reaction score
2.763

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.542
Reaction score
3.822
Локација
Beograd
Zalizani na Areni rekao da mi i Buducnost mozda dovedemo nesto do 15.2. tj. kraja prelaznog roka.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Bas gledam Igokeu i kontam kako bi nam Andjusic legao...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top